Słownik forumowy

Jak już niektórzy zauważyli na forum pojawił się SŁOWNIK!

W związku z wprowadzeniem tego jakże przydatnego maleństwa wypowiadamy wojnę rażącym błędom ortograficznym. Koniec z mówieniem, że worda nie mam, na słownik mnie nie stać, mam dysortografię/dysleksję/dysfunkcję inną, nie chce mi się korzystać ze słownika internetowego. Teraz macie słownik pod nosem bezpośrednio przy pisaniu postów (oraz w przyszłości przy pm'ach i szybkiej odpowiedzi).

Słownik jest miły i łatwy w obsłudze. Każdy powinien (a raczej musi) umieć sobie z nim poradzić. Od tej pory rażące błędy ortograficzne będą traktowane jako ostentacyjne lekceważenie naszych wysiłków i nie szanowanie innych użytkowników naszego serwisu.
Odpowiedz
Dobra robota :O
Mam tylko takie spostrzeżenie, że jednak sporo userów używa fast reply.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Się z pewnością przyda. Czasami miałem wątpliwości, co do pisowni, teraz pójdzie szybciej. I inni skorzystają...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jush nię bende robil błentuf.
Przydatne, trzeba przyznać
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
O tak, drżyjcie wszyscy robiący błedy ortograficzne . Czytając posty ADANOSA poczułem się trochę jak polonista. Heh, ciężki zawód.

Ps. Tak BTW: Ekh, pozwolisz, że pożyczę sobie Twojego pomysłu z krówką, jak znajdę od tej pory jakiegoś babola ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
YYYY chyba się przyda, przynajmniej tak mi się wydaje.
Odpowiedz
Bardzo, bardzo, bardzo zajefajnie (ups, słowa "zajefajnie" nie ma ) Najlepiej by było żeby to jeszcze trochę powiększyć, żeby ślepy zauważył, bo niektórzy to naprawdę widzą nawet gorzej ode mnie, co jest już trudną sztuką...

PS "ups" też nie ma
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
no i wreszcie będzie można z przyjemnością poczytać posty niektórych userów, bo od "odpokemonowywania" czasami głowa mała

Pomysł fajny, a baza słówek skąd jest , w ogolę jak nazywa się taki hack do forum ?
Odpowiedz
Dobrze by było, gdyby do słownika wprowadzono słowa związane z RPG, i ogólnie z fantastyką, np. nazwy gier RPG, lokacje w grach czy nazwiska pisarzy książek o tematyce fantastycznej (Tolkien itp. itd.). Takie słowa mogliby dodawać sami użytkownicy forum (oczywiście pod czujnym wzrokiem moderatora ).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Z tego co się orientuje to coś takiego nie przejdzie. Słownik jest chyba 'zewnętrzny' i w bazę słów nie możemy ingerować. Ale jak jest rzeczywiście to tylko Nazin wie.

A pomysł w sumie fajny.
Odpowiedz
Naprawdę było by super gdyby sie to dało zrobić... ale nie nażekajmy bo z tym słownikiem to i tak bajka..
Odpowiedz
Dla wszystkich, którzy nie potrafią obsługiwać słownika i uważają go za NIEDZIAŁAJĄCY PRAWIDŁOWO. Otóż, po napisaniu wszystkiego klikacie 'Sprawdź pisownię' i poprawiacie błędy. Większość po tym zabiegu klika 'Dodaj odpowiedź' i później dziwi się, że błędy nadal są. Otóż po poprawieniu błędów należ kliknąć 'KONTYNUUJ PISANIE'. Następnie można już kliknąć bez przeszkód w 'Dodaj odpowiedź'...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Do tego faktem jest, ze czasem można otrzymać błąd przeglądarki. Należy go zamknąć i spróbować ponownie. Zdarza się to zwłaszcza przy dużych blokach tekstu.
Odpowiedz
Mi wyskakiwał błąd, gdy klikałem na "Sprawdź pisownię", że nie może czegoś tam otworzyć, gdy się klikało ok, to pojawiało się "nie można wyświetlić strony", a gdy się zrobiło wstecz, było się w tworzeniu posta. Teraz tego nie mam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Co do osób, które maja problemy ze słownikiem: Jeżeli nie chcecie być ochrzaniani o brak ortografii, a słownik mimo wszystko nie działa jak trzeba, sciągnijcie sobie Firefoxa 2.0, sprawdza pisownię automatycznie we wszytskich polach, więc przyda się nie tylko tutaj.

Taka drobna rada
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

Słownik forumowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...