[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nameless* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 02:44 napisał

Witam,
Wie ktoś może jak nauczyć się akrobatyki ? Jestem w 3 akcie i wciąż jej nie umiem

W wilczym leżu uczą i u piratów na bagnach ale nie pamiętam, który rozdział
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nameless* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 02:44 napisał

Witam,
Wie ktoś może jak nauczyć się akrobatyki ? Jestem w 3 akcie i wciąż jej nie umiem


Akrobatyki uczy Thiago w obozie bandytów, chyba jak zacznie szukać się rozbitego statku dla Corteza.

[Dodano po 29 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Diego* dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 23:23 napisał

Witam serdecznie!
Czy wie ktoś może kto naucza broni 2h powyżej 30% poza miastem? Gdyż jestem w pierwszym rozdziale i chcę poczyscić mapę zanim wejdę w drugi rozdział


Chyba Dennis w Winnicy Valerio.

[Dodano po minucie i 3 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Olzet* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 18:01 napisał

Czy będąc w gildii można równocześnie być czeladnikiem?


Yeap, później można nawet być czeladnikiem u kilku mistrzów.
Odpowiedz
Potrzebujesz młotka i kowalstwa na poziomie Zaawansowany
Odpowiedz
Witam.
Mam problem z zadaniem Strażnik Równowagi, gdyż żeby dołączyć do magów ognia to trzeba wykonać to zadanie, już opuścilem straż miejską i mam pozbyć się mówców od Volkera którzy nakłaniają obywateli, żeby dołączyli do niego. Niestety mówcy się nie pojawiają od dłuższego czasu, wczesniej ich widziałem we wcześniejszych rozdziałach. Aktualnie jestem w 5 rozdziale przed wejściem do twierdzy Vardahall, i własnie tu dostałem możliwość dołaczenia do Magów Wody. Zlatałem już całe miasto, ale nigdzie ich nie ma, dodam że wcześniej pojawiałi się m.in. w porcie, ale to jeszcze było przed atakiem na Volkera. Czy ktoś miał podobny problem? , i czy jest jakaś możliwość dołaczenia na tym etapie gry do Magów Wody. Nadmienię że sprawdzałem o różnych godzinach, lecz bez rezultatu.
Odpowiedz
Wie ktoś skąd można wziąć skórę wilka z Nordmaru?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Czter00* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 21:18 napisał

Wie ktoś skąd można wziąć skórę wilka z Nordmaru?


W trzecim rozdziale śnieżne wilki są jednym z celów listów gończych.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morgg* dnia środa, 29 grudnia 2021, 20:51 napisał

Witam
Ukończyłem misje z areną na bagnach i teraz nie mogę ukończyć misji "ucieczka" oraz "zaginiona". Npc nie ma mają opcji dialogowych, czy da się coś z tym zrobić?

Czy udało Ci się ogarnąć tenquest?

Mam pytanie odnośnie ucieczki, czy jest zbugowana? Niby poowinienem pokazać narzędzia, żeby Homer mógł wyjść ze mną do teleportu, ale mam tylko okno dialogowe z 2k monet. Powinienem mieć jakieś specjalne n arzędzia?
Odpowiedz
Da się spokojnie przejść grę na broni 1h? Czy pod koniec same najlepsze okazy to tylko 2h?
Odpowiedz
Jestem w Araxos,mam 4 rozdział,przed chwilą odebrałem mapę wyczyszczoną z krwi od kartografa. Wie ktoś kiedy dokładnie Lorenzo daje Quest "Zamykamy interes" w 4 rozdziale ?
Odpowiedz
Siemka,

mam pytanko próbuję zrobić zadanie przyczółek potrzebny od zaraz. mam sie wg zadania rozejrzec po obozie darthe lecz szukam od godziny i nic nie ma a nie moge z nim nawiazac dalszej rozm. Wiecie moze co trzeba zrobic ?

z góry dzięki
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Piecia* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 23:40 napisał

Siemka,

mam pytanko próbuję zrobić zadanie przyczółek potrzebny od zaraz. mam sie wg zadania rozejrzec po obozie darthe lecz szukam od godziny i nic nie ma a nie moge z nim nawiazac dalszej rozm. Wiecie moze co trzeba zrobic ?

z góry dzięki


jego skrzynia
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Janek* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 23:15 napisał




Masz w swoich rzeczach w worku
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bartekq* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 18:29 napisał

Czy ktoś wie jak można wejść do klasztoru? Chce grać magiem ale nie mogę tam wejść...


Nie da się grać magiem
Odpowiedz
Czy wie ktoś może jak wyjść ze stanu rozmowy za pomocą kodów? Nie mam pojęcia jak to się stało, ale wszedłem w interakcję z zawalonym drzewem, po czym animacja się anulowała, ale moja kamera jak i postać pozostała wciąż w "rozmowie" z drzewem. Nie chcę zamknąć gry i wczytać, po stracę jakieś 30 minut rozgrywki. Próbowałem wszelkich f8, przejścia w inną postać i z powrotem.. nic nie pomaga.
Po wejściu w "g" pokazują się nam różne ustawienia postaci, jest tam też "State", może to jakoś zmienić? Miał ktoś taka sytuację?
Odpowiedz
Hej,
wie ktoś może gdzie znajduje się paladyn Candac w piątym rozdziale?
Teoretycznie powinien być w klasztorze magów wody ale go tam nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Jakubj* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 16:15 napisał

Znalazł ktoś może tom 1 kręgu 3

Krąg 3 tom 1 można znaleźć w:
(a) rozdział 4, kopalnia w wilczym leżu - od razu po wejściu wejść na kładkę po lewej stronie i iść nią do końca, księga jest przy ostatnich zwłokach
(b) rozdział 4, do nabycia u alchemika w wilczym leżu za 1000 sztuk złota
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marossek* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 20:55 napisał


Szukaj na targi rybnym obok szkieletu domu w porcie


Mam ten sam problem Khaleb się rozpłynął w powietrzu. Nigdzie go nie ma i nie mogę zakończyć misji 🙄
Odpowiedz
Cześć mam problem z zadaniem "zamykamy interes" byłem już przekupić robotników z statkiem, otrółem skrzynie w porcie , byłem z pablo w kanałach , byłem na bursztynowym wybrzeżu i przemieniłem się w chrząszcza i zwiedziłem te tunele i dalej nie ma nic żadnych dialogów z adelardem
I nie wiem co mam zrobić wie ktoś może co zrobić ?
Odpowiedz
Możliwe, że po tym jak zmieniłeś się w chrząszcza to źle wyszedłeś z jaskiń. Tam po opuszczeniu jaskini powinien pojawić się wpis do dziennika "mogę już porozmawiać z Adelardem". Ale jeśli odmienisz się w złym momencie to wpis się nie pojawi i nie będziesz miał nowych opcji dialogowych.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia środa, 12 stycznia 2022, 12:10 napisał

Możliwe, że po tym jak zmieniłeś się w chrząszcza to źle wyszedłeś z jaskiń. Tam po opuszczeniu jaskini powinien pojawić się wpis do dziennika "mogę już porozmawiać z Adelardem". Ale jeśli odmienisz się w złym momencie to wpis się nie pojawi i nie będziesz miał nowych opcji dialogowych.




Wyszedłem z górnej jaskini
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...