[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie dokładnie mam pójść w misji "Zamykamy interes", rozdział 5. Chyba mam jakiegoś buga i nie dostałem żadnego dokumentu wskazującego miejsca. Na razie byłem w stoczni, na molo i na falochronie. Wiem, że mam jeszcze spotkać Fabio i chyba odwiedzić Bursztynowe Wybrzeże.

Ile macie siły, jaki % umiejętności walki/zręczności w 5 rozdziale. Wydaje mi się, że mam dość słabą postać, bo mam spore problemy z pokonaniem szkieleta-maga.
Odpowiedz
Witam
Ukończyłem misje z areną na bagnach i teraz nie mogę ukończyć misji "ucieczka" oraz "zaginiona". Npc nie ma mają opcji dialogowych, czy da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
Witam mam taki problem ze kupiłem od handlarza jakiś item bez opisu obrazka i nazwy i automatycznie mi się założył oraz nie mogę go zdjąć ani wyrzucić blokuje mi on również założenie amuletów pasów oraz pierścieni wie ktoś o co chodzi?
Odpowiedz
Witam, wiecie gdzie można spotkać Bodowina w 5 akcie lub zmusić tego alchemika z miasta żeby nauczył 3 poziomu alchemii (jestem jego czeladnikiem - druga profesja) no chyba że jest jeszcze ktoś kto może nauczyć tej alchemii.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam, mam problem z zadaniem ,,Wodny Krąg" mianowicie nie wiem gdzie mogę znaleźć Kessela po tym jak mówi że spotkamy się w winnicy. Okoliczne ścieżki przeszukane i ani śladu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morgg* dnia środa, 29 grudnia 2021, 20:51 napisał

Witam
Ukończyłem misje z areną na bagnach i teraz nie mogę ukończyć misji "ucieczka" oraz "zaginiona". Npc nie ma mają opcji dialogowych, czy da się coś z tym zrobić?


Opcje otwierają się w rozdziale 4
Odpowiedz
Hej. Jestem w araxos, zacząłem 5 rozdział. Budzę się w klasztorze i z nikim nie można pogadać ani nigdzie wejść. Co należy zrobić?
Odpowiedz
Pilne!
Ktoś był na tyle odważny i był wstanie zobaczyć czy sa jeszcze inne gildiie poza ARX i Straży?
Odpowiedz
Gdzie znajdę Blake? Niby gdzieś w chacie w górnej części portu. Gdzie dokładnie?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Openntany* dnia środa, 29 grudnia 2021, 22:42 napisał

Gdzie znajdę Blake? Niby gdzieś w chacie w górnej części portu. Gdzie dokładnie?


Idąc z kościoła Innosa w dół do portu zatrzymaj się gdy dojdziesz do bramy/łuku. Po lewej masz wejście do slumsów, po prawej masz uliczkę z zamkniętymi drzwiami.
Odpowiedz
Teraz ja mam pytanie, być może głupie po 50h gry xD A mianowicie jak do cholery robi się łuki/kusze? dostaje wiadomość "czym" gdy chce pracować przy warsztacie. Potrzeba jakiegoś narzędzia?

Swoją drogą, czy zna ktoś lokalizację bardzo dobrej kuszy? mam 135 siły. Mam wyboru kupić "Kłodę" z Wilczego Leża(dobra, ale ochydna) albo zrobić coś samemu. Myślę nad pójściem do Fridy na drugi staż czeladnika (pierwszy u Odgara). Tylko że ona nie uczy poziomu mistrzowskiego. Czemu tak?
Odpowiedz
​Witam, mam taki problem w Kronikach Myrtany. Quest "Nie przejdą" od Adelarda, po rozstawieniu najemników zostaje jeszcze ostatni, Griz, mówiłem mu, że nie będziemy atakować cieniostwora, bo ten chcial go atakować. Gdy już droga oczyszczona, odpalam ognisko i mam zapis w książce, że coś nie tak. Idę trochę dalej i widzę krew. Tam gdzie jest cieniostwór leży Griz. Skradałem się nawet do jego ciała i zabrałem wszystko od niego, ale żadnego postępu w misji. Cieniostwora na moim etapie nie mam szans zabić. Próbowałem nawet wczytywać grę i próbować z Grizem zabić cieniostwora, również bez szans. Co mam zrobić w takim wypadku?
Odpowiedz

Cytat

Ktoś był na tyle odważny i był wstanie zobaczyć czy sa jeszcze inne gildiie poza ARX i Straży?


Tylko Wodny Krąg. Ale dopiero w V rozdziale. Spokojnie, będziesz miał opcje zrezygnowania z dotychczasowego pracodawcy, więc do tego czasu możesz grać najemnikiem/strażnikiem. Innych gildii nie ma. Tak więc jeśli myślisz o karierze maga wody lub ognia to zapomnij. W grze można być tylko magiem niezrzeszonym.

Cytat

Teraz ja mam pytanie, być może głupie po 50h gry xD A mianowicie jak do cholery robi się łuki/kusze? dostaje wiadomość "czym" gdy chce pracować przy warsztacie. Potrzeba jakiegoś narzędzia?


Niezbyt mnie to interesowało, ale nie chodzi czasem o mały nożyk, którego używa się do robienia strzał?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Micwol* dnia środa, 29 grudnia 2021, 21:24 napisał

Witam, mam problem z zadaniem ,,Wodny Krąg" mianowicie nie wiem gdzie mogę znaleźć Kessela po tym jak mówi że spotkamy się w winnicy. Okoliczne ścieżki przeszukane i ani śladu


W pobliżu winnicy płynie rzeka (wąski strumyczek) a za nią jest chata. Na mapie widać rzekę więc powinieneś teraz znaleźć jak będziesz szedł od wioski silbah. Podesłałby ktoś save'a bo mój się zepsuł i z Kesselem nie mogę pogadać...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.



Poskacz po dachach w Wilczyn Leżu, na bank znajdziesz
Odpowiedz
Problem z zadaniem nieuczciwa konkurencja, znalazłem te zwłoki i list i w dzienniku każe mi dalej iść po śladach mimo tego ze ciało znalazłem co mam zrobić dalej??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak pytam* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 09:35 napisał

Gdzie w pierwszym rodziale idzie znaleźć fajną broń. Która po prostu sobie leży.


Na plaży obok tej wioski rybaków, tam trzeba przepłynąć będzie leżeć za ognistym jaszczurem miecz 100atk/55 zręczności.
Odpowiedz
Orientuje się ktoś jak dalej rozwija się fabuła w kontekście gildia gdy zostaniemy wykopani z Araxos?
Nigdzie nie znalazłem wzmianek o zadaniach na zlecenie wysłannika królewskiego.
Odpowiedz
Czy można znaleźć niektóre książki podnoszące umiejętności walki (dostępne od 4 rozdziału na starym mieście i w pracowni pisarskiej) czy raczej trzeba wszystkie kupić? Łącznie kosztują 28000...
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...