[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia środa, 29 grudnia 2021, 19:33 napisał

Zadanie pojawia się po tym jak zostawiasz mapę u kartografa. Dostaniesz wiadomość, że masz iść do Lorenzo, albo do Roderica (tak myślę, o ile ktoś gra jako strażnik). Ty w ogóle nie miałeś takiej opcji dialogowej kiedy z nim rozmawiałeś? A masz tą mapę przy sobie? Nazywa się "zakrwawiona mapa".

Przedstawię Ci to tak. Bylem w kopalni z Jonem. Spróbowałem go stamtąd wyciągnąć ale po drodze padł i zabrałem z jego ciało wszystko co znalazłem. Potem poszedlem do Ulryka zdać raport, następnie do karczmy, w której nie zastałem Ivy. Poszedłem do chaty Jona i przeszukalem kufer. Zabiłem bandytów, zebrałem z nich wyszystko i wtedy przeczytałem KOD z tej notatki, która zniknęła no i została mi tylko mapa. Poszedłem do Helgi i dowiedziałem się, że może mi pomóc kartograf przy świątyni Adanosa. No i od tamtej pory nie mam żadnych opcji dialogowych z żadną postacią (jestem w gildii kupieckiej i byłem u każdego członka już, a tak jak wyżej pisałem przeskoczylem całe leże, wszystkich tych gubernatorów etc no i przeczytałem jeszcze raz wszystko co miałem w ekwipunku). Brak pomysłu co dalej
Odpowiedz
A przeczytałeś "zaszyfrowaną notatkę"? Nie szyfr, który znalazłeś w skrzyni tylko notatkę od Jona. Szyfr był potrzebny żeby ją odszyfrować. Z niej miałeś się dowiedzieć, o więźniach trzymanych gdzieś w ukryciu. Potem zanosisz mapę do kartografa i czekasz aż się odezwie. W międzyczasie zostajesz pilnie wezwany do Araxos i robisz dla nich questa.
Odpowiedz
Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz
Mam problem ze znikająca wrdka gdzie można kupić ten przedmiot
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 18:12 napisał

A wzywali cię pilnie do szefa gildii? Bo wydaje mi się, że trzeba wykonać jeszcze jedno zadanie dla gildii, żeby kartograf "zaskoczył". A jeśli już je zrobiłeś to może pokręć się koło gońców Araxos, może się do ciebie odezwą.

nie wzywali mnie do szefa gildii kupieckiej. Po wczytaniu wcześniejszego save porobiłem kilka innych pobocznych misji w trakcie czekania na tą mape i dalej nic
Odpowiedz
Siemka, mam problem z kluczem w zadaniu Grosz do grosza. Dostałem od jednego górnika główkę klucza, ale brakuje mi drugiej części. Z gońcem araxos nie mam żadnych opcji dialogowych (poza podróżą) (możliwe, że w 2 rozdziale już z nim gadałem) (teraz jestem w 3.) I te zwłoki niedaleko kopalni w lasku przy drzewie są puste, więc je też musiałem już ograbić, ale żadnego buta ani drugiej części klucza nie mam w ekwipunku, a na pewno nic długi czas nie sprzedawałem. Jakieś rady? Z nikim już nic nie mogę pogadać w tej sprawie. Może jakimś kodem można ruszyć to zadanie?
Odpowiedz
W pewnym momencie zauważyłem że połowy postaci z wioski Silbach po prostu zniknęła.
Załadowałem inny save i tam niektóre z tych postaci były, za to brakuje Markusa.. Potrzebny mi jest do odbierania trofeów.
Nie wiem czy też tak w przyszłości się nie stanie, nie chce grać żeby w pewnym momencie okazało się że dalej się nie da.

Miał tak ktoś? Ostatnia aktualna wersja Steam 1.1.2.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 12:34 napisał

Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?


Też to mam.
Wygląda na to że współrzędne były źle określone i spadliśmy przez podłogę. Riordian jest piętro nad nami. Da się tam dojść, ale drzwi są zamknięte i trzeba wytrycha.
Koniec końców włączyłem kody i nacisnąłem K. Dzięki temu przeteleportowałem się przez drzwi i rozmowa z naszym znajomym Riordian się zaczęła. Potem już chyba wszystko będzie grać.
Odpowiedz
Mam problem w 3 rozdziale wszedłem to twierdzy Vardlah przez przemianie w chrząszcza krata wcale mnie nie zatrzymała nie bugówalem z odmiana wziąłem z ciała fragment i nacisnąłem na drzwi teraz w rozdziale 5 nie mogę zbadać ruin bo nie mogę wrót otworzyć (wejść w interakcje ) czy jest ktoś w stanie pomóc komendy cheat itp. Bo szkoda 70 h aby poszło się walić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_spvke* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 20:45 napisał

Siemka, mam problem z kluczem w zadaniu Grosz do grosza. Dostałem od jednego górnika główkę klucza, ale brakuje mi drugiej części. Z gońcem araxos nie mam żadnych opcji dialogowych (poza podróżą) (możliwe, że w 2 rozdziale już z nim gadałem) (teraz jestem w 3.) I te zwłoki niedaleko kopalni w lasku przy drzewie są puste, więc je też musiałem już ograbić, ale żadnego buta ani drugiej części klucza nie mam w ekwipunku, a na pewno nic długi czas nie sprzedawałem. Jakieś rady? Z nikim już nic nie mogę pogadać w tej sprawie. Może jakimś kodem można ruszyć to zadanie?


Trzeba zagadać do innego imiennego kopacza, który Ci powie że zaginiony kumpel chował coś do buta. Może wtedy się pojawi w trupie przedmiot.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.


Ja go przegadałem i sam udzielił mi dalszych informacji.
Odpowiedz
Pomocy! Gdzie jest Alice, ta od harpii w klatce?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 18:51 napisał

A przeczytałeś "zaszyfrowaną notatkę"? Nie szyfr, który znalazłeś w skrzyni tylko notatkę od Jona. Szyfr był potrzebny żeby ją odszyfrować. Z niej miałeś się dowiedzieć, o więźniach trzymanych gdzieś w ukryciu. Potem zanosisz mapę do kartografa i czekasz aż się odezwie. W międzyczasie zostajesz pilnie wezwany do Araxos i robisz dla nich questa.


ja nie mam żadnej zaszyfrowanej notatki, napewno jej nie sprzedałem, wszystko z Jona również podniosłem... jakieś pomysły? szukałem z kodami jeszcze ciała Jona w kopalni ale zdążyło zniknąć...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 16:10 napisał

Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.


Ja się nauczyłem w Wilczym Leżu. Jak cb ich szef przetestuje i da zadanie to wtedy ich kowal będzie chciał przeszkolić.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 23:21 napisał

Pomocy! Gdzie jest Alice, ta od harpii w klatce?


No sklep Alice jest tuż obok magów wody w mieście. Jak od nich wychodzisz to patrz w lewo.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tapol* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 22:58 napisał

Mam problem w 3 rozdziale wszedłem to twierdzy Vardlah przez przemianie w chrząszcza krata wcale mnie nie zatrzymała nie bugówalem z odmiana wziąłem z ciała fragment i nacisnąłem na drzwi teraz w rozdziale 5 nie mogę zbadać ruin bo nie mogę wrót otworzyć (wejść w interakcje ) czy jest ktoś w stanie pomóc komendy cheat itp. Bo szkoda 70 h aby poszło się walić


Mam podobny problem tylko po walce wszedłem do twierdzy podniosłem z ciała fragment i kliknąłem na wrota pojawił się animacja i efekt dźwiękowy i nic jak podchodzę do Maga wody to mogę tylko się uczyć many a najgrosze ze zapisałem to na głownym save a inny save mam z rozdziału 4 a w misjach pokazuje sie tylko notka że na końcu są wrota spróbuję je otworzyć ...
Może jest jakiś kod komenda na ponowne wczytanie misji ????? bo cofka 12h niewchodzi w gre
Odpowiedz
siemka
misja z kupnem własnego domu
miałem znaleźć kogoś kto mi pomoże kupić dom w starym mieście. znalazłem kazarema czy jak mu tam, zdobyłem dla niego wymagane ubranie kupca i w misji jest napisane że licytacja zacznie się jutro. Przespałem się i dalej nic, przespałem kilka dni i dalej nic. Jak chce porozmawiać z NPC które są w tej misji to nie mam żadnej opcji dialogowej
Odpowiedz
Miał ktoś sytuację że został wyrzucony z Araxos co umożliwia ponowne wstąpienie do straży miejskiej.
Jednak podczas składania przysięgi wszyscy stoją i nic się nie dzieje?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_booxy* dnia piątek, 31 grudnia 2021, 01:58 napisał

siemka
misja z kupnem własnego domu
miałem znaleźć kogoś kto mi pomoże kupić dom w starym mieście. znalazłem kazarema czy jak mu tam, zdobyłem dla niego wymagane ubranie kupca i w misji jest napisane że licytacja zacznie się jutro. Przespałem się i dalej nic, przespałem kilka dni i dalej nic. Jak chce porozmawiać z NPC które są w tej misji to nie mam żadnej opcji dialogowej


Pewnie nie zrobiłeś do końca questa związanego z rozwieszaniem ogłoszeń dot. licytacji. Idź do Venzela, dorób u niego wymagane kopie i porozwieszaj we wskazanych na liście miejscach.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gargulec* dnia piątek, 31 grudnia 2021, 06:35 napisał



Pewnie nie zrobiłeś do końca questa związanego z rozwieszaniem ogłoszeń dot. licytacji. Idź do Venzela, dorób u niego wymagane kopie i porozwieszaj we wskazanych na liście miejscach.

rozwiesiłem wszędzie
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...