[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Barvin* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:44 napisał

Vardhal spoilery bug -
SPOILER
Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala X: XD3D_InitPerDX error, jakieś pomysły? Spróbuję wczytać save'a przed wejście do ruin i zagram jeszcze raz. Spatchowanie nie pomogło

I co zadziałało?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_F-two* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 16:23 napisał

Siema zna ktoś kod na przywołanie Henka z Wilczych synów przemieniłem go w wilka i nie mogę już z nim nic zrobić

Nie przemieniłeś. To nie Henk.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?

Venzel. Jest obok urzędnika który cię na obywatela przyjmował.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:26 napisał



Rąbiesz zlamane drzewa toporem drwala


Nie o to było pytanie.
Podpinam się, czy jest ktoś u kogo zawsze można nabyć drewno?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rocco Siffredi* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 23:50 napisał

Hej, mam problem z zadaniem „Dla koneserów”; zepsute wino po sprzedaży Armarowi czy każdemu innemu handlarzowi winem znika, nie ma żadnej opcji dialogowej z Lorenzo, quest staje się niewykonalny. Widzę, że sporo ludzi ma ten problem. Jak go rozwiązać?


Tez myślałem że chodzi o tą czerwoną butelkę wina w ekwipunku (bez wartości)
Okazuje się ze niżej w ekwipunku masz inną bardziej przypominającą ocet. Jak ją podrzucili będzie zapis w dzienniku i quest się zaktualizuje.
Odpowiedz
Tez myślałem że chodzi o tą czerwoną butelkę wina w ekwipunku (bez wartości)
Okazuje się ze niżej w ekwipunku masz inną bardziej przypominającą ocet. Jak ją podrzucili będzie zapis w dzienniku i quest się zaktualizuje.
Odpowiedz
To gdzie jest Henk u wilczych synów ?
Odpowiedz
Czy da się nauczyć mistrzowskiego kowalstwa w 2 rozdziale i jeśli tak to u kogo?
Jeżeli nie to kiedy najwcześniej się da? (Będąc członkiem straży)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_F-two* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 20:12 napisał

To gdzie jest Henk u wilczych synów ?


Musisz wejść na dachy u wilczych synów i będzie stał gdzieś na skale ponad domami
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_F-two* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 20:12 napisał

To gdzie jest Henk u wilczych synów ?

Też na takiej półce nad budynkami, ale z drugiej strony Leża.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Klawy* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 18:47 napisał





Nie o to było pytanie.
Podpinam się, czy jest ktoś u kogo zawsze można nabyć drewno?

Frida i Lucy. Markus w Silbach chyba też. Oprócz tego niektórzy bezimienni handlarze, niestety nie pamiętam którzy. Chyba ten na placu targowym obok handlarza z pasami miał.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_xOrbit* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 14:28 napisał

Siema gdzie jest Rasztusz miejscki bo nie moge znalezc xd


Ratusz jest w starym mieście
Odpowiedz
Hej wie ktoś może jak zrobić zadanie grosz do grosza?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_vider* dnia niedziela, 26 grudnia 2021, 20:28 napisał

misja mały upominek
przy starym mieście zaczepił mnie południowec który zlecił mi abym zostawił skrzynkę przy łóżku w hotelu. Następnie za misję dostajemy skórzany mieszek i mamy sprawdzić co jest w środku. W środku jest 100golda i eliksir życia. Po wypicu eliksiru umieram automatycznie. Jak zakończyć to zadanie ?


"W tym worku był też liścik. Przeczytaj i zadanie się zakończy"
Odpowiedz
Hej, zna ktoś dokładną lokalizację runy ,, lodowa lanca" ? Gdzieś się dowiedziałem że jest to runa II kręgu więc już chciałbym się przerzucić z lodowej strzały
Odpowiedz
Witajcie. Czy wiecie czym ściąć palmę na wyspie w quescie „Starzy znajomi” ?
Mam w ekwipunku tasak, kilka różnych toporów, nóż i wiele innych, Marvin pyta czym… brak mi odpowiedniego przedmiotu. Co mi potrzeba do tego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ksow77 dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 01:06 napisał

Hej, zna ktoś dokładną lokalizację runy ,, lodowa lanca" ? Gdzieś się dowiedziałem że jest to runa II kręgu więc już chciałbym się przerzucić z lodowej strzały

Kupisz w 3 rozdziale w przystanie łotrów.

Wcześniej możesz znaleźć w kanałach - wejście przy placu targowym. Wchodzisz, idziesz w lewo a potem w prawo. Na każdym z tych zakrętów jest aligator kolczasty, ale można je ominąć bez walki. Runa jest w komnacie z bandytami. Jest ich z 4, w tym herszt całkiem mocny, ale idzie ich ubić na tym poziomie świętym wstrząsem jak masz. A jak nie to zwojami czy przyzwaniami.
Odpowiedz
Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.
Odpowiedz
Gdzie znajde przepis na kluski z goblinich jagód co daje +3 do zręczności ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Abrot* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 21:06 napisał


Jakbys znalazł Henka daj znać i sie odezwij bo byłem juz chyba wszędzie
Henk siedzi na skałach nad karczmą.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tom3i* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 11:52 napisał

Siema, jestem przed wejściem do świątyni Vardah ale chciałbym się jeszcze nauczyć alchemik na Mistrza, żeby zrobić sobie potki na siłę, kto oprócz Bodowina mnie tego nauczy, bo w misji go zabiłem? XD



Mam identyczną sytuację ale nikt mnie nie chce nauczyć mistrza alchemii, ani w mieście ani w Wilczym Leżu. Bug? czy trzeba coś jeszcze?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...