[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Cześć, mam pytanie dotyczące dostania się do miasta.

Dopiero zacząłem drugi rozdział i dostałem się do kanałów poprzez zejście po kamieniach w rozpadlinę na prawo od głównej bramy (prawie przy wybrzeżu) i zamianę w chrząszcza. Jest to "legalny" sposób na dostanie się do miasta, który przewidzieli twórcy gry?

Czy coś może mi się potem zbugować z zadaniami? Boję się dalej grać, żebym nie musiał potem wczytywać save'a.
Odpowiedz
Witam poratował by ktoś zapisem zaraz po misji z kesselem stoi mi na wydospadzie i nic się nie dzieje
Odpowiedz
po nitce do klebka jon zabity mam z niego mape ivy zniknela w karczmie w domu jona napadlo mnie 3 rabusiow ktorych ubilem ivy nigdzie nie ma volker nie przyjmuje do chalupy a w misji ze mam wrocic do wilczego leza zbadac tropy a nie ma zadnych nowych tropow ani opcji dialogowych z zadnym npc o co kaman ?>?
Odpowiedz
Cześć, gdzie mogę znaleźć trenera dwuręki poza miastem?
Odpowiedz
Wiecie gdzie mogę znaleść kości do zadania związanego z pozbyciem się kaleba z domu ?
Odpowiedz

Cytat

wyszedłem z górnej jaskini


Nieważne. Jeśli odmieniłeś się w złym momencie to nie dostałeś wpisu do dziennika i dlatego nie masz nowych opcji w rozmowie z Adelardem.
Odpowiedz
W zadaniu "dla dobra publicznego" po otrzymaniu listu od lorentzo nigdzie nie widzę kaleba, ani u Helgi, ani u niego w domu, ani przy szkielecie domu przy targu rybnym, wiecie gdzie on jest?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gff* dnia środa, 12 stycznia 2022, 16:12 napisał



Jak idzie się od kościoła Innosa do portu to przed wieżami koło prostytutki na prawo.

[Dodano po 45 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik poldon dnia środa, 12 stycznia 2022, 12:26 napisał

Cześć, mam pytanie dotyczące dostania się do miasta.

Dopiero zacząłem drugi rozdział i dostałem się do kanałów poprzez zejście po kamieniach w rozpadlinę na prawo od głównej bramy (prawie przy wybrzeżu) i zamianę w chrząszcza. Jest to "legalny" sposób na dostanie się do miasta, który przewidzieli twórcy gry?

Czy coś może mi się potem zbugować z zadaniami? Boję się dalej grać, żebym nie musiał potem wczytywać save'a.


Jest legalny. Tylko uważaj na aligatory, glizdy, nietoperze i żaboludzi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.


Spróbuj w grafice wszystkie statystyki zmniejszyć, tekstury, modele itp. U mnie zadziałało, w cutscence prawie nic nie było widać ale przynajmniej dialog się zaczął. Potem zmieniasz z powrotem jak było i gra śmiga dalej. Mam nadzieje, że pomogłem
Odpowiedz
Hej, mam problem z misją gdzie słów dużo - huug rozpłynął się w powietrzu po zamknięciu mnie maga ognia w sklepie. Otworzyłem drzwi i gdzieś uciekł i go nigdzie nie ma
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.


Trzeba iść do winnicy Rity, tam w składziku podziemnym spotkasz kobietę, która opowiada o pracowniku winnicy, który ma jakieś problemy (nie pamiętam imion), trzeba z nim porozmawiać. Okazuje się, że wkopał się w nielegalne sprawy, porwania itd i chce się z tego wypłatac. On Cię zaprowadzi do przystani łotrów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia środa, 15 grudnia 2021, 18:47 napisał

Witam. Wie ktoś gdzie jest strażnik zajmujący się armatami w mieście. Ma imię na D.


Na falochronie jest strażnik, który cały czas ustawia armaty
Odpowiedz
Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.
Odpowiedz
Mam pytanie poszukuje runy lodowa lanca wie ktoś gdzie mogę taką znaleźć
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Delll* dnia środa, 12 stycznia 2022, 11:58 napisał

Cześć mam problem z zadaniem "zamykamy interes" byłem już przekupić robotników z statkiem, otrółem skrzynie w porcie , byłem z pablo w kanałach , byłem na bursztynowym wybrzeżu i przemieniłem się w chrząszcza i zwiedziłem te tunele i dalej nie ma nic żadnych dialogów z adelardem
I nie wiem co mam zrobić wie ktoś może co zrobić ?

Prawdopodobnie ominołeś jeden z tuneli
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Maxivoice* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 04:07 napisał

Witam. Czy ma ktoś problem z questem złote innosy? Mi go zwyczajnie nie chcą dać. Po pogadaniu nic się nie dzieje. Czy coś źle pogadałem? Przez to chyba mag terefal Czy jakoś tak nie chce mnie uczyć magii bo jestem " nie godny" i załamka. Inni magowie już nie mogą mnie więcej nauczyć niż 70 pkt many. Pomocy. Czy jakiś inny mag naucza powyżej tego poziomu?
Questa złote innosy z tego co pamiętam dawał jakiś paladyn przed klasztorem w mieście po skończeniu questa Trimegisto o tym Huugu co handluje podróbkami. Powinien cię sam zaczepić. A później jak już go będziesz miał to do rozmów ściągaj pancerz bo nikt ci nic nie powie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Torr* dnia czwartek, 13 stycznia 2022, 01:57 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?


Atrolog w starym mieście i Venzel sprzedają te książki do statystyk więc któryś z nich powinien mieć na sprzedaż
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DonIZI89* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 20:38 napisał

Witam.
Mam problem z zadaniem Strażnik Równowagi, gdyż żeby dołączyć do magów ognia to trzeba wykonać to zadanie, już opuścilem straż miejską i ...

Straż też można opuścić, tak jak gildię?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rav29* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 22:49 napisał

Da się spokojnie przejść grę na broni 1h? Czy pod koniec same najlepsze okazy to tylko 2h?

Oczywiście. Da sie wszystkim przejść bez problemu. Niestety gra jest ciut za łatwa.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_BlackAngel690* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 22:55 napisał

Jestem w Araxos,mam 4 rozdział,przed chwilą odebrałem mapę wyczyszczoną z krwi od kartografa. Wie ktoś kiedy dokładnie Lorenzo daje Quest "Zamykamy interes" w 4 rozdziale ?

Ten quest jest dopiero w 5 rozdziale raczej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aamon997PL* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 12:07 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.
Zdejmij zbroje..
Odpowiedz
Miałem ten sam problem. Oprucz niezbędnych składników należy mieć także młot kowalski. Niby logiczne ale sam długo się zastanawiałem.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...