[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Musisz wypytać sześciu farmerów, a następnie kilka krotnie rozpocząć rozmowę z Liamem. Za którymś razem powinna się pojawić opcja pozwalająca na pogodzenie braci.
Odpowiedz
Witam mam problem z dwoma misjami "Po nitce do kłębka" oraz "dla dobra publicznego".
W pierwszej misji gra cały czas mi wmawia że nie sprawdziłem wszystkich śladów w Wilczym Leżu co zrobiłem ponieważ w akcie desperacji sprawdziłem na YouTubie jak powinna przebiegać ta misja i zrobiłem ją do samego początku z tym samym skutkiem.
Jeśli chodzi o drugą misje bo podczas dodarcia pod budowany dom Kaleba z Caramonem... Kaleb poprostu zniknął i go nigdzie nie ma szukałem go po całym porcie i nigdzie go nie idzie znaleźć.
Jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytania to niech Adanos ma was w swojej opiece.
Odpowiedz
Witam, mam następujący problem. Zaczesałem szósty rozdział, jestem w klasztorze Magów Wody. Chce podnieść z podłogi księgę dla Iwo, klikam na nią i nic się nie dzieje.
Odpowiedz
Ej wie ktoś dlaczego nawet po wykonaniu wszystkich misji dla straży wciąż nie mogę awansować z szermierza?
Odpowiedz
czy da sie przepisac zmniejszenie potwora kroniki myrtany
Odpowiedz
JAk spolszczyc sobie kroniki myrtany ? mam po angielsku i szczerze mowiac wkur... mnie to
Odpowiedz
Kostur wymagajacy 25 many. Bije chyba 20 i ma 5 penetracji pancerza czy coś takiego. Leśnego ścierwojada mam na jakieś 1000 ciosów minus krity.

Kostur 80 many. Bije 50 albo 55. 35 penetracji pancerza. Leśnego ścierwojada mam na jakieś 1000 uderzeń minus krity.

Może ktoś mi wyjaśnić to?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Igor* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:56 napisał

Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej? Drugie pytanie, bardziej techniczne, macie jakiś sposób na rozjaśnienie kanałów czy innych ciemnych miejsc? Ustawianie jasności w ustawieniach nic nie zmienia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?

U Wenzela(chyba tak się nazywa) (na parterze domu, gdzie załatwiało się papiery do obywatelstwa)
Odpowiedz
Potrzebuje linku do strony na wszystkie przedmioty. Podesle ktoś? Było takie zestawienie w excelu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_shavo3425* dnia niedziela, 15 maja 2022, 13:46 napisał

Potrzebuje linku do strony na wszystkie przedmioty. Podesle ktoś? Było takie zestawienie w excelu

https://docs.google.co...5vk/edit#gid=0
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dudkov* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 15:57 napisał

Siemka, czy ktoś z was miał Bug w zadaniu „krew o wino” polegający na tym ze po zabiciu renegatów przy winnicy Valerio żaden ze strażników nie miał żadnego dialogu, przez co nie mogliście skończyć tego questa? Jest jakiś kod konsolowy żeby to ruszyć dalej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_cesc* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie znajduje się huxlay bo dziada nie mogę znaleźć w tym porcie
Odpowiedz
Czy mógłby poratować ktoś save'm z początku 5 rozdziału/końca 4?
Dysk na którym miałem save'y ostatnio mi się schajczył a byłem na fragmencie przed samym wejściem do vardhal. Chciałbym cholernie dokończyć grę, a nie chce mi się zaczynać od zera. Serio pomóżcie bo aż mi szkoda tych 90 godzin co spędziłem na wbijaniu tego wszystkiego (((
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 16:10 napisał

Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rafal* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 02:10 napisał

Czy wie ktoś jak zdobyć ciężki pancerz strażnika jestem juz w rozdziale 5
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...