[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Jest gdzieś lista waypointów, teleportacji do Kronik Myrtany?
Odpowiedz
Jak na razie jestem zauroczony tym modem. Chylę czoła przed jego autorami.

Heh, kto mi podpowie gdzie są smoki z listu gończego? Idąc do spalonego młyna polazłem od punktu teleportacyjnego niedaleko ruin zamku i najpierw wybiłem orki na farmie. Podchodzę do młyna a tam.... Jeden bandyta siedzi w spalonej chacie i żadnego smoka w okolicy!
Niedługo przedtem, zanim listy gończe wziąłem, zabiłem przy młynie ognistego jaszczura. To niby był ten smok???
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Smutas* dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 10:49 napisał


Heh, kto mi podpowie gdzie są smoki z listu gończego?


Już nieaktualne pytanie. Miałem jakiegoś buga, bo po wczytaniu gry (a zapisałem ją za spalonymi chatami) nagle znalazłem się pomiędzy trzema smokami... Mało się nie sfajdałem z wrażenia. :-)))))))
Odpowiedz
Cześć,

Mam takiego Buga, że nie mogę założyć nowych pierścieni i amuletów. Mam też coś w ekwipunku co nie ma ikony a i czasami podpisu. Czy da się konsolowo to jakoś wyrzucić? Podpisane jest to concatstrings.par0 miał to jeden z NPC od którego to kupiłem. Poniżej powinien być ss
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nwm* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 23:09 napisał


TEŻ CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ LICZĘ NA ODPOWIEDŹ MORDY Z GÓRY DZIĘKI
.
Musisz wejść w eq i ją zobaczyć ostatnio przeglądana mapa będzie pod M
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć kody na NPC? Jeden mi się zbugował, nie mogę nawet zacząć rozmowy (Tomas od mrocznego paladyna)
Odpowiedz
Co dokładnie trzeba zrobić aby wykonać zadanko "Grosz do grosza"? Niby mam szukać zaginionych pracowników. Podobno przewoźnik Araxos ma mieć ścieżkę dialogową pchającą zadanie dalej, a nie ma... Niby znajduję dalej jakieś nieopisane zwłoki, ale bez buta...
Tylko to zadanko z tych starych mi wisi.
Odpowiedz
Siemka mam problem z znalezieniem miecza devira , wie ktoś gdzie go moge znalezc?
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kocio* dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 18:43 napisał

Siemka mam problem z znalezieniem miecza devira , wie ktoś gdzie go moge znalezc?

Jak idziesz z Silbach do obozu węglarzy, zaraz za kamiennym łukiem (gdzie koło drzewa na początku był niedźwiedź) leży tam martwy brzytwiak z wbitym w niego tym mieczem.
Odpowiedz
Ja mam 101% 2H i 100% kuszy. Nie kupowałem pozostałych ksiąg bo i po co? Jestem w V rozdziale i niestety miecz o największych obrażeniach (ten od komendanta straży miejskiej) jest jednoręczny, niestety... I do tego zręczności wymaga... Zatem nie wiem, czy pójście w siłę i 2H było sensowne. Jest na końcu jakiś porządny oręż 2H wymagający tylko siły?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Smutas* dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 18:03 napisał

Co dokładnie trzeba zrobić aby wykonać zadanko "Grosz do grosza"? Niby mam szukać zaginionych pracowników. Podobno przewoźnik Araxos ma mieć ścieżkę dialogową pchającą zadanie dalej, a nie ma... Niby znajduję dalej jakieś nieopisane zwłoki, ale bez buta...
Tylko to zadanko z tych starych mi wisi.


Pogadaj kilkakrotnie z każdym z górników/strażników z imieniem. Któryś dialog powinien odblokować wpis w dzienniku, że jedno z ciał na rozstajach wyglądało jak górnik.
Odpowiedz
4 rozdział koniec imprezy. Ja tam ide
Odpowiedz
Nie da rady grać, wchodzisz do 5 rozdziału i wszyscy respia się podwojnie/potrójnie, po czym gierka się freezuje na cutscence przy zbieraniu winogron w klasztorze. Próbowałem wczytywać, naprawiać komenda "doktor", nic nie działa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dziki iki* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 06:10 napisał

Można gdzieś sprawdzić kod na spawn npc? Jeden mi się totalnie zbugowal, nie mogę nawet zacząć rozmowy (Tomas od mrocznego paladyna)

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
Odpowiedz
Kończę przeszukiwanie zamku, wiem, że wielu zadań mawet nie znalazłem. Gram Strażnikiem, terminuję u alchemika. Ale ciekawi mnie, bo jeszcze dwóch miejsc nie odwiedziłem, i chyba już nie zdążę. Może komuś innemu się udało? Jak to zrobił?
Chodzi mi o zejście do jakiejś piwnicy w Wilczym leżu (nie to z tym pijakiem ), to obok wejścia do głownej budowli.
Drugie miejsce to drzwi na Bursztynowej plaży, te po schodkach, co niesaleko od nich widać wyjście tunelu w sam raz dla chrząszcza.
Kto się pochwali że tam był?
Odpowiedz
Witam serdecznie mam pytanie ma ktoś save przed misją Ruiny Zamku i mógłby mi podesłać na maila? Zadanie mi się zbugowało byłbym bardzo wdzięczny kaziofajka23@gmail.com
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gorzys* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 03:03 napisał

Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?


Ja mam tak samo
Odpowiedz
Witajcie, czy warto szkolić się w kowalstwie grając 2h? Czy najlepsze bronie można kupić, znaleźć czy jednak samemu trzeba wykuć?
Odpowiedz
Jestem w świątyni w VI rozdziale. Gra ma jeden minus. Zrobiona jest pod granie łukiem i zręczność oraz 1H. Ilość broni 1 i 2 H zależnej od zręczności jest ogromna. Siła raptem tylko do kusz się nadaje, chyba, że ktoś nabije jej 230, ale skorzysta z niej dopiero na koniec gry. Mogła by też być możliwość nabicia o wiele większej ilości expa. Ja dochodząc do 100% w kuszy i broni 2H oraz siły na 210 nie byłbym s tanie naujczyć się żadnej innej umiejętności, ani kowalstwa, ani łuczarstwa, alchemi, a już o kręgach magii nie wspomnę. Kończęgrę mają ponad 50 level, a przydałoby się jeszcze ze 20-30 nabić.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...