[GII] Czarny mag

Mam problem w komnacie, gdzie znajduje sie czarny mag. Po prostu tam utknąłem. Nie mam pojęcia, co zrobić. To jest taka duża komnata z kolumnami. Było tam pełno poszukiwaczy. Na zamkniętych drzwiach jest taka twarz. Proszę, pomóżcie!
Odpowiedz
Jaką klasą grasz?
1. Czy masz problem z zabiciem maga?
2. Czy nie mozesz wydostać się z jego komnaty?

1. Maga zabijasz bez problemu świętym pociskiem z dużej odległości lub wojownikiem na przyspieszeniu.
2. Po zabiciu go dostajesz klucz, nim musisz otworzyć skrzynię, która jest w jednej z komnat obok. Wyjmujesz kamień, który jest podobny do czarnej perły. Mając go, podchodzisz do dużych drzwi i używasz ich. Bezimienny kucnie i wymówi słowa, a drzwi się otworzą.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jestem palladynem. Klikam na tym oku mocy i nic. Tylko zauważyłem, że jak stanę w pewnym miejscu i kliknę na URZYJ to mi menu ekwipunku znika.
Odpowiedz
Nie masz klikać na Oko, tylko je mieć ogólnie w ekwipunku. Póxniej jak podejdziesz do drzwi, to musisz ich użyć. Nie pojawi ci się napis żaden, tak jak było z tajną lampą w bibliotece. Bohater tylko kucnie i wypowie słowa dostępu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gothic

Czarny mag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...