[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Witam. Jestem w trakcie turnieju w przystani łotrów. Po walce z orkiem kamera wskazuje na wejście z którego powinien wyjść kolejny potwór, ale nic się nie dzieje. Sprawdzając kodami arenę nie widać tam żadnego nowego przeciwnika. Zna ktoś rozwiązanie problemu? Nie mogę ruszyć fabuły dalej
Odpowiedz
Gorąca prośbą o save przed wejściem do świątyni Vardhal bo fabuła mi stanęła...
I krótką instrukcję jak wbudować save

Właściciela odpowiedzi chętnie wynagrodzeń blikiem na piwko !
Odpowiedz
Witam,wie ktoś gdzie ucieka Agitator? Lub kod na jego przywołanie/teleportację,blokuje mi to fabułe.
Odpowiedz


Ktoś coś? Taki o to bug i wyrzucanie do pulpitu przy próbie wczytywania gry.
Odpowiedz
WItam i pozdrawiam. 90 godzin na liczniku i żadnych problemów z zadaniami oprócz "Dla dobra publicznego". Czy wie ktoś w jaki sposób podłożyć przedmioty aby wystraszyć Kaleba z jego domu oraz jego ludzi? Wkładam je do skrzynek ale to nic nie daje a mojego wspólnika do tego zadania - Cardamona nigdzie nie ma.. wtf
Odpowiedz
Witam,
Po walce z Otisem w turnie na przystani głównemu bohaterowi nie zmienia się głos z powrotem na normalny po użyciu tego czaru spowolnienia. Wczytywałem pare razy przed tym i nic . O co kaman ?
Odpowiedz
[quote name='Gość_gorzys*' timestamp='1639620195' post='437176'] dopiero w 4 akcie da się wykonać to zadanie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik tommig1983 dnia sobota, 25 grudnia 2021, 15:12 napisał

Wie ktoś gdzie dokładnie szukać zdobionego miecza na bagnach w zadaniu "starzy znajomi"?


Po wyjściu z obozu, a dokładniej z tej jaskini, od razu po prawej stronie znajdziesz zwłoki górnika. Jak będziesz szedł wzdłuż góry, na wprost od pierwszych zwłok to znajdziesz na bagnach 2 zwłoki i od razu 3 przy samej górze.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik rockmna90 dnia niedziela, 6 lutego 2022, 16:06 napisał

WItam i pozdrawiam. 90 godzin na liczniku i żadnych problemów z zadaniami oprócz "Dla dobra publicznego". Czy wie ktoś w jaki sposób podłożyć przedmioty aby wystraszyć Kaleba z jego domu oraz jego ludzi? Wkładam je do skrzynek ale to nic nie daje a mojego wspólnika do tego zadania - Cardamona nigdzie nie ma.. wtf



Cofam pytanie. Caramon poszedł do innego zadania, do szturmu na kryjówkę przemytników po prostu.
Odpowiedz
Problem z zadaniem "Zamykamy interes". Nie pojawia się grupa szturmowa na Bursztynowym Wybrzeżu po wykonaniu z Pablem akcji w kanałach. Co zrobić by wykonać zadanie?
Odpowiedz
Siemka, prawdopodobnie sprzedałem przypadkowo Stary Miecz od Mirona, który jest kluczem do świątyni. Nie mogę teraz odblokować osiągnięcia. Sprawdziłem wszystkich kupców na mapie, jest możliwe, że itemy kupców sie zresetowały wraz z nowym rozdziałem? Oddałem ponad 60 monet, wiec to nie możliwe ze mi tego nie dał. Da rade może go na kodach przywołać?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Olzet* dnia wtorek, 8 lutego 2022, 11:32 napisał

Problem z zadaniem "Zamykamy interes". Nie pojawia się grupa szturmowa na Bursztynowym Wybrzeżu po wykonaniu z Pablem akcji w kanałach. Co zrobić by wykonać zadanie?



U mnie się pojawiła ale zrobiłem to przed kanałami z Pablem, spróbuj wcześniejszy save w takiej kolejności.

[Dodano po minucie i 49 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przemo* dnia wtorek, 8 lutego 2022, 12:56 napisał



nie ma na szczycie pólek z książkami? Za pomocą telekinezy się to bierze.

[Dodano po 2 minutach i 42 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bnmghjk,hj,* dnia sobota, 5 lutego 2022, 22:05 napisał




Nie ma przypadkiem u Astrologa na Starym mieście?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie jest runa teleportacyjna do przystani łotrów? Przechodzę drugi raz i byłem przekonany że była gdzieś obok pentagramu, ale jednak nie


Znalazlam ta rune po kilkugodzinnym przeczesywaniu kazdego milimetra bagien i traw w Przystani Lotrow - kupisz ja u Handlarza Roznosci, ktory ma stoisko w jaskini obok areny treningowej. Swoja droga warto tez obczaic jego pancerze
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Necro* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 22:17 napisał


Czy udało Ci się ogarnąć tenquest?

Mam pytanie odnośnie ucieczki, czy jest zbugowana? Niby poowinienem pokazać narzędzia, żeby Homer mógł wyjść ze mną do teleportu, ale mam tylko okno dialogowe z 2k monet. Powinienem mieć jakieś specjalne n arzędzia?


Z tego co wiem potrzebujesz obu run teleportacyjnych - jedna do Przystani Lotrow (na stanie u Handlarza Roznosci w jaskini) i druga do miasta (na stanie u maga wody Laudusa)
Odpowiedz
Mam problem z misją: czas decyzji. Z Brzytwiaka wyciągnąłem miecz i prawdopodobnie go gdzieś sprzedałem - jak się on nazywa, ten miecz, który powinienem dać Devirowi?
Martwy brzytwiak leży cały czas ale jest pusty.
Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie znajdę Detlawa od misji Kontraktor czy jakoś tak ?
Odpowiedz
Witam. Mam problem z jednym questem o nazwie Wojownik Innosa, problem polega na tym że zaczyna sie jakaś scenka przy wejściu na cmentarz ale nic się nie dzieje wiem że maja tam stać jacyś nowicjusze i maja gadać o jakiś odgłosach. Jest moze jakis kod żeby ich przyzwac, mogłbym spróbować z innym savem ale ostatni mam dopiero w 3 rozdziale, jeśli macie jakieś pomysły to śmiało
Odpowiedz
Witam, problem z nieumarłym magiem w Ruinach zamku Vardhal. Po kilkunastu sekundach walki, gdy zdrowie maga spada o jakieś 30%, gra zawiesza się. Nie pomagają żadne komendy, potrzeba resetu komputera.
Odpowiedz
Hej. Mam problem z misją ,, nadchodzący sztorm ,, budzę się po wypiciu eliksiru, przychodzi po mnie nowicjusz i zaprowadza mnie pod wieże , ale nic do mnie nie mówi , że mam wziąć ekwipunek czy coś , pomimo tego po wzięciu go dalej mówi żebym mu nie przeszkadzał .. jakiś bug ? Bez dialogu nie można przejść do dalszego ciągu misji
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...