[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Xado* dnia sobota, 2 kwietnia 2022, 01:41 napisał



Kurde lipa pogadałem z Lucyferem i miałem iść już oddać zadanie Venzelowi, ale nic mi nie wyskakuje. Nie mam nawet save żeby wczytać zapis wcześniej. Jedyne opcje dialogowe jakie mam to 1.Ucz mnie 2.Chce zobaczyć twoje księgi 3.Co słychać 4.Koniec i to wszystko:(((( może macie jakiś patent?
Odpowiedz
Witam, nie wiecie może gdzie znajdę książkę Sztuki walki - myrtanski szermierz tom 1?
Odpowiedz
Witam, poszukuje kodu na wszystkie przedmioty albo sama książkę z recepturą Dagoberta mam jakiegoś buga i nie ma książki wczytywałem wcześniejsze sejwy szukałem jej nawet teleportowałem się do tego pomieszczenia na wszesniejszym lvl i nic... Pomocy proszę..
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Trzykropek* dnia piątek, 8 kwietnia 2022, 22:06 napisał

Witam, poszukuje kodu na wszystkie przedmioty albo sama książkę z recepturą Dagoberta mam jakiegoś buga i nie ma książki wczytywałem wcześniejsze sejwy szukałem jej nawet teleportowałem się do tego pomieszczenia na wszesniejszym lvl i nic... Pomocy proszę..


tu masz wszystko
https://docs.google.co...t?usp=drivesdk
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Radarek* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:15 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa
Odpowiedz
Pojawią się w jednym z listów gończych od łowcy w trzecim albo czwartym rozdziale.
Odpowiedz
Mam zbugowanego Tomasa, nie mogę zakończyć misji Dla konesera
Odpowiedz
mam problem z zadaniem wodny krag mianowicie na koncu questa przy wodospadzie gdy stoimy z kesselem i jest scenka gdy mopwimy z bradlockiem po rozmowie skaczemy z wodospadu gdy mam przeniesc sie do 5 rozdzialu to wywala error datastack push stackoverflow!!!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 21:25 napisał

Czy oprócz alchemicznego przepisu na miksturę ze stałą premią do obrony z Ziemnego Aloesu istnieje jeszcze przepis na gotowanie z tą rośliną? Jestem w 3 akcie i jak dotąd znalazłem przepisy do gotowania ze smoczego ziela i goblinich jagód.
nie mam pojecia, a gdzie znalazłeś przepis na jedzenie z goblinie jagady?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Patryk* dnia wtorek, 19 kwietnia 2022, 10:09 napisał


Wchodzisz przez brame koło kościoła do dzielnicy biedy,idziesz drogą w dół i po prawej stronie siedzi żebrak,dom blaka jest za zebrakiem.
Odpowiedz
Mam problem po zebraniu zakrwawionej mapy i szyfru oraz klucza Jona z kartografem nie ma dialogu o oczyszczeniu mapy.
Czy wróciłem się i nic więcej do wzięcia nie było a po przeczytaniu szyfru gdzieś go wcieło i nie mam pojęcia co teraz zrobić

[Dodano po 6 minutach i 35 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Fafiasty* dnia niedziela, 13 marca 2022, 23:18 napisał

Witam. Mam problem z misją opowieści plagi
Mam wrażenie że już zapałem trutką wszystkie szczurze nory i jak idę do Coruma nie mogę jej zakończyć.
Gdzie mogę dostać mapę kanałów?

U kartografa
Znak kompasu na mapie
Odpowiedz
Gdzie jest kartograf?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ManfredHojny* dnia czwartek, 10 marca 2022, 08:27 napisał

Witam, aktualnie robie misje "W ekstremalnych warunkach", oddałem wszystkie potrzebne zbroje do Unicorna. Musze teraz pogadać z Euric. Gdzie on sie znajduje? Szukam od godziny i nic 🥺


Euric znajduje się w domu Kaleba, to ten po lewej od kapeli, na przeciwko drzewa, pod którym wcześniej stał (dom udostępniony gwardzistom królewskim)
Odpowiedz
Gdzie znajde chate w gornej czesci portu gdzie znajduje sie Blake w misji w bialy dzien [Trop wieznia]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_viderr* dnia sobota, 25 grudnia 2021, 18:38 napisał

Witam
mam 2 pytania dotyczące 2 misji
1- misja uciekinier - w 3 rozdziale trafiłem do tych piratów na bagnach gdzie szukamy informacji do brata. Za areną spotkałem npc który daje misję o ucieczkę. W misji napisane jest tylko że gosć w podartych ubraniach sprząta przed chatą jakiegoś pirata i może mu pomóc uciec ? porozmawiałem z każdym npc w tej "wiosce" ale to nic nie dało
2. spotkałem na bagnach szkieleta który nie potrafi odejść z tego świata. W misji jest napisane że skoro nie potrafię go siłą fizyczna zabić to może magią. Atakowałem go magią i nic. Rozmawiałem z magami wody i ognia i u nich nie ma możliwości dialogu o tej misji. Co trzeba tam zrobić ?



1 trzeba znałeś pentagram teleportacji jest w przystani za miesiącem gdzie śpi Duch potem kupujesz kamien teleportacji od kupca przy Arenie
Odpowiedz
To teraz pytanie, na które pewnie nikt nie zna odpowiedzi xd

Co otwiera klucz-miecz, który dostajemy od typa z muzeum za przyniesienie mu sporo starych monet?
Odpowiedz
Ukryty obszar na południowym krańcu wyspy. Żeby tam dotrzeć trzeba płynąć na zachód z obozu piratów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gabo* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 23:19 napisał


Runa jest u handlarza obok wejścia na arenę


Jaką arenę? Chodzi Ci o arenę w slumsach? Tam nie ma żadnego handlarza obok wejścia.
Odpowiedz
Folwark chłopięcy
Jak pogodzić braci? Rozmawiałem z Andreasem w GM i Holwigiem i powiedział że mam wypytać farmerów. Jest już za późno czy mam jeszcze szansę?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...