[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cyriax* dnia sobota, 22 stycznia 2022, 13:19 napisał



Jest do kupienia u handlarza w jaskini gdzie arena
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:16 napisał

Ponawiam pytanie czy ktoś wie czy jest do znalezienia jakaś kusza z górnej półki (mam 140 siły)

Drugie pytanie - czy da się nauczyć robienia łuków i kusz na poziom doświadczony nie będąc czeladnikiem u Fridy?


tak, Gaston pod Wilczym leżem uczy nawet mistrzowskiego łuczarstwa i to chyba nawet w 1 rozdziale (na pewno w drugim mogłem)
Odpowiedz
runa teleportacyjna do przystani łotrów jest u handlarza. jak wchodzisz do jaskini gdzie arena do walk to na samym początku po lewej stronie
Odpowiedz
czy wie ktoś gdzie zdobyć zbroje nordmarczyka?
Odpowiedz
Siemka, czy mógłby ktoś mi wyjaśnić o co chodzi w zadaniu ,,Wyszkoleni ludzie'' ? Wykonałem już zadania w których poznaje się różnych rzemieślników, a dalej nie mogę podać Kesselowi żadnych imion i nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Dodam jeszcze, że wojowników, Varina i Dustera do niego przyprowadziłem i czekają przy wejściu do Vardhal.
Odpowiedz
Upewnij się że kupiłeś strój kupca. Pamiętaj że jak kupujesz najpierw wybierasz strój potem kolor i czapkę. Nie naciskamy ESC i ppm po wyborze pierwszej opcji.
Odpowiedz
Siemanko miłośnicy gothic
Mam problem zdadniem z deszczu pod rynne
Gdy oddalem wszystkie przedmioty dla Riordana.
Poszedłem spać wstaje i w tym pokoju obok gdzie jest stol alchemiczny nie widze przedmiotow do przyrządzenia mikstury.
Co mam zrobić??
Odpowiedz
Czesc wie ktos gdzie znajde przepis na eliksir zrecznosci z gory dzieki.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bezi998* dnia niedziela, 23 stycznia 2022, 13:21 napisał

Czesc wie ktos gdzie znajde przepis na eliksir zrecznosci z gory dzieki.


U Alchemika w mieście jest przepis. Rhamba tj. Ten alchemik jak już się schodzi w dół do portu/stoczni.
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem „Nowy w Archolos”.

Spotkałem się z tym Bruno pod brama wschodnia i akurat gunwo uderzyło we wiatrak. Dzikie zwierzęta zaatakowały strażników i się rozróba zrobiła. Byłem jeszcze słabeuszem wiec uciekłem. Teraz jak wracam w to miejsce to nikogo tam nie ma. W dzienniku z kolej jest napisane że kierowali się w stronę kopalni.

Sprawdziłem jedna i druga kopalnie i nigdzie ich nie ma.

Ktoś ma jakiś pomysł?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rocketmk* dnia niedziela, 23 stycznia 2022, 10:09 napisał

Siemanko miłośnicy gothic
Mam problem zdadniem z deszczu pod rynne
Gdy oddalem wszystkie przedmioty dla Riordana.
Poszedłem spać wstaje i w tym pokoju obok gdzie jest stol alchemiczny nie widze przedmiotow do przyrządzenia mikstury.
Co mam zrobić??


Jest skrzynka z ziołami, ona wystarczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rgbs* dnia środa, 19 stycznia 2022, 05:11 napisał

gdzie moge znalezc homera w wiezieniu? nie moge znalezc wiezienia a misja mowi , ze na mnie tam czeka


Wiezienie jest w straznicy, wychodzac od Rodericka prosto w doł przechodzisz przez brame. W bramie po prawej stronie jest wejscie do wiezienia.
Odpowiedz
Siemka
Chodzi o to że nawet tej skrzynki nie mam z ziolami
Zadanie z deszczu pod rynne
Co robic
Odpowiedz
Zadanie ucieczka, mam już wpis że "wszystko zaczyna się układać w sensowny plan". Rune mam 1szt, tej co używam. Ale narzędzia, co to ma być jakaś skrzynka czy zestaw młotek, piła? Nie mogę wykonać tego zadania, u dinkiela brak opcji żeby Homera zabrać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 19:09 napisał



Ja mam save z rozdziału 3, dosłownie przed wyborem ścieżki szermierza a tropiciela w gildii. Pod zręczność i bardziej strzelanie łukiem. Gram na DX11 jakbyś chciał to odpisz


Ja chętnie bym skorzystał, zepsułem rozmowę ze strażnikami w przystani😅
Odpowiedz
Rozdział 3 zadanie ucieczka. Jak zabrać Homera z tej karczmy na bagnie ? Ostatni wpis mam ze wszystko zaczyna sie układać ale żadnej opcji u nikogo. Rune teleportacyjna mam ale jie wiem co dalej.
Odpowiedz
Cześć
Mam misję "To nie Twoje"
w misji okradli piwnicę Helgi z beczek piwa i muszę je odszukać. 2 znalazłem w kanałach obok piwnicy ale gdzie szukać reszty beczek ?
Odpowiedz
Witam, Panowie
Mapa do jona jest słabo czytelna czy mógłby kots wskazać gdzie jest magazyn do którego powinienem się udać?.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Picior* dnia poniedziałek, 24 stycznia 2022, 11:12 napisał

Rozdział 3 zadanie ucieczka. Jak zabrać Homera z tej karczmy na bagnie ? Ostatni wpis mam ze wszystko zaczyna sie układać ale żadnej opcji u nikogo. Rune teleportacyjna mam ale jie wiem co dalej.


Najprawdopodobniej musisz się teleportować z innego miejsca do zatoki by aktywować krąg
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_PacioSek* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 00:45 napisał

Siemka, Mam problem dołączyłem do Araxos przed pójsciem do Helgi i teraz Kurta nie ma na górze jakieś rozwiązania?


Siemka, znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Mam to samo
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...