[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Hej, jaka jest fajna runa ofensywna III kręgu? Coś jak lodowa lanca czy lodowa strzała. No i jeszcze jej lokalizacja 😅
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ciało zaginionego górnika znajduje się ono tutaj, na rozstaju dróg pomiędzy kopalnią, miastem a winnicą. Pamiętajcie również o tym, aby regularnie zagadywać do trzech górników zamieszanych w zadanie.
  • Grosz do grosza.jpg
Odpowiedz
Chce zostae członkiem wodnego kręgu i nigdzie nie mogę znaleźć kellera. Wie ktoś coś ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ksow77 dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 12:20 napisał

Hej, jaka jest fajna runa ofensywna III kręgu? Coś jak lodowa lanca czy lodowa strzała. No i jeszcze jej lokalizacja 😅

Gejzer. Jest w zwłokach na bagnach, przy czymś a la świątyni
Odpowiedz
Witam serdecznie!
Czy wie ktoś może kto naucza broni 2h powyżej 30% poza miastem? Gdyż jestem w pierwszym rozdziale i chcę poczyscić mapę zanim wejdę w drugi rozdział
Odpowiedz
Notabene, jak to jest z respawnem potworów?
Czy jeśli w jednym rozdziale nie wybiję mobków na jakiejś miejscówce to exp przepadnie? Czy wraz z początkiem nowego rozdziału do grupki stworków są dodawane nowe stworki czy gra je nadpisuje?
Odpowiedz
Witam,
Wie ktoś może jak nauczyć się akrobatyki ? Jestem w 3 akcie i wciąż jej nie umiem
Odpowiedz
Hejka wie ktoś może gdzie znajdę bodowina do zadania skrzydełko czy nóżka z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nameless* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 02:44 napisał

Witam,
Wie ktoś może jak nauczyć się akrobatyki ? Jestem w 3 akcie i wciąż jej nie umiem




Ktoś na bagnach cię nauczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 20:51 napisał

Jeżeli chodzi o ciało zaginionego górnika znajduje się ono tutaj, na rozstaju dróg pomiędzy kopalnią, miastem a winnicą. Pamiętajcie również o tym, aby regularnie zagadywać do trzech górników zamieszanych w zadanie.



Kurczę byłam tam i nie ma żadnego ciała górnika no trudno widocznie coś się zapsuło w grze ale dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
Witam, mam problem, gdzie nie pójdę cofa mnie do przystani łotrów i Marvin mówi "nie ruszam się nigdzie dopóki nie załatwię tej sprawy z benem", tylko, że ja mam już rozdział 4 i żadnego zadania z przystani, ben nie mówi nic oprócz tego, że go nie szanują, cortez czy inni też nic, z góry dzięki za pomoc.
Druga sprawa, czy wie ktoś do kogo można zabrać pierścień jeżeli nie oddało się go kurtowi?
Odpowiedz
witam misja "PO NITCE DO KLEBKA" misje mam wyplenione do ponad 70% ostatnia notatka

"lichwiarz nie przyjmuje nikogo itp pora udac sie do wilczego leza "
po udaniu sie do leza nic nie ma nie ma zadnych opcji dialogowych/nowych npc jestem w martwym punkcie ivy zniknela i tez jej nie ma co robic pany
Odpowiedz
[quote name='Gość_Kronikarz*' timestamp='1641907895' post='438079']witam misja "PO NITCE DO KLEBKA" misje mam wyplenione do ponad 70% ostatnia

Powinieneś pogada z Ivy, albo pójdziesz razem z nią, albo spotkacie się na miejscu, powinna być przed chatą volkera z madogiem albo przed domem venzela
Odpowiedz
Cześć
Mam problem z zadaniem Krew o wino,
kiedy podchodzę do Octava w umówionym miejscu nie ma z nim żadnego dialogu, czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
[quote name='Gość_Marvinhelp*' timestamp='1641914757' post='438081'][quote name='Gość_Kronikarz*' timestamp='1641907895' post='438079']witam misja "PO NITCE DO KLEBKA" misje mam wyplenione do ponad 70% ostatnia

Powinieneś pogada z Ivy, albo pójdziesz razem z nią, albo spotkacie się na miejscu, powinna być przed chatą volkera z madogiem albo przed domem venzela[/quote]


ivy zniknela w karczmie w wilczym lezu i od tamtej pory jej nie widac
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kogut666* dnia środa, 22 grudnia 2021, 12:58 napisał

Cześć, mam problem z zadaniem "wodny krąg". Gdy z kesselem jesteśmy w miejscu spotkania wodnego kręgu, atakują nas ludzie volkera. W momencie gdy odcinają nam dwie drogi ucieczki to Kessel podchodzi do wodospadu i stoi tam, nie mogę do niego w żaden sposób zagadać. Próbowałem już wszystkiego nawet przespałem się jedną noc i wróciłem do niego a on tam nadal stoi i nic. POMOCY


Witam rozwiązałeś ten problem mam to samo ?
Odpowiedz
Czy będąc w gildii można równocześnie być czeladnikiem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Drabik* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 22:23 napisał

Wie ktoś dlaczego nie działa mi mapa, w sensie jak klikam na mapę w ekwipunku to nic się nie wyświetla i tak samo jak kliknę "m" też nic się nie dzieje


Mam taki sam problem.
Odpowiedz
Czy Pablo w rozdziale piątym handlujący w gildii kupieckiej z wami też nie może handlować? Nie otwiera mi sie okienko handlu po wybraniu opcji dialogowej.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...