[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Hej, ponawiam swoje pytanie dot. questa "Gdzie słów dużo". Wchodzę do komnaty Trimegisto i wszystkie postacie stoją tam zamrożone. Namówiłem Huuga na przyznanie się i ten razem z paladynem stoją w komnacie maga, ale nie da się z nimi porozmawiać. Od pewnego momentu w komnacie brakuje samego Trimegisto. Nie mogę go też nigdzie znaleźć. Czy ktoś jeszcze miał taki problem? Zna ktoś jego rozwiązanie? Może być nawet zaliczenie questa przez konsolę. Mam prawie przegrane prawie 65h i granie od nowa mi się nie uśmiecha
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:27 napisał



Najcenniejszy surowiec wydobywany w górniczej dolinie


Magiczna gruda?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:27 napisał



Najcenniejszy surowiec wydobywany w górniczej dolinie


Taaa alee skruszona ruda ? Mam z 20 trzeba pewnie cala brylke skombinowac
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Greku* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:40 napisał



Taaa alee skruszona ruda ? Mam z 20 trzeba pewnie cala brylke skombinowac


Tak Możliwe, że są też inne składniki, ale u mnie to zadziałało
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przemo* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:45 napisał



Tak Możliwe, że są też inne składniki, ale u mnie to zadziałało


Zdradz gdzie ja znalazles badz wytworzyles
Odpowiedz
Witam, ma ktoś problem z zadaniem na bagnach u tego Pirata? "krwawa forsa". Po prostu wróciłem się do tej jaskini z tymi dwoma piratami i przemytnik mi uciekl, nie mam jego złota jak wracam na bagna z nim rozmawiać to po prostu mnie zabija a przemytnika nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
Magiczną rudę można znaleźć w jaskini na wybrzeżu za farmą Bremara. Jest tam ork zwiadowca. Potrzebny będzie kilof.

Cytat

grywam sobiem magiem i potrzebuje znalezc: wiedze magiczna krag trzeci tom I, pozostale juz mam. wie moze ktos, gdzie znjade badz kupie ja. aktualnie jestem w 3cim rozdziale


Niestety, ale trzeci krąg można najwcześniej skompletować dopiero w IV rozdziale, a czwarty krąg w V rozdziale.

Cytat

misja mały upominek
przy starym mieście zaczepił mnie południowec który zlecił mi abym zostawił skrzynkę przy łóżku w hotelu. Następnie za misję dostajemy skórzany mieszek i mamy sprawdzić co jest w środku. W środku jest 100golda i eliksir życia. Po wypicu eliksiru umieram automatycznie. Jak zakończyć to zadanie ?


Musisz przeczytać od niego wiadomość. Była w sakwie, więc pewnie nawet nie wiesz, że masz ją w ekwipunku. A mikstura to trucizna, koleś po prostu chciał się nas pozbyć.

Cytat

mam problem z przemianą w chrząszcza w 5 rozdziale w misji z deszczu pod rynne, przechodze przez dziurę ale za nic nie moge powrócić do pierwotnej postaci, a gdy zaznaczę alembik to już nawet ruszyć sie nie moge, ponowna instalacja gry nie pomogła


Naciśnięcie klawisza enter nie działa?

Cytat

Hej gdzie jest runa w twierdzy Vardhal prosze


Z tego co pamiętam, to chyba w wieży na lewo od głównej bramy.
Odpowiedz
Hej, pytanie jeszcze w sprawie questa "Grosz do grosza". Mam już pierwszą część klucza. W lesie nie opodal kopalni leżą sobie zwłoki, które wcześniej już pewnie ograbiłem. W solucji widziałem, że druga część klucza jest w jakimś bucie, ale takiego nigdzie nie widziałem/nie znalazłem. Czy ktoś wie, jak pchnąć zadanie do przodu?
Odpowiedz
Czy oprócz alchemicznego przepisu na miksturę ze stałą premią do obrony z Ziemnego Aloesu istnieje jeszcze przepis na gotowanie z tą rośliną? Jestem w 3 akcie i jak dotąd znalazłem przepisy do gotowania ze smoczego ziela i goblinich jagód.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przemo* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:34 napisał

Hej, ponawiam swoje pytanie dot. questa "Gdzie słów dużo". Wchodzę do komnaty Trimegisto i wszystkie postacie stoją tam zamrożone. Namówiłem Huuga na przyznanie się i ten razem z paladynem stoją w komnacie maga, ale nie da się z nimi porozmawiać. Od pewnego momentu w komnacie brakuje samego Trimegisto. Nie mogę go też nigdzie znaleźć. Czy ktoś jeszcze miał taki problem? Zna ktoś jego rozwiązanie? Może być nawet zaliczenie questa przez konsolę. Mam prawie przegrane prawie 65h i granie od nowa mi się nie uśmiecha


Hej, okazało się, że problem sam się rozwiązuje przy okazji wykonywania zadania "Trop Grotu"
Odpowiedz
Hej, mam problem z zadaniem „Dla koneserów”; zepsute wino po sprzedaży Armarowi czy każdemu innemu handlarzowi winem znika, nie ma żadnej opcji dialogowej z Lorenzo, quest staje się niewykonalny. Widzę, że sporo ludzi ma ten problem. Jak go rozwiązać?
Odpowiedz
misja kto zabil stana - nie moge o nic zapytac fox'a poza co slychac? jakies pomysly? notatnik podpowiada mi zeby zapytac foxa
Odpowiedz
Hej, kto uczy kowalstwa - doswiadczony? Jestem czeladnikiem u Fridy, i tylko ona mnie chce nauczyć łuczarstwa na ten poziom, a potrzeba lepszego dwureczniaka. Rozdział 3ci.
Pozdro
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.

Siemka szukałem gnoja pół godziny siedzi na skale musisz wejść na dach karczmy i iść w stronę klifu
Odpowiedz
Witam mam problem z q wodny kręg gdzie na końcu powinna pojawić się catscenka z skokiem do wody ale mi się nie pojawia
Odpowiedz
Wie ktoś jak przełączać się pomiędzy rozdziałami na kodach?
Odpowiedz
Hej, pytanie jeszcze w sprawie questa "Grosz do grosza". Mam już pierwszą część klucza. W lesie nie opodal kopalni leżą sobie zwłoki, które wcześniej już pewnie ograbiłem. W solucji widziałem, że druga część klucza jest w jakimś bucie, ale takiego nigdzie nie widziałem/nie znalazłem. Czy ktoś wie, jak pchnąć zadanie do przodu?[/quote]

wlasnie w tych zwłokach, szukaj w eq
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:27 napisał



Najcenniejszy surowiec wydobywany w górniczej dolinie





Chyba bryłke rudy
Odpowiedz
Hej wie ktoś gdzie jest runa teleportacja do Vardhal? Prosze o pomoc.
Odpowiedz
Gra po pierwszych kilku godzinach wciąga. Jednak są elementy, które mnie frustrują tj. Eliksiry życia i many leczą % od łącznej puli życia/many. Mam póki co 5 lvl i zupa rybna leczy mi więcej hp niż esencja życia...
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...