[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Witam, mam problem, wszedłem do aktu 5, mam przynieść magowi rzeczy z listy, a w miejscu gdzie mam dostać moździerz gra wywala się na cutscence, tylko alt ctrl deltę ratują sytuację , utknąłem ☹️
Odpowiedz
Cześć, podpowie ktoś które rośliny potrzebne są na poty/jedzenie na hp/zrękę ? Czy są jakieś rośliny które warto skupowac od handlarzy? Dzięki
Odpowiedz
Goblinie Jagody, Wschodni Fiołek, Korzeń Leczniczy i Szczaw Królewski.
Odpowiedz
Cześć wam,
na samym końcu gry, gdy szedłem z Ivy do Volkera ten się nie zrespił, miał ktoś ten problem i wie co zrobić?
Odpowiedz
Jak zrobić list gończy Hiena? Na cmentarzu mam 4 gości. I nigdzie nikogo więcej. A wcześniej jak polazłem tamm na próbę, bez robienia zapisu, to było tam 5 wrogów, ich szef za murem i jeszcze dwóch. A teraz gdy idę ponownie, to nikogo tam nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_vider* dnia niedziela, 26 grudnia 2021, 20:28 napisał

misja mały upominek
przy starym mieście zaczepił mnie południowec który zlecił mi abym zostawił skrzynkę przy łóżku w hotelu. Następnie za misję dostajemy skórzany mieszek i mamy sprawdzić co jest w środku. W środku jest 100golda i eliksir życia. Po wypicu eliksiru umieram automatycznie. Jak zakończyć to zadanie ?


Musisz przeczytać list który leżał na ławce, po przeczytaniu listu misja się skończy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_xsuperx122* dnia czwartek, 13 stycznia 2022, 21:54 napisał



Musisz przeczytać list który leżał na ławce, po przeczytaniu listu misja się skończy


Listu nie ma na ławce. Znajduje się w mieszku. Musimy go rozpakować.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gorzys* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 03:03 napisał

Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?



Mam to samo… prośba o pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Żywiec* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 06:05 napisał

po dotarciu na bagna przez przewoźnika wszystkie potwory mnie ignorują a z npcami nie da się pogadać Da się to jakoś naprawić kodami albo co ? Bo jak nie to z bite 6h gry w plecy , jak wczytuje starszy save to jest ok ale no …


Mam podobnie, ale Yannick mi zniknął i nie mogę wogóle tam wejść do wioski bandytów
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Patrol16* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 18:40 napisał

Witam,
Po walce z Otisem w turnieju na przystani głównemu bohaterowi nie zmienia się głos z powrotem na normalny po użyciu tego czaru spowolnienia. Wczytywałem pare razy przed tym i nic . O co kaman ?


Podpinam się.
Odpowiedz
Dla potomnych: By korzystać z warsztatu, trzeba mieć w ekwipunku Prosty nóż.
Odpowiedz
Ratujcie! Jak w klasztorze w zadanku: Najmniejsi będą Największymi napić się tej cholernej mikstury na końcu? Klikasm, postać mi się w niej myje i nic dalej się nie dzieje....
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Smutas* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 13:53 napisał

Ratujcie! Jak w klasztorze w zadanku: Najmniejsi będą Największymi napić się tej cholernej mikstury na końcu? Klikasm, postać mi się w niej myje i nic dalej się nie dzieje....

No to już, napiłeś się. Powinieneś mieć ikonkę i skacz.
Jak nie, to po prostu uzyj kodów żeby przezyć upadek
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 15:01 napisał


No to już, napiłeś się. Powinieneś mieć ikonkę i skacz.
Jak nie, to po prostu uzyj kodów żeby przezyć upadek


Jaką ikonkę? Ja i tak przeżywam potem upadek, nawet ze szczurem się boksuję. TYlko żw qciąż malutki jestem i nic z tym nie mogę zrobić.
Odpowiedz
Siemka, czy ktoś z was miał Bug w zadaniu „krew o wino” polegający na tym ze po zabiciu renegatów przy winnicy Valerio żaden ze strażników nie miał żadnego dialogu, przez co nie mogliście skończyć tego questa? Jest jakiś kod konsolowy żeby to ruszyć dalej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Smutas* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 15:18 napisał



Jaką ikonkę? Ja i tak przeżywam potem upadek, nawet ze szczurem się boksuję. TYlko żw qciąż malutki jestem i nic z tym nie mogę zrobić.

ehhh, czytaj dziennik. Idź do drzwi.
Odpowiedz
Witam, jak z powrotem dostać się do Przystani Łotrów. Popłynąłem tam ale było za trudno więc wróciłem, a teraz nie wiem gdzie jest Yannick i jak tam się dostać? Help
Odpowiedz
Podeśle ktoś fajnego save z początkowej rozgrywki? Z góry dziękuje!

-> czityexe@gmail.com
Odpowiedz
jest jakis kod na zepsute wino z zdania dla koneserow? sprzedalem raz i quest nie ruszyl.
Odpowiedz
Wiecie kto uczy łuczarstwa na 2 poziom? Nidzie nie mogę znaleźć nauczyciela od tego
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...