[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

W rozdziale 5 almanach nie pojawia sie na regale jest tylko skrzynia i menzdurka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_viderr* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 17:43 napisał


dlugo trzeba czekać na mapę od kartografa ? bo przespałem już 20dni a mapa dalej nie gotowa, a nie mam obecnie innych misji do robienia


Idz do kartografa i zapytaj o nią.
Odpowiedz
Czy można tworzyć runy w Kroniki Myrtany Archolos tak jak w Gothicu 2 a jak tak to jak się tego nauczyć i gdzie znajdują się Stoły Runiczne ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MikeB2001* dnia czwartek, 27 stycznia 2022, 22:44 napisał

Czy można tworzyć runy w Kroniki Myrtany Archolos tak jak w Gothicu 2 a jak tak to jak się tego nauczyć i gdzie znajdują się Stoły Runiczne ?


W grze można znaleźć puste runy (np. w skrzyni Huug'a), a później wejść w interakcję ze stołami runicznymi (np. u magów wody w mieście), ale nie ma opcji dialogowych. Nie znalazłem sposobu na tworzenie nowych run.
Odpowiedz
Mam problem ze ślusarzem w mieście. Jestem jego czeladnikiem i jestem w 4 rozdziale, a on dalej nie chce mi dać pozwolenia na pracę u innego mistrza.(wyszedłem już z kopalni w Wilczym leżu)
Odpowiedz
Siemka, czy mógłby ktoś mi wyjaśnić o co chodzi w zadaniu ,,Wyszkoleni ludzie'' ? Wykonałem już zadania w których poznaje się różnych rzemieślników, a dalej nie mogę podać Kesselowi żadnych imion i nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Dodam jeszcze, że wojowników, Varina i Dustera do niego przyprowadziłem i czekają przy wejściu do Vardhal.

Nie moge wejsc w zaden dialog z Kesselem ani Riordanem.
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem z deszczu pod rynne w 5 rozdziale nie moge otworzyć drzwi do wieży gdzie jest moje wyposażenie. podobno patch 1.1 to naprawił ale nie mogę go nigdzie pobrać znajduje jedynie jego opisy. Czy mogłby mi ktoś pomóc w tej kwestii...dziękuje
Odpowiedz
Szukam nauczycieli siły w kronikach myrtany rozdział 1 ktoś wie gdzie UW mistrza znajdę?
Odpowiedz
Hej. Mam problem z misją ,, nadchodzący sztorm ,, budzę się po wypiciu eliksiru, przychodzi po mnie nowicjusz i zaprowadza mnie pod wieże , ale nic do mnie nie mówi , że mam wziąć ekwipunek czy coś , pomimo tego po wzięciu go dalej mówi żebym mu nie przeszkadzał .. jakiś bug ? Bez dialogu nie można przejść do dalszego ciągu misji
Odpowiedz
Naprawdę blisko, tam gdzie Rysiek stał, mijasz kwaterę gwardzistów, małymi schodkami pod górę , na rozwidleniu ścieżki w prawo, teraz te schody nazwijmy kręcone, po minięciu strażnika miejskiego, wchodzisz do budynku zaraz za nim jest wejście. Richard będzie z Aneksem na drugim piętrze.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dansk8 dnia środa, 19 stycznia 2022, 20:28 napisał

Siema, czy jest ktoś w stanie pomoc z zadaniem "Statek w porcie jest bezpieczny" mianowicie nie wiem gdzie pobiegł Richard, wyczytałem, że miał mnie zaprowadzić do Anskara tylko kompletnie nie wiem gdzie mam go znaleźć.
Odpowiedz
[quote name='Gość_Pies*' timestamp='1641143414' post='437784'][quote name='Gość_SzanowanyObywatelArcholos*' timestamp='1640296009' post='437497']

Gdzie jest ten falochron ?[/quote]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Openntany* dnia środa, 29 grudnia 2021, 22:42 napisał

Gdzie znajdę Blake? Niby gdzieś w chacie w górnej części portu. Gdzie dokładnie?
w dzielnicy biedoty w największym budynku tam gdzie był ten żebrak co zaczepia o 1 sztukę złota
Odpowiedz
W zadaniu "Nikt nie zostaje w tyle" Rupert siedzi sobie przed karczmą, mam miksturę o którą prosił a on nic, żadnej opcji dialogowej z nim nie ma, a w dzienniku misja została. Ktoś coś?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kulikoss* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 16:18 napisał

mam problem z przemianą w chrząszcza w 5 rozdziale w misji z deszczu pod rynne, przechodze przez dziurę ale za nic nie moge powrócić do pierwotnej postaci, a gdy zaznaczę alembik to już nawet ruszyć sie nie moge, ponowna instalacja gry nie pomogła


enter wychodzi z trybu przemiany
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie jest runa teleportacyjna do przystani łotrów? Przechodzę drugi raz i byłem przekonany że była gdzieś obok pentagramu, ale jednak nie


Możesz ją kupić u handlarza różnościami na arenie.
Odpowiedz
Gdzir mogę kupić kly trola bo brakuje do zbroji
Odpowiedz
Kto uczy ściągania trofeow
Odpowiedz
Czy ktoś z Was może wie gdzie mogę znaleźć pierścień maga wody? Jeden z nich kupiłem u jubilera w starym mieście, ale nie wiem gdzie znaleźć drugi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Armiligon* dnia wtorek, 1 lutego 2022, 22:41 napisał

Czy ktoś z Was może wie gdzie mogę znaleźć pierścień maga wody? Jeden z nich kupiłem u jubilera w starym mieście, ale nie wiem gdzie znaleźć drugi


W kanałach. Wejdź z dzielnicy rzemieślników i szukaj na mapie kanałów pomieszczenia w kształcie gwiazdy. Są tam zwłoki maga, bandyci i ten pierścień.
Odpowiedz
Czy ktoś wie kto uczy ściągania kłów - potrzebuje kłów trolla do zbroi a Allen juz nie żyje
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...