[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 20:48 napisał

Siemka,

mam pytanko próbuję zrobić zadanie przyczółek potrzebny od zaraz. mam sie wg zadania rozejrzec po obozie darthe lecz szukam od godziny i nic nie ma a nie moge z nim nawiazac dalszej rozm. Wiecie moze co trzeba zrobic ?

z góry dzięki


musisz otworzyc skrzynie w jego obozie i tam iest list ktory musisz przeczytać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Trofea* dnia środa, 2 lutego 2022, 14:04 napisał

Czy ktoś wie kto uczy ściągania kłów - potrzebuje kłów trolla do zbroi a Allen juz nie żyje


Tak na szybko to jeden z dwójki Carden / Markus w Silbach.

Tutaj masz spis wszystkiego:
https://docs.google.co...ru=AAABfeetwSA*YRQHpKfRODr4KiCxhZPVpA#
Odpowiedz
Witam, aktualnie robie misje "W ekstremalnych warunkach", oddałem wszystkie potrzebne zbroje do Unicorna. Musze teraz pogadać z Euric. Gdzie on sie znajduje? Szukam od godziny i nic 🥺
Odpowiedz
Hej, gdzie znajduje się kryjówka renegatów z misji "Krew o wino", z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie dokładnie szukać zdobionego miecza na bagnach w zadaniu "starzy znajomi"
Odpowiedz
Siema,

Mial ktoś problem z doalczeniem do wodnego kręgu? Mianowicie krzykacz niedaleko straży, nie ma go już na miejscu ale nie pojawia się nic w dzienniku. Pozostałymi się już zająłem i Kessel nie ma żadnego dialogu poza ucz mnie. Ktoś coś?
Odpowiedz
Siemano, mam problem z misja Uprowadzona. Niestety kiedy chce pogadac z Ivanem, ten gada że Oscar dziś mega wino podaje czy coś i misja nie może być skończona. Ktoś miał podobny problem?
Odpowiedz
Witam mam problem z zadaniem Przygotowanie do wyprawy otoz zgodziłem się by Kessel załatwił tych dwóch robotników ale zapomniałem o tym i sam z nimi zagadałem i teraz stoję w miejscu w dzienniku pisze że kessel wróci za dwa dni a przespałem już 10 i wciąż jest w klasztorze z dialogiem Ucz mnie co robic
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lololo* dnia czwartek, 10 marca 2022, 10:43 napisał

Wie ktoś gdzie dokładnie szukać zdobionego miecza na bagnach w zadaniu "starzy znajomi"


https://www.youtube.co...?v=8Dg1xyXAc5s

W 6:50 masz jego dokładną lokację.
Odpowiedz
Siema . Mam problem z dwoma misjami (stawiam że to bardziej jakoś błąd niż nie wykonane kroki) Mianowicie : Ucieczka - mam pomoc Homerowi w ucieczce z przystani łajdaków . Problem jest taki że nie miałem runy do miasta wiec samo zadanie musiałem wykonać po turnieju itd. Zdobyłem runę , wróciłem do obozu . Mam w notatkach informacje co zrobić i tak dalej , ale nie mam żadnych opcji dialogowych ani z Homerem , ani z jego nadzorca . Drugim problemem jej misja "porwana" gdzie muszę odnalezc porwana dziewczynę . Znajduje się ona w celi w jaskini regenatow w wyżej wspomnianym obozie . Rozmawiałem z Oscarem który wysyłał mnie do Iwana , jednak nie mam z nim zbyt wielu opcji dialogowych ponieważ każdy w obozie nadal odnosi się do turnieju na którym pokonaliśmy dużego Bena . Ogólnie wygląda to tak jakby gra się delikatnie zawiesiła na momencie "imprezy" w karczmie w przystani łajdaków po wygranym turnieju i nie mogę nic dalej zrobić
Odpowiedz
Powitać ziomki, mam problemik - wrzuciłem pancerze na manekiny i zmieniłem miejsce w którym manekiny stoją. Pancerze zniknęły, niema ich nigdzie. Jakieś pomysły jak to odzyskać?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_StaryHebel* dnia czwartek, 10 marca 2022, 09:16 napisał

Hej, gdzie znajduje się kryjówka renegatów z misji "Krew o wino", z góry dzięki za pomoc


Co prawda grałem najemnikami, ale chodzi chyba o tę jaskinie:
https://youtu.be/yjPtxmDC9nQ?t=4103
Odpowiedz
Witam. Mam problem z misją opowieści plagi
Mam wrażenie że już zapałem trutką wszystkie szczurze nory i jak idę do Coruma nie mogę jej zakończyć.
Gdzie mogę dostać mapę kanałów?
Odpowiedz
Hej,

Wie ktoś gdzie mozna zwiekszyc sile powyzej 120? W Araxos Adelard ma ograniczenie do 120, a wiele mieczy wymaga wiekszej sily.

Dzieki
Odpowiedz
Spróbuj u Dona w przystani łotrów, sam u niego rozwijałem siłę, ale nie pamiętam czy powyżej 120
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_JasonDerull* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 07:24 napisał

Witam. Pytanko mam następujące : Co daje wykorzystanie PN przy posągu Adanosa? Chciałem wykorzystać, ale się pomodliłem bez i już nie mogłem.

Po 5 do obrony od wszystkiego
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.


W zaułku obok alchemika Figaro
Odpowiedz
Hej. Rozdział 2, końcówka. Wiem, że kradzieży kieszonkowej zaawansowanej uczy Borr, ale nie mam z nim takiego dialogu. Kiedy wchodzę z nim w interakcje, spuszcza mnie ma drzewo i nie chce gadać... Jakiś pomysł?
Odpowiedz
Kamień szlifierski
Odpowiedz
Jest na półce skalnej w wilczym leżu
Dokładnie jak idziesz do zamku drogą to nie skręcaj do zamku tylko idź na lewo tam jest taki domek wejdź na niego i stamtąd będziesz widział jak śpi na półce skalnej
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...