[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Wie ktoś jak otworzyć kufer Rieola? Nie ma nigdzie wytrycha ani klucza..
Misja z deszczu pod rynne
Odpowiedz
witam
mam zadanie gdzie spotkałem ducha w wieży magów ognia który zlecił mi odszukanie 5 stron jego testamentu które są rozrzucone po całej wyspie. Ktoś wie gdzie te strony się znajdują ?[/quote]

Skrzyneczka leży w jeziorku za wodospadem, tym z dwoma mostkami, po drodze do Wilczego Leża ze wsi Silbach
Idziemy na cmentarz przy kaplicy w mieście i strzelamy łukiem/kuszą w twarz na kapliczce, a za kaplicą pojawi się notatka
Idziemy w kierunku Twierdzy Vordhal. Przed mostem, na prawej zniszczonej wieży znajdziemy kolejną notatkę
Kolejnym miejscem jest krypta paladynów, na prawo przed Ustronią Żeglarza. Notatka leży pod nogami prawego paladyna przed kryptą
Odpowiedz
misja mały upominek
przy starym mieście zaczepił mnie południowec który zlecił mi abym zostawił skrzynkę przy łóżku w hotelu. Następnie za misję dostajemy skórzany mieszek i mamy sprawdzić co jest w środku. W środku jest 100golda i eliksir życia. Po wypicu eliksiru umieram automatycznie. Jak zakończyć to zadanie ?
Odpowiedz
Mam problem z "pokonaniem" przeciwnika. Nie da się go pokonać tradycyjnie próbowałam również komendą "kill" ale bez skutku. Po zamianie ciał postać nie pamięta walki i nie ma z nią żadnych kwestii dialogowych ale dalej nie można jej pokonać. Problem z Kefem w saunie mogłam ominąć bo zadanie to proponowało ale nie wymuszało, natomiast gdy chce się dostać do straży nie mogę pokonać rekruta, w magazynie walcząc na pięści też nie da się pokonać przeciwnika mimo,że nie mają życia.
Czy ktoś też tak miał? Wiecie jak to naprawić? Nie chce zaczynać od początku bo mam 40h za sobą.
Będę wdzięczna za pomoc!
Odpowiedz
Czy warto zainwestować 10 PN w wajwyższy poziom kradzieży kieszonkowej?
Odpowiedz
Hej, mogę rozmawiać z npc’ami , jak ich atakuje to reagują tylko glosowo i nie atakują mnie. Pomocy nie chce powtarzać 2 rozdziałów na darmo
Odpowiedz
Ma ktoś bug że Jorn w misji trzeba to rozchodzić po przegraniu walki kończy monolog i tylko i sie patrzy i nic nie robi.ja myslalem ze to normlane i teraz nir moge skonczyc gierki a gralem w nia z 5 6 h jakieś rady ?
Odpowiedz
kto moze nauczyc kowalstwa na poziom doswiadczony?
Odpowiedz
wiem, że może nie na temat, ale może ktoś się z tym spotkał :
Więc mam zadanie TROPEM WINNYCH i jestem już przy Antonio (GONZALO) i żeby pokazał mi drogę do Przystani mam do wybory dwie opcje :
Wykonać jego zadanie ,
Zastraszyć.
Wybrałem zastraszenie i doszło do bójki. Nie mogę go pokonać. życie mu zeszło z paska, ale nie pada tylko jest jakby nieśmiertelny i nie mogę pchnąć zadania dalej . Może da się jakoś anulować Questa i zacząć jeszcze raz ????
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bdhdh* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 17:08 napisał

mam problem z zdaniem współpraca z ramhą wie ktoś może gdzie ją znaleść


Prawa strona miasta 'siostrzany kociołek - Pracownia zielarska'
Na parterze jest Fadha A na piętrze Ramha
Odpowiedz
Witam! Mam podobny problem co Camyk. Niektóre postacie ważne dla jakiegoś zadania są nieśmiertelne. Pasek zdrowia spada do zera, lecz nie da się ich pobić przez co nie można dokończyć zadania . Wie ktoś jak pozbyć się tego buga?
Odpowiedz
Witam wszystkich,
mam podobny problem jak niektórzy wspominali wyżej i nie mogę znaleźć nigdzie rozwiązania. Otóż nie mogę pokonać niektórych postaci, gdyż spada im pasek hp tylko do 1pż i dalej nic nie mogę zrobić. Miałem przez to problem z zadaniem z walkami w magazynie ( niestety, musiałem użyć kodów żeby jakoś to zadanie "odhaczyć" ). Obecnie dalej ten problem występuje i jest problematyczny a nie chcę zaczynać gry od początku.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Hej. Mam jakieś zaćmienie i nie mam pojęcia gdzie jest roderich..? Moze ktoś podpowiedzieć?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sendiii* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 14:33 napisał

Hej. Mam jakieś zaćmienie i nie mam pojęcia gdzie jest roderich..? Moze ktoś podpowiedzieć?
już znalazłam haha
Odpowiedz
Jestem w okolicach połowy rozdziału 3, zrobiłem większość misji pobocznych i nagle, nie wiadomo kiedy straciłem całość posiadanego złota.
Czy jest to związane z jakimś questem?
Straciłem jakieś 8000, miał ktoś coś podobnego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_LOLO* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 01:09 napisał

Ma ktoś bug że Jorn w misji trzeba to rozchodzić po przegraniu walki kończy monolog i tylko i sie patrzy i nic nie robi.ja myslalem ze to normlane i teraz nir moge skonczyc gierki a gralem w nia z 5 6 h jakieś rady ?


Mam ten sam problem i się zastanawiam czy zaczynać od nowa czy jakoś to po prostu olać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gothicfan* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 01:19 napisał

Siema forumowicze
Jestem w pierwszym rozdziale, mam 60 siły + 5 z questline
Chce dobić 80 przed 2 rozdzialem, jakieś pomysły? Gdzie znajdę miksturki siły albo czy można je zrobić w 1 rozdziale?


Nie znajdziesz nikogo w 1 rozdziale kto by uczył alchemi na poziom mistrza. Obok miasta za mostem od strony zachodniej bramy jest cieniestwor a obok zwoj przemiany w niego zawsze możesz zakraść się i zgarnąć exp będąc cieniostworem
Odpowiedz
Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?


Rąbiesz zlamane drzewa toporem drwala
Odpowiedz
Mam zadanie związane z kupnem kusz przez straż miejską od Lorenzo. Teraz mam znaleźć Detlowa, niestety nie mogę go nigdzie znaleźć. Lorenzo mówił że jest gdzieś w drodzę do Winnicy Valerio. Wie ktoś gdzie dokładnie go znajdę?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...