[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Siema, jestem przed wejściem do świątyni Vardah ale chciałbym się jeszcze nauczyć alchemik na Mistrza, żeby zrobić sobie potki na siłę, kto oprócz Bodowina mnie tego nauczy, bo w misji go zabiłem? XD
Odpowiedz
Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?
Odpowiedz
Witam niedawno trafiłem na wyspę Archolos
I nwm jak mogę rozdawać punkty nauki chciałbym uczyć się większości ( kręgi, walka, zr , siła , kradz kiesz ,itp.
Ale nwm czy w taki sposób ucząc się prawie wszystkiego mogę przejść grę
Proszę o radę
Odpowiedz

Cytat

Siema, jestem przed wejściem do świątyni Vardah ale chciałbym się jeszcze nauczyć alchemik na Mistrza, żeby zrobić sobie potki na siłę, kto oprócz Bodowina mnie tego nauczy, bo w misji go zabiłem? XD


Już o tym było. Idź do innego alchemika. Herschlika w mieście (musisz być czeladnikiem), albo do tego z Wilczego Leża.

Cytat

Czy to bug czy da się coś zrobić?


To bug. Powinieneś móc z nimi pogadać. Rozmawiałeś z Riordianem? Może spróbuj się przespać. Jak nie pomoże to chyba tylko wczytanie wcześniejszego zapisu może pomóc.
Odpowiedz
W zadanku dla unicorna zdobyłam zbroje straży królewskiej. Wow. Gdzie znajdę taka dla siebie?? I kiedy lorenzo mnie w końcu awansuje zebhm dostala jakiś porządny pancerz??? Póki co mam najemnika..
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rozbitek dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 13:00 napisał

Witam niedawno trafiłem na wyspę Archolos
I nwm jak mogę rozdawać punkty nauki chciałbym uczyć się większości ( kręgi, walka, zr , siła , kradz kiesz ,itp.
Ale nwm czy w taki sposób ucząc się prawie wszystkiego mogę przejść grę
Proszę o radę


Nie wiem czy starczy punktów żeby być i magiem i wojownikiem dobrym. Generalnie to drogi są trzy. Siła, zręczność(również nadaje się do walki wręcz) albo magia.
Magię bym odradzał na pierwszy raz bo wszystko trzeba znajdywać - runy i księgi kręgów. No chyba że chcesz sobie spoilerować i wszystko sobie wyczytać w internecie...

btw, z jakiegoś dziwacznego powodu większość broni do walki wręcz - na oko ze 2/3 - jest pod zręczność. Zupełnie tego nie rozumiem. Nawet są takie absurdalne jak młoty bojowe pod zręczność, lol
Odpowiedz
Ponawiam pytanie czy ktoś wie czy jest do znalezienia jakaś kusza z górnej półki (mam 140 siły)

Drugie pytanie - czy da się nauczyć robienia łuków i kusz na poziom doświadczony nie będąc czeladnikiem u Fridy?
Odpowiedz

Cytat

W zadanku dla unicorna zdobyłam zbroje straży królewskiej. Wow. Gdzie znajdę taka dla siebie??


Na zakończenie questu "w służbie jego królewskiej mości" od wysłannika królewskiego.
Ale moim zdaniem ciężki pancerz wodnego kręgu jest lepszy. Dostajesz go po dołączeniu do wojowników Adanosa.

Cytat

I kiedy lorenzo mnie w końcu awansuje zebhm dostala jakiś porządny pancerz???


Oczyściłaś już Przystań Łotrów? Powinnaś dostać awans i ciężki pancerz najemnika taki jaki nosi Adelard. Jest dość dobry, ale daleko mu do tych dwóch z góry.

Cytat

Nie wiem czy starczy punktów żeby być i magiem i wojownikiem dobrym.


Nie bardzo. Punktów starcza akurat tak aby osiągnąć mistrzostwo w jednej dziedzinie i jednocześnie być średniakiem w innej.
A magiem jak najbardziej można grać, tylko początkowo może to być frustrujące.
Odpowiedz
Witam mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm
Pogadałem z Riordianem i powiedział mi abym udał się do katakumb jeżeli chcę uzyskać więcej informacji leczy gdy usypiam maga stojącego na straży i odczytuje wszystkie księgi które mogę tam znaleźć nie zmienia się wpis w dzienniku i nie mogę dalej tego kontynuować jakieś tipy co zrobić z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 13:03 napisał



To bug. Powinieneś móc z nimi pogadać. Rozmawiałeś z Riordianem? Może spróbuj się przespać. Jak nie pomoże to chyba tylko wczytanie wcześniejszego zapisu może pomóc.



Ale nie ma tam riordiana właśnie, z ta babka rozmawia jakoś inny mag, nie kojarzę imienia. Wczytałem już grę przed skokiem, skoczyłem i znów to samo
Odpowiedz
Normalnie zaraz po przebudzeniu powinieneś odbyć dialog z Riordianem. Jeśli go nie ma to chyba pozostaje Ci jedynie próbować przywołać go kodem (nie wiem czy się da), czekać na patcha lub próbować kontaktować się z twórcami.

Zaskakuje mnie jak wielu ludzi zgłasza podobne problemy, typu brak odpowiednich opcji dialogowych, czy npc w odpowiednim miejscu. Ja przeszedłem całą grę bez takich problemów. Jedyny poważny bug jaki napotkałem to kilka razy zawiesiła mi się cutscenka i musiałem restartować grę. Grałem na steamie.

Cytat

mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm


Idź do Vardhal.
Odpowiedz
Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Radarek* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:15 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa





Można zdobyć jak się zrobi zlecenie na lodowe wilki
Odpowiedz
Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:17 napisał



Na zakończenie questu "w służbie jego królewskiej mości" od wysłannika królewskiego.
Ale moim zdaniem ciężki pancerz wodnego kręgu jest lepszy. Dostajesz go po dołączeniu do wojowników Adanosa.



Oczyściłaś już Przystań Łotrów? Powinnaś dostać awans i ciężki pancerz najemnika taki jaki nosi Adelard. Jest dość dobry, ale daleko mu do tych dwóch z góry.



Nie bardzo. Punktów starcza akurat tak aby osiągnąć mistrzostwo w jednej dziedzinie i jednocześnie być średniakiem w innej.
A magiem jak najbardziej można grać, tylko początkowo może to być frustrujące.



Dzięki Ci człowieku kimkolwiek jestes 🤗
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:43 napisał



Faktycznie był to bug. Pokonałem go kodami. Dzieki
Odpowiedz
Witam
Mam misje głowną po nitce do kłębka
w wilczym leżu w kopalnie po walce z bosem gadamy z npc na temat zamachu. Dostajemy od niego klucz do skrzyni. Po otwarciu tej skrzyniu dostaje paczkę a w niej jest złoto i notatka o nazwie klucz do szyfru. Ivy z którą miałem pogadać gdzieś znikła, w domu Volkera nie chca mnie wpuścić i kompletnie nie wiem co trzeba dalej zrobić w tej misji. Jakieś pomysły ?
Odpowiedz
Przeczytaj "zaszyfrowaną wiadomość" którą dostałeś od Jona w kopalni. Teraz weź "zakrwawioną mapę" i zanieś ją do kartografa.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 17:04 napisał

Przeczytaj "zaszyfrowaną wiadomość" którą dostałeś od Jona w kopalni. Teraz weź "zakrwawioną mapę" i zanieś ją do kartografa.

dlugo trzeba czekać na mapę od kartografa ? bo przespałem już 20dni a mapa dalej nie gotowa, a nie mam obecnie innych misji do robienia
Odpowiedz
A wzywali cię pilnie do szefa gildii? Bo wydaje mi się, że trzeba wykonać jeszcze jedno zadanie dla gildii, żeby kartograf "zaskoczył". A jeśli już je zrobiłeś to może pokręć się koło gońców Araxos, może się do ciebie odezwą.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...