[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:22 napisał

z moich obserwacji po przejściu gry, co rozdział pojawiają się nowe, jak w poprzednich częściach


mi sie wydaje ze zostalo to zmienione bo mam wrazenie ze po 14-20 dniach ingame niektore moby zaczely sie pojawiac spowrotem; przy zmianie rozdzialu z 2 na 3 nie zauwazylem osobiscie pojawienia sie potworow w miejscach gdzie byly zabite
Odpowiedz
Cześć

nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę Jona. Odwiedziłem Volkera i mam znaleźć trop w wilczym leży. Nie wiem gdzie zacząć szukać.

Przeczytałem szyfr który był w paczce która znajdowała się w kufrze Jona. Marvin tylko skomentował że teraz wie o co chodzi. I notatka zniknęła z ekwipunku.

To jest Bug?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Majkel* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 07:13 napisał

Cześć

nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę Jona. Odwiedziłem Volkera i mam znaleźć trop w wilczym leży. Nie wiem gdzie zacząć szukać.

Przeczytałem szyfr który był w paczce która znajdowała się w kufrze Jona. Marvin tylko skomentował że teraz wie o co chodzi. I notatka zniknęła z ekwipunku.

To jest Bug?


Też mam problem , niby marvin w notatkach ma zapisane że brat jest w magazynie w porcie , ale niestety mapa jest mało czytelna i po sprawdzeniu całego portu nic nie znalazłem.
Ma ktoś może oczyszczoną mapę od Jona na której widać miejsce przetrzymania brata ?
Odpowiedz
Siema chce w 5 rozdziale zrobić pancerza nordmarczyk gdzie znajdę skórę wilka z nordmaru ?
Odpowiedz
Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bart* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 17:16 napisał

stoi on za wybudowanym mostkiem na 2 brzegu rzeki
Odpowiedz
Hej, mam problem z zadaniem "Z deszczu pod rynnę" - aby zdobyć alembik, trzeba użyć przemiany w chrząszcza. W notce jest informacja by użyć zwoju znalezionego u Rierola. Fajnie, ale gdy drzwi do jego pracowni były otwarte (jak wywabiła go Ana), to wziąłem tylko dokument dotyczący mikstury, a teraz nie ma jak się tam dostać. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić? Riordian może poratować zwojami, ale akurat nie tym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MASKO* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 12:39 napisał



Też mam problem , niby marvin w notatkach ma zapisane że brat jest w magazynie w porcie , ale niestety mapa jest mało czytelna i po sprawdzeniu całego portu nic nie znalazłem.
Ma ktoś może oczyszczoną mapę od Jona na której widać miejsce przetrzymania brata ?


Z tego co pamiętam, w dzienniku misji jest napisane aby zanieść mapę do kartografa. On ją wyczyści z krwi i quest będzie można kontynuować.
Odpowiedz
Siema w którym momencie gry mogę zdobyć zbroje z nordmaru ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Plis help mi* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 19:05 napisał

Siema w którym momencie gry mogę zdobyć zbroje z nordmaru ?
w 5 rozdziale przed wyprawa do ruin
Odpowiedz
Folwark chłopięcy
Jak pogodzić braci? Rozmawiałem z Andreasem w GM i Holwigiem i powiedział że mam wypytać farmerów. Jest już za późno czy mam jeszcze szansę?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Zagubiony* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 20:04 napisał

Folwark chłopięcy
Jak pogodzić braci? Rozmawiałem z Andreasem w GM i Holwigiem i powiedział że mam wypytać farmerów. Jest już za późno czy mam jeszcze szansę?
Musisz wypytać zwykłych npc jak i tych z jakimś imieniem potem żeby ich pogodzić musisz sfałszować testament itp pomoże ci w tym stary liam i venzel w archolos
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Fiolek998* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 20:15 napisał

Musisz wypytać zwykłych npc jak i tych z jakimś imieniem potem żeby ich pogodzić musisz sfałszować testament itp pomoże ci w tym stary liam i venzel w archolos


Jak zdobyć testament? Słyszałem, że u starego Liama ale ja nie mam u niego żadnych opcji dialogowych.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Zagubiony* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 20:41 napisał



Jak zdobyć testament? Słyszałem, że u starego Liama ale ja nie mam u niego żadnych opcji dialogowych.


Kurczę z tego co pamiętam to musisz wszystkie opcje dialogowe zrobić z pracownikami winnicy w tym z liamem , a kto ci zlecił zadanie ? może u niego bo serio już nie pamiętam hehhe
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tapol* dnia piątek, 31 grudnia 2021, 13:55 napisał

Witam
Post BARDZO WAŻNY
Miałem problem z Misją Ruiny Twierdzy gdzie przez przypadek w rozdz. 3 zbudowałem worta co prowadziło do tego że 5 rozdz. nie miałem interakcji i misja stanęła w miejscu .
Ale znalazłem rozwiązanie
Każdy problem z misją który wynika z bugowania jej można rozwiązać bez zaczynania rozgrywki od nowa lub cofania się przez stare save (powtarzanie klilku godzin rozgrywki)
Krok 1 pobieramy program SAVE EDITOR
Krok 2 wybieramy save którego chcemy uratować (1-15) (polecam backup )
Krok 3 otwieramy go i odnajdujemy linijki odpowiedzialne za misje
przykład mój i teraz zabawa może to chwilę zająć ale dacie rade zmieniamy wartości zmieniając od 0 dodajac za każdym razem +1 do wartości po przetestowaniu czy coś uległo zmianie w grze i tak do oczekiwanego efektu
Mi się udało POWODZENIA

MIRON_Q503_KEYCOST 0
Q503_BLOCKCORPSEKEY 0
Q503_BOSSFIGHT 4
Q503_BOSSFIGHT_BATTLEFIELD_APPLY.Q503_BOSSFIGHT_BATTLEFIELD_COUNT 3
Q503_BOSSFIGHT_BATTLEFIELD_EFFECTISON_FIRE 3
Q503_BOSSFIGHT_BATTLEFIELD_EFFECTISON_FLY 3
Q503_BOSSFIGHT_BATTLEFIELD_EFFECTISON_MAGIC 3
Q503_BOSSFIGHT_RANDOMIZEEFFECT.RND 3
Q503_BOSSFIGHT_TELEPORT_APPLY.RND 3
Q503_BOSSFIGHT_TELEPORT_COUNT 4
Q503_CANUSETELEPORT 3
Q503_GOTMUSEUMKEY 1
Q503_GOTOVOLFZACKE 7
Q503_KESSEL_RTNCHECK 7
Q503_KEYCOUNT 3
Q503_OPENGATEVOLFZACKE_APPLY.Q503_OPENGATEVOLFZACKE_COUNT 7
Q503_SPAWNZOMBIESCOUNT 1
Q503_TELEPORTMAGE.RND 1
Q503_VOLFZACKE_LASTWAVE_END_APPLY.Q503_VOLFZACKE_LASTWAVE_END_COUNT 4
Q503_VOLFZACKE_NEXTWAVE_END_APPLY.Q503_VOLFZACKE_NEXTWAVE_END_COUNT 4
Q503_WALL_APPLY.MOVPTR1 1
Q503_WALL_APPLY.Q503_WALL_COUNT 1
Q503_WOLFSSONOLDORDERS_READ 1



Który dokładnie wers odpowiadał za odblokowanie interakcji z drzwiami?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.


Kiedy szlam za nimi to w krzakach przy ciele znalazłam list o Siepaczu, podałam się za jednego z jego ludzi i mnie wpuścili
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Zagubiony* dnia wtorek, 25 stycznia 2022, 20:41 napisał



Jak zdobyć testament? Słyszałem, że u starego Liama ale ja nie mam u niego żadnych opcji dialogowych.


Kiedy któryś z farmerów w końcu powie, że nie chcą ani Holdwiga, ani Andreasa, trzeba pytać Liama 'co słychać?' do skutku.
Odpowiedz
Jak zdobyć pancerz nordmarczyka ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nice* dnia środa, 26 stycznia 2022, 00:13 napisał

Jak zdobyć pancerz nordmarczyka ?


ciul w pancerz nor Marczyka , lepszy jest ulepszony do wyśmienitego pancerz szermierza 2 stopnia araxos ,a potem w ruinach znajdź i napraw wyśmienita zbroje z Vardhal 130 ,130 ,130 ,70,50 jest mocarna , szkoda tylko ,ze pojawia się pod koniec gry
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Radarek* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:15 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa

Sposoby są 2 -
Mozesz dostac skóry od Nordmarczyka ktorego rozsylasz po lokacjach bo teskno mu do Nordmaru lub na poczatku ktoregos rozdzialu gdy pojawiaja sie nowe zlecenia na bestie 3 wilki spaceruja niedaleko portalu na Bursztynowym wybrzeżu. Każdy wilk daje 750 exp wiec sa raczej twarde.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...