[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Witam
mam 2 pytania dotyczące 2 misji
1- misja uciekinier - w 3 rozdziale trafiłem do tych piratów na bagnach gdzie szukamy informacji do brata. Za areną spotkałem npc który daje misję o ucieczkę. W misji napisane jest tylko że gosć w podartych ubraniach sprząta przed chatą jakiegoś pirata i może mu pomóc uciec ? porozmawiałem z każdym npc w tej "wiosce" ale to nic nie dało
2. spotkałem na bagnach szkieleta który nie potrafi odejść z tego świata. W misji jest napisane że skoro nie potrafię go siłą fizyczna zabić to może magią. Atakowałem go magią i nic. Rozmawiałem z magami wody i ognia i u nich nie ma możliwości dialogu o tej misji. Co trzeba tam zrobić ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_booxy* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 23:40 napisał

witam
mam taki problem
mam misje w kopalni gildii kupieckiej. Jak wychodzę z kopalni to nigdzie nie ma mojego eq i złota, a wcześniej jak byłem w tej kopalni to całe moje eq było w skrzyni przy wyjściu a teraz nic w tej skrzyni nie ma
Ktoś może wie jak temu zaradzić ?


W ekwipunku masz worek z całym swoim eq, starczy go otworzyć
Odpowiedz
Cześć
Mam misję "To nie Twoje"
w misji okradli piwnicę Helgi z beczek piwa i muszę je odszukać. 2 znalazłem w kanałach obok piwnicy ale gdzie szukać reszty beczek ?
Odpowiedz
mam 2 pytania dotyczące 2 misji
1- misja uciekinier - w 3 rozdziale trafiłem do tych piratów na bagnach gdzie szukamy informacji do brata. Za areną spotkałem npc który daje misję o ucieczkę. W misji napisane jest tylko że gosć w podartych ubraniach sprząta przed chatą jakiegoś pirata i może mu pomóc uciec ? porozmawiałem z każdym npc w tej "wiosce" ale to nic nie dało
2. spotkałem na bagnach szkieleta który nie potrafi odejść z tego świata. W misji jest napisane że skoro nie potrafię go siłą fizyczna zabić to może magią. Atakowałem go magią i nic. Rozmawiałem z magami wody i ognia i u nich nie ma możliwości dialogu o tej misji. Co trzeba tam zrobić ?[/quote]

pkt 2. Ja go walnąłem czarem palladyna(coś z pięścią lub obuchem) i zostawia swoją kość
pkt 1.Jak pamiętam trzeba pogadać z palącym peta piratem przy chatce przed wejściem do groty z areną, ale głowy nie dam
Odpowiedz
Mam misję "To nie Twoje"
w misji okradli piwnicę Helgi z beczek piwa i muszę je odszukać. 2 znalazłem w kanałach obok piwnicy ale gdzie szukać reszty beczek ?[/quote]

U wujka google ''' kroniki myrtany solucja - w steamcomunity'''
Odpowiedz
Dobry wieczór Orientuje się ktoś gdzie znajdę tłuściocha herszta bandy kretoszczurów z listów gończych w archolos bo chodzę pomiędzy drogami winnicy valeria i miastem i nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
Cześć, mam problem w piątym rozdziale z zadaniem "Z deszczu pod rynne". Wszystkie itemy dla riordiana zdobyłem ale jak poszedłem mu je zanieść, nie wiem jak ale zniknął mi z eq kocioł, po prostu go nie mam. Czy znacie może kod na ten przedmiot, bądź któryś z was miał podobny problem? Potrzebuje pomocy bo od dłuższej chwili stoje w miejscu. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dobry wieczór Orientuje się ktoś gdzie znajdę tłuściocha herszta bandy kretoszczurów z listów gończych w archolos bo chodzę pomiędzy drogami winnicy valeria i miastem i nie mogę znaleźć.[/quote]

Hej.Jak wyzej tam są mapki z zaznaczeniem , druga sprawa czytajcie notatnik 'L"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TombaBombA* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 13:20 napisał

Witam

Czy sa jakies kody do zmian statystyk postaci sila/zrecznosc, zaczalem pod sile, ale chcialem zmienic na zrecznosc i nie chce mi sie zaczynac od nowa


Insert ch
Odpowiedz
Czy są przepisy alchemiczne/kuchenne z rośliną Ziemny Aloes znajdowanej przy trollach?
Odpowiedz
Witam mam problem z misją Corteza i znalezieniem itemow co sie zagubiły podczas dostawy gdzie znaleźć i jakie to itemy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_stacuuu* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 12:54 napisał

Cześć. Mam problem z zadaniem "Nadchodzący Sztorm". Po rozmowie w klasztorze z Magami Wody (Jest to cutscenka),
kamera przechodzi z klasztoru na drzewo z lampionem, ale coś się buguje i kamera się tam zatrzymuje, nic się nie dzieje a cutscenki nie można kontynuować. Miał ktoś ten problem? Nie mogę iść dalej z fabułą przez ten błąd......



Ja mam taki problem ze wgl opcji dialogowych nie mam a jeden z magów mnie atakuje kulami ognia gdy podejdę do niego za blisko …
Odpowiedz
siemka,

grywam sobiem magiem i potrzebuje znalezc: wiedze magiczna krag trzeci tom I, pozostale juz mam. wie moze ktos, gdzie znjade badz kupie ja. aktualnie jestem w 3cim rozdziale

Rafi
Odpowiedz
też mam taki problem i nie wiem co robić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik tommig1983 dnia sobota, 25 grudnia 2021, 15:12 napisał

Wie ktoś gdzie dokładnie szukać zdobionego miecza na bagnach w zadaniu "starzy znajomi"?

Tak wiem, miecz jest zanurzony bezpośrednio w wodzie. Obok przystani jest mała plaża gdzie były jaszczury. Nieopodal w wodzie pływa beczka czy tam skrzynia, miecz jest w wodzie. De facto jest on w morzu nie w bagnie
Odpowiedz
grywam sobiem magiem i potrzebuje znalezc: wiedze magiczna krag trzeci tom I, pozostale juz mam. wie moze ktos, gdzie znjade badz kupie ja. aktualnie jestem w 3cim rozdziale

Rafi[

nie pamietam gdie zdobyłem, ale kupic ją mozna u alchemika w wilczym leżu
Odpowiedz
Witam mam problem z misją Corteza i znalezieniem itemow co sie zagubiły podczas dostawy gdzie znaleźć i jakie to itemy[/quote]

poplyn najpierw na wysepke z palmą (lekko w prawo w morze od mola),potem śladem skrztń do brzegu i trzymaj sie lewej strony, tam znajdziesz 2 ciała
Odpowiedz
Czy są przepisy alchemiczne/kuchenne z rośliną Ziemny Aloes znajdowanej przy trollach?[/quote]

Tak, przepis na stała ochrona
Odpowiedz
Witam w misji biały dzień(trop więźnia) nie pojawia mi się Ramhy co mam zrobic
Odpowiedz
witam
mam zadanie gdzie spotkałem ducha w wieży magów ognia który zlecił mi odszukanie 5 stron jego testamentu które są rozrzucone po całej wyspie. Ktoś wie gdzie te strony się znajdują ?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...