[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Odpowiedz
Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,
Odpowiedz
Musisz znaleźć na podłodze czarne kupki, i je zamiatać, u lokvara da chyba trzy, a w mieście musisz czyścić pod gildia kupiecka , na targu i dalej nie pamiętam. Ale w każdym są chyba trzy takie czarne brudy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia środa, 29 grudnia 2021, 04:06 napisał

Hej, pytanie jeszcze w sprawie questa "Grosz do grosza". Mam już pierwszą część klucza. W lesie nie opodal kopalni leżą sobie zwłoki, które wcześniej już pewnie ograbiłem. W solucji widziałem, że druga część klucza jest w jakimś bucie, ale takiego nigdzie nie widziałem/nie znalazłem. Czy ktoś wie, jak pchnąć zadanie do przodu?


wlasnie w tych zwłokach, szukaj w eq
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Glin* dnia środa, 23 lutego 2022, 18:31 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?

Było to pytanie już wiele razy.
W ekwipunku masz torbę(wygląda jak mieszek złota) z nazwą moje rzeczy otwierasz i masz.
Odpowiedz
jak zostac czeladnikiem w 4 rozdziale u drugiego mistrza?
Odpowiedz
Witam mam problem z misją "Nie przejdą" a mianowicie nie mogę rozpalić ogniska , gobliny co były przy ognisku zabite , cieniostwor też , nikt nie zginął , miał ktoś podobny problem ?I czy jeśli nawet nie będę mógł jej dokończyć to ma jakiś ważny wpływ na główny wątek ?
Odpowiedz
Czy wyrzucenie ze straży drastycznie wpływa na dalszy przebieg gry? Mówię to o sytuacji z 4 rozdziału gdy odmawiamy wykonania rozkazu Roderichowi.
Odpowiedz
Szczerze to chyba nie. Traci się kilka zadań od straży i możliwość pancerza i broni frakcyjnej, ale w piątym rozdziale można dołączyć do innej frakcji, która zaspokaja te potrzeby.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?

Dostajesz od strażnika worek ze swoimi rzeczami, klikniesz na niego w ekwipunku i masz z powrotem swoje rzeczy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.


I jak udalo Ci się to jakoś rozwiązać? Bo mam ten sam problem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Krychu* dnia poniedziałek, 28 lutego 2022, 05:59 napisał

Witam mam problem z misją "Nie przejdą" a mianowicie nie mogę rozpalić ogniska , gobliny co były przy ognisku zabite , cieniostwor też , nikt nie zginął , miał ktoś podobny problem ?I czy jeśli nawet nie będę mógł jej dokończyć to ma jakiś ważny wpływ na główny wątek ?

Musisz mieć pochodnie w ręce

[Dodano po minucie i 26 sekundach]

Zna ktoś kod na skórę czarnego niedźwiedzia? Jestem w ruinach vardhall, i tylko tej skóry mi brakuje żeby zbroje zrobić

[Dodano po 2 minutach i 2 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sobek* dnia wtorek, 1 marca 2022, 15:43 napisał



I jak udalo Ci się to jakoś rozwiązać? Bo mam ten sam problem

Z tego co pamiętam to trzeba pogadać z Bastianem. Wydaje mi się że miałem ten sam problem. Poszedłem z nim pogadać, on powiedział że łowcy są już u góry i działało.

[Dodano po 3 minutach i 28 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Remok* dnia czwartek, 24 lutego 2022, 14:20 napisał

jak zostac czeladnikiem w 4 rozdziale u drugiego mistrza?

Musisz mieć ukończone wszystkie questy u danego mistrza(chodzi o pierwszego mistrza) mieć mistrza w fachu który wybrałeś czyli np. kowalstwo mistrz. I po jakimś czasie twój mistrz sam do ciebie zagada da ci papier potwierdzający ukończenie szkolenia i wtedy możesz wybrać drugiego mistrza.
Odpowiedz
Czy wie ktoś może, czy jest szybka podróż z Przystani Łotrów do choćby miasta?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sacred* dnia piątek, 18 lutego 2022, 17:57 napisał

Mam problem z zadaniem
"Wyruszamy do miasta" po powrocie do wioski silbach i rozmowie z Kurtem, Albyn który powinien dać mi misję, nie daje jej. Czy ktoś miał podobnie ? Ktoś wie jak ruszyć grę dalej ? Myślałem że to jakiś bug gry i przechodziłem ze starszego save'u 3 godziny do tego momentu znowu 😅



Czy nikt nie napotkal tego problemu ?

Gra stanęła w zadaniu wyruszamy do miasta. Dziennik misji wskazywal na udanie sie do drwala w celu zapytania czy nie potrzebuje czegos z miasta jednak on nie pomaga.

Albyn powinnien dać mi misje Pomoc dla powodzian jednak tak sie nie dzieje, przechodziłem juz 2 razy i za kazdym razem to samo.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Alex* dnia środa, 2 marca 2022, 16:36 napisał

Czy wie ktoś może, czy jest szybka podróż z Przystani Łotrów do choćby miasta?

Tak jest można kupić u handlarza przy arenie w przystani łotrów

[Dodano po 3 minutach i 25 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dawid* dnia środa, 2 marca 2022, 16:49 napisał




Czy nikt nie napotkal tego problemu ?

Gra stanęła w zadaniu wyruszamy do miasta. Dziennik misji wskazywal na udanie sie do drwala w celu zapytania czy nie potrzebuje czegos z miasta jednak on nie pomaga.

Albyn powinnien dać mi misje Pomoc dla powodzian jednak tak sie nie dzieje, przechodziłem juz 2 razy i za kazdym razem to samo.

https://steamcommunity...?id=2678374043
Może ten poradnik pomoże
Odpowiedz
Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?
Odpowiedz
Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz
Witam.
Mam problem z zadaniem "braki w żywności".jeszcze przed patchem naprawiającym ten błąd,otworzyłem paczki z żywnością i zniknęły mi one z ekwipunku,przez co nie mogę ukończyć zadania.
Czy jest jakiś sposób żeby to odkręcić?
Odpowiedz
Alembik - W jednym z magazynków w piwnicy. Drzwi są zamknięte, ale obok jest kratka, przez którą przechodzimy przemianą w chrząszcza.

Rozdział V
Powiedzcie mi proszę, gdzie znajdę przemianę w chrząszcza, bo zbiegałem chyba już cały klasztor i nic
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gylacz* dnia niedziela, 6 marca 2022, 17:49 napisał

Alembik - W jednym z magazynków w piwnicy. Drzwi są zamknięte, ale obok jest kratka, przez którą przechodzimy przemianą w chrząszcza.

Rozdział V
Powiedzcie mi proszę, gdzie znajdę przemianę w chrząszcza, bo zbiegałem chyba już cały klasztor i nic


Powinieneś był go zabrać ze skrzyni Rierola, razem z resztą zwojów. To chyba jedyny sposób
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...