[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Mam problem z zadaniem
"Wyruszamy do miasta" po powrocie do wioski silbach i rozmowie z Kurtem, Albyn który powinien dać mi misję, nie daje jej. Czy ktoś miał podobnie ? Ktoś wie jak ruszyć grę dalej ? Myślałem że to jakiś bug gry i przechodziłem ze starszego save'u 3 godziny do tego momentu znowu 😅
Odpowiedz
Siemka. Mam pewien problem z stonem. Otóż chodzi o to że wyszedłem z twierdzy vardhal i zdobyłem zniszczona zbroje która ma naprawić Stone ale nwm gdzie się on podział pomocy.
Odpowiedz
Witam, czy mógłby ktoś udostępnić save przed rozpoczęciem zadania wodny krąg? Kessel stoi nad wodospadem i nic nie da się zrobić ;/
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Krakk* dnia czwartek, 10 lutego 2022, 00:15 napisał

Mam problem z misją: czas decyzji. Z Brzytwiaka wyciągnąłem miecz i prawdopodobnie go gdzieś sprzedałem - jak się on nazywa, ten miecz, który powinienem dać Devirowi?
Martwy brzytwiak leży cały czas ale jest pusty.



Miecz Devira się nazywa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabroo dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 12:35 napisał



No przydałby się


Jak nadal potrzebny to ja mam pod siłę i dwuręczną
Odpowiedz
Cześć grając w straży miejskiej mamy do wyboru dwa awanse Szermierz i Kusznik, jeśli dobrze wiem. Kogo polecacie bardziej wybrać i dlaczego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kufel* dnia sobota, 29 stycznia 2022, 04:54 napisał

Szukam nauczycieli siły w kronikach myrtany rozdział 1 ktoś wie gdzie UW mistrza znajdę?

Stone w Silbach i Knut(czy jakoś tak, drwal w obozie drwali) chyba do 60 siły uczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Pomocy12* dnia czwartek, 3 lutego 2022, 19:00 napisał

Gorąca prośbą o save przed wejściem do świątyni Vardhal bo fabuła mi stanęła...
I krótką instrukcję jak wbudować save

Właściciela odpowiedzi chętnie wynagrodzeń blikiem na piwko !

Jak nadal potrzebujesz to jak wrócę do domu to dam ci mój aktualny zapis przed vardhall.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Boldvin* dnia środa, 29 grudnia 2021, 21:11 napisał

Witam, wiecie gdzie można spotkać Bodowina w 5 akcie lub zmusić tego alchemika z miasta żeby nauczył 3 poziomu alchemii (jestem jego czeladnikiem - druga profesja) no chyba że jest jeszcze ktoś kto może nauczyć tej alchemii.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam


i wiadomo już kto jeszcze uczy mistrza alchemii?
Odpowiedz
Witam. Jestem w 5 rozdziale i mam pytania dwa.
I Chciałbym się nauczyć otwierania zamków na mistrz, ale nie mogę znaleźć teraz nauczyciela. jako czeladnik jestem u drugiego mistrza u ślusarza ale nie mam takiej opcji rozmowy. Wcześniej przyżydziłem i teraz nikt mnie nie chce mnie tego uczyć. Ponoć to jest potrzebne do niektórych zamków otwarcia.
II Potrzebuję serce bagiennego golema. Już raz takiego zabiłem ale bez umiejętności wyciągania z nich serc. Znajdę teraz gdzieś drugiego, albo mogę je gdzieś kupić? Serce potrzebne mi do stworzenia mistrzowskiego łuku.
Pozdrawiam Konio
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?


Rzeczy są w mieszku (wygląda jak mieszek z złotem)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Maximus112 dnia niedziela, 20 lutego 2022, 18:08 napisał



i wiadomo już kto jeszcze uczy mistrza alchemii?

Jeżeli się nie mylę to Rahma też uczy mistrza(ta zielarka z miasta) ale pewności nie mam. Ja mistrza alchemii się nauczyłem od Bodiwina w 3 rozdziale.
Odpowiedz
Hej napisze ktoś kod(bądź napisze gdzie znaleźć) na strój roboczy podrzebuje do zadania z wyslanikiem. Niestety ten co dostajemy w kopalni araxos sprzedałem, i ten z obozu węglarzy również.
Odpowiedz
[quote name='Gość_Strażnik*' timestamp='1645426117' post='438711'][quote name='Gość_Arturro*' timestamp='1639835226' post='437273']Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie[/quote]
Powinien być przy wodospadzie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sacred* dnia piątek, 18 lutego 2022, 17:57 napisał

Mam problem z zadaniem
"Wyruszamy do miasta" po powrocie do wioski silbach i rozmowie z Kurtem, Albyn który powinien dać mi misję, nie daje jej. Czy ktoś miał podobnie ? Ktoś wie jak ruszyć grę dalej ? Myślałem że to jakiś bug gry i przechodziłem ze starszego save'u 3 godziny do tego momentu znowu 😅


Małe uzupełnienie do problemu. Jest to akt 2 i w żaden możliwy sposób nie mogę ruszyć dalej zadania "Wyruszamy do miasta" albyn nie daje misji "pomoc dla powodzian"

Czy jest jakas dobra duszyczka która pomoże w rozwiązaniu?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sacred* dnia wtorek, 22 lutego 2022, 12:37 napisał



Małe uzupełnienie do problemu. Jest to akt 2 i w żaden możliwy sposób nie mogę ruszyć dalej zadania "Wyruszamy do miasta" albyn nie daje misji "pomoc dla powodzian"

Czy jest jakas dobra duszyczka która pomoże w rozwiązaniu?


https://steamcommunity...?id=2678374043
może ten poradnik pomoże
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha


'Drzwi' do tego pokoju alchemika w Vardhal można otworzyć od wewnątrz i od zewnątrz. Od wewnątrz jest przycisk po lewej stronie od drzwi. Poza tym można porozmawiać z ognikiem co da opcję dialogu z Rioridianem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gdzie* dnia poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:48 napisał

Hej napisze ktoś kod(bądź napisze gdzie znaleźć) na strój roboczy podrzebuje do zadania z wyslanikiem. Niestety ten co dostajemy w kopalni araxos sprzedałem, i ten z obozu węglarzy również.

Można pójść jeszcze raz do Knuta i rąbać drewno w zamian za nowy strój drwala.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Wodospad* dnia poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:49 napisał


Powinien być przy wodospadzie.


W zadaniu z przyłączeniem do wodnego kręgu Kessel nie czeka przy spalonej chacie, tylko po drugiej stronie rzeki, trzeba przejść tym mostem który się naprawiało z Uwe.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?

u Venzela
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...