[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Siemka, Mam problem dołączyłem do Araxos przed pójsciem do Helgi i teraz Kurta nie ma na górze jakieś rozwiązania?
Odpowiedz
Odgar sam się do Ciebie zwróci że przemyślał i pora Cię nauczyć. odczekaj do jutra albo wróć za jakiś czas. Umnie tak było.
Odpowiedz
Quest "Czas Decyzji" w Wilczym Leżu wydaje się mi niedziałać. Dałem temu zwinniejszemu goblinią jagodę i odbyłem z nim trening. Przespałem do następnego poranka, ale żaden z nich nie wyszedł za bramę by walczyć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia środa, 22 grudnia 2021, 22:38 napisał

Cześć! Mam problem z questem "Gdzie słów dużo". Jestem na etapie, gdzie namówiłem już Huuga na pójście do magów ognia. Jak wchodzę do pokoju Trimegiato to jest z nim już na miejscu Huug i Runar plus jakiś dodatkowy mag ognia. Wszyscy stoją, jak zamrożeni. Z nikim z nich nie mogę rozmawiać i mogę na legalu podnosić wszystkie przedmioty, za które powinni mnie posądzić o kradzież. Próbowałem resetów gry, przechodziłem cały pokoj wzdłuż i wszerz i nic :-\ Wybrałem sobie, że będę grał magiem i boję się, że to mnie blokuj. Czy ktoś miał podobny problem? Ew. Czy ktoś zna jego rozwiązanie?
Mam to samo ktoś ma jakieś rozwiązanie ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Drabik* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 22:23 napisał

Wie ktoś dlaczego nie działa mi mapa, w sensie jak klikam na mapę w ekwipunku to nic się nie wyświetla i tak samo jak kliknę "m" też nic się nie dzieje


Czy znalazłeś rozwiązanie problemu z mapą?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_monter266* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 17:45 napisał

Witajcie, mam problem z dwoma zadaniami w wiosce, które wymagają zamiatania. Mag Lokvar chce, żeby mu pozamiatać i inne zadanie (zamieść pod dywan? Czy jakoś tak) też wymaga zamiatania. W obu przypadkach zamiatam i zamiatam i nic się nie dzieje. Wiecie może, czy coś należy zrobić inaczej, czy może jest to jakiś bug? Pozdrawiam! Gra jest niesamowicie dobra! Problem z długim zapisywaniem najwyraźniej został już naprawiony, bo dzisiaj zapisuje się już szybko


W zamiataniu chodzi o to ze podchodzisz do takich kupek kurzu, brudu i tam uzywasz miotly. Jak na razie w 3 miejscach to robilem - u Lokvara, u jakiejs farmerki w wiosce i po porwaniu Kurta w jego domu - wtedy znajdujesz tam 2 sakwy i pierscien. Mozesz mu je oddac.
Odpowiedz
Jak coś to Henk jest na półce skalnej obok karczmy, nie ma nic wspólnego z wilkiem na innej Skałce.
Odpowiedz

Cytat

Po zaatakowaniu przez ludzi Volkera i skoku z wodospadu wylądowałem w jakimś przytułku z rannymi uchodźcami, czym rozpoczął się 5. rozdział. Niestety, zapisałem w tym momencie grę i po fakcie okazało się, że prawdopodobnie mam buga. Maga mogę jedynie "okraść" (nie mam innych opcji dialogowych), do kucharki zagaduję jedynie "jak leci?" (mogę ją pobić pięściami, lecz nic to nie daje), a nowicjusz nie ma dialogów. Coś da się jeszcze zrobić? Czy muszę wracać do bardzo bardzo starego save'a? ;/


Masz ten sam błąd co kilka osób parę stron wcześniej. Normalnie to powinno cię teleportować do pokoju z Riordianem i powinien odbyć się dialog z magiem wody, ale prawdopodobnie pojawiłeś się piętro niżej. Riordian powinien być w zamkniętym pokoju na górze.

Cytat

Quest "Czas Decyzji" w Wilczym Leżu wydaje się mi niedziałać. Dałem temu zwinniejszemu goblinią jagodę i odbyłem z nim trening. Przespałem do następnego poranka, ale żaden z nich nie wyszedł za bramę by walczyć.


Musisz iść porobić inne questy. Jak będziesz wracał do Wilczego Leża, to za którymś razem zobaczysz całą grupę ludzi przed murami zamku.
Odpowiedz
Mam to samo, minęło już trochę czasu rozwiązałeś problem ? Ja już wyczyściłem całe to zasranej bagno i dalej nic, albo dostaje belta w ryj albo strzale w zależności od której strony próbuje się dostać-.-
Odpowiedz
Czy bronie mające w nazwie czyjeś imię takie jak: Majher Manfreda, Miecz Devira, Zguba Arniego, Sztylet Knupa oraz wszystkie "podejrzane" tasaki z imionami w opisie są związane z jakimiś zadaniami czy też mogę je spokojnie sprzedać gdyż zalegają mi w ekwipunku już od kilku rozdziałów?
Odpowiedz
Cześć, mam problem gdyż przy pierwszym podejściu do rozwiązania sprawy Gerwina zostałem zabity. Gdy powróciłem do poprzedniego save-a niestety coś się zbugowało i nie mam już możliwości odebrania misji od Rodericha odnośnie tej misji. Czy ktoś wie czy jest szansa na wymuszenie tego?
Odpowiedz
[quote name='Gość_SzanowanyObywatelArcholos*' timestamp='1640296009' post='437497']

Gdzie jest ten falochron ?
Odpowiedz
Witam,
Po walce z Otisem w turnieju na przystani głównemu bohaterowi nie zmienia się głos z powrotem na normalny po użyciu tego czaru spowolnienia. Wczytywałem pare razy przed tym i nic . O co kaman ?
Odpowiedz
"Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc."

Na ścieżce obok ciała jest notatka którą trzeba przeczytać. Wtedy Marvin będzie wiedział co odpowiedzieć strażnikom i rozpocznie sie rozdział 3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 12:58 napisał

Czy bronie mające w nazwie czyjeś imię takie jak: Majher Manfreda, Miecz Devira, Zguba Arniego, Sztylet Knupa oraz wszystkie "podejrzane" tasaki z imionami w opisie są związane z jakimiś zadaniami czy też mogę je spokojnie sprzedać gdyż zalegają mi w ekwipunku już od kilku rozdziałów?


Tasaki da się spożytkować ale nie chce Ci robić spojlera. Będziesz chciał to obejrzyj na YT filmik z objaśnieniem co z nimi zrobić. Pozdrawiam w nowym roku Pany !
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 01:52 napisał

Quest "Czas Decyzji" w Wilczym Leżu wydaje się mi niedziałać. Dałem temu zwinniejszemu goblinią jagodę i odbyłem z nim trening. Przespałem do następnego poranka, ale żaden z nich nie wyszedł za bramę by walczyć.


Miałem podobnie. W moim przypadku po paru dniach grania w Gothica u Wilków wykonałem patrolowanie ich murów w nocy. Jedna z misji gdy pogadasz z tym małomównym co siedzi przed chatą na ławce z prawej strony jak idziesz w stronę kowala. Po wykonaniu misji doczekałem się walki ale mi nie zapłaciła skubana. Albo nie mam opcji dialogowej takiej z nią .
Odpowiedz
Opłaca się być czeladnikiem u Hershlika? Interesuje mnie alchemia, ale wiem że inni też uczą mistrza. Dobrze mi się wydaję, że Hershlik nauczy mnie mistrza w 3 rozdziale, a pozostali dopiero w 4?
Odpowiedz
Zgódź się na atak na cieniostwora i pozwól temu idiocie zginąć, samemu nawet nie podchodząc do bestii. Zadanie potoczy się innym torem i po problemie.
Odpowiedz
Wiedzą magiczna krąg trzeci tom 1
Gdzie jest ta księga pomocy pliss
Odpowiedz
Hej co zrobić w zadaniu "Po nitce do kłębka", gdy otworzę paczkę Jona to nic się nie dzieje, a dziennik dalej sugeruje przyjrzenie się rzeczom, którym już się przyjrzałem. Przez to nie mogę iść do Bradlocka i zająć się dalszą częścią misji z mapą. Nic się nie dzieje i tkwię w miejscu. Pomocy
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...