[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Siema, wiecie gdzie znaleźć schemat na długi magiczny miecz? Jestem w drugim rozdziale, możliwe że jest w Wilczym Leżu ale chciałem się upewnić czy może nie jest do znalezienia w innym miejscu
Odpowiedz
Siema jest jakiś kod na przedmioty? Zgubiłem amulet neka i teraz będzie po zadaniu :k z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dexter* dnia sobota, 12 lutego 2022, 02:43 napisał

Siema jest jakiś kod na przedmioty? Zgubiłem amulet neka i teraz będzie po zadaniu :k z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,



https://docs.google.co...gid=1099928754
Odpowiedz
Problem z zadaniem nocny wartownik ,nie mogę wejść do tego niedźwiedzia bo nie mam klucza do drzwi,co robić?
Odpowiedz
Cześć, proszę o pomoc, jesteście moją ostatnią nadzieją.

Podczas walki wręcz z pięściarzem w zatoce ekwipunek mojej postaci został zablokowany - przeciwnik wpadł do wody, a ja po zakończonej walce nie zauważyłem problemu i zapisałem stan gry,

Jest jakiś kod lub sposób na odblokowanie ekwipunku? Próbowałem już resetować grę, spać, ustawiać postać konsolą poprzez F8, ginąć, przechodzić do innej lokacji, pływać oraz szukać innych przeciwników do walki wręcz - to niemal 5 rozdział, więc nie wiem czy jeszcze ktoś pozostał.
Odpowiedz
Moi drodzy, czy wiecie może gdzie podział się Fabio? Byli sobie na bagnach, jednak nagle w 5 rozdziale zniknęła cała zgraja, która hodowała tam ziele. Marvin mówi "Fabio, gdzie tym razem ich zabrałeś?", a ja nigdzie nie mogę ich znaleźć.
Druga sprawa, jak darowaliśmy życie Otmarowi w Ustroniach Żeglarza, to da się go jeszcze gdzieś w grze znaleźć, czy przepadł na dobre?
Pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Krysq* dnia środa, 16 lutego 2022, 16:19 napisał

Moi drodzy, czy wiecie może gdzie podział się Fabio? Byli sobie na bagnach, jednak nagle w 5 rozdziale zniknęła cała zgraja, która hodowała tam ziele. Marvin mówi "Fabio, gdzie tym razem ich zabrałeś?", a ja nigdzie nie mogę ich znaleźć.
Druga sprawa, jak darowaliśmy życie Otmarowi w Ustroniach Żeglarza, to da się go jeszcze gdzieś w grze znaleźć, czy przepadł na dobre?
Pozdrawiam


Co do Fabia:
SPOILER
On i cała jego grupa zamieniła się w zombie z powodu magii/klątwy na bagnach. Można ich spotkać podczas zwiedzania bagien po północy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cronos867* dnia środa, 12 stycznia 2022, 02:40 napisał

Hej,
wie ktoś może gdzie znajduje się paladyn Candac w piątym rozdziale?
Teoretycznie powinien być w klasztorze magów wody ale go tam nie ma.
jest przy arcymagach wody, w katedrze
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia środa, 16 lutego 2022, 18:50 napisał



Co do Fabia:
SPOILER
On i cała jego grupa zamieniła się w zombie z powodu magii/klątwy na bagnach. Można ich spotkać podczas zwiedzania bagien po północy.


W którym miejscu, bo biegałem i nikogo nie znalazłem, tylko jakąś zjawę, która zniknęła, gdy do niej podszedłem...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Q.kropka* dnia środa, 16 lutego 2022, 20:27 napisał

jest przy arcymagach wody, w katedrze

To chyba zależy od rozwiązania zadania z przywołaniami na cmentarzu.
SPOILER
Jeśli zabiliśmy maga, który przyzywał nieumarłych, Candac będzie w kapliczce na cmentarzu (bo tam jest kaplica Innosa), jeśli jednak darujemy życie magowi, Candac nawraca się na wiarę w Adanosa i wtedy jest w klasztorze przy magach wody.
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem '' tropem winnych porywaczy''. Dostałem informację od morderców gonzalo że mam iść śladami martwych zwierząt i tak dotrę do przystani, więc szedłem tym tropem aż trafiłem do rozwidlenia w prawo i w lewo bo ciała potworów się skończyły i znalazłem na lewo jaskinie gdzie jest ta przystań ale jak tam wejdę to pojawia mi się katscenka z dwoma obrońcami przystani i dosłownie nie mam innych opcji dialogowych jak łapówka dla nich i to mi nic nie daje bo i tak umieram gdy to im proponuję i ta druga opcja że niby ktoś mnie przysłał co mi też nic nie daje bo wybierając ten dialog nie mam opcji kto mnie przyslal i też ginę. Proszę o pomoc
Odpowiedz
Hej, gdzie można nauczyć się zaawansowanej i eksperckiej kradzieży kieszonkowej? mam tylko podstawową
Odpowiedz
Witam takie pytanie : Co się stanie gdy w zadaniu Starzy Znajomi
SPOILER
-pozwolimy uciec Coenowi z częścią złota ze skrzyni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dar* dnia środa, 16 lutego 2022, 23:17 napisał

Hej, gdzie można nauczyć się zaawansowanej i eksperckiej kradzieży kieszonkowej? mam tylko podstawową


Mistrzowskie okradanie kieszonkowe możesz kupić w slumsach przy wyjściu do portu od Borra ubranego w czerwony sweter czy jakoś tak
Odpowiedz
W archolos mam problem ze znalezieniem domku z kwiatami zadanie za kilka wytrychow
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Michi2120* dnia wtorek, 15 lutego 2022, 04:41 napisał

Problem z zadaniem nocny wartownik ,nie mogę wejść do tego niedźwiedzia bo nie mam klucza do drzwi,co robić?

obok jest dzwignia pociagnij ją powinien do ciebie zbiec wilczy syn
Odpowiedz
Skąd zdobyć klucz do sypialni lokvara. Proszę o szybkie info
Odpowiedz
Mam takie pytanie gdzie znajdę Fabio po tym jak znikł z plantacji bagiennego ziela ze swoimi ludźmi?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 16:57 napisał



udało się odkupiłem od alchemika zaszyfrowaną notatke i przeczytałem ją 'dziwna notatka z kopalni srebra' gra idzie dalej od razu pojawiła się opcja u ludwika zeby wyczyścił mi zakrawawioną mape

p. s. ale i taak jestescie super odp sa pisane baaardzo szybko
swietne forum


U którego alchemika kupiłeś tą dziwną notatke?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szaman Kombinator* dnia piątek, 18 lutego 2022, 14:26 napisał

Witam, orientuje się ktoś może gdzie poszedł Fabio w raz ze swoimi ludźmi z mglistych moczar ?
Nie moge go znaleść

Znalazłem faktycznie zamienił się w zombi jest koło swojej chaty koło 12 w nocy mi nie za pierwszym razem się pojawił wiec trzeba próbować .
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...