[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Cześć Tez mam ten problem. Rozwiązałem go może ?
Odpowiedz
Cześć. Problem polega na tym że mam zakrwawioną mapę Jona po rozmowie z Helga mam się udać do Ludwiga lecz nie mam znim żadnej dodatkowej opcji dialogowej. Quest to po nitce do klebka
Odpowiedz

Cytat

Znalazł ktoś może tom 1 kręgu 3


Można kupić od Maga Ognia Tengrala z kaplicy Innosa w IV Rozdziale za 1000 sz. złota. Nie wiem czy da się znaleźć gdzieś wcześniej.

Cytat

Będzie mi ktoś w stanie powiedzieć o jaką małą winnice chodzi w zadaniu Nowe wytyczne do Garosaz Gildii?
Dodam że to w 3 rozdziale jest.


O winnice Rity.

Cytat

wie ktos gdzie mozna sie nauczyc mistrzowskiej alchemii nie bedac czeladnikiem u alchemika ?


U Bodowina,... za 2500 szt. złota.

Cytat

Witam, w misji ''w biały dzień'' muszę znaleźć ulotki w zatłoczonym miejscu w mieście wie ktoś gdzie one są lub jakie to miejsce?


Nie musisz nic szukać. Idź do drukarni/ pracowni pisarskiej i zapytaj o ulotki Venzela.

Cytat

mam pytanko próbuję zrobić zadanie przyczółek potrzebny od zaraz. mam sie wg zadania rozejrzec po obozie darthe lecz szukam od godziny i nic nie ma a nie moge z nim nawiazac dalszej rozm. Wiecie moze co trzeba zrobic ?


Musisz włamać się do skrzyni i znaleźć list, ale musisz to zrobić tak, żeby cię nie zauważył.

Cytat

Hejka,

niestety napalilem sie zeby grac magiem i nie moge znalezc trzeciej czesci ksiegi zby moc uzywac zaklec poziomu drugiego. caly czas uzywam majac 16lvl lodowej strzaly (poz 1), ten czar zadaje teraz taak malo obrazen ze gra dalsza nie ma sensu. chcialbym uzywac zaklec poziomu 2giego. od nowa nie chce grac bo mam juz 46h przegrane


Na pewno można gdzieś znaleźć w II rozdziale, niestety nie pamiętam gdzie. Spróbuj u Maga Ognia Tengrala. A jeśli nie, to na 100% ma ją handlarz różnościami w Przystani Łotrów ( III rozdział ). Tam też można znaleźć runę Lodowej Lancy ( jest u handlarza, ale jak dobrze poszukasz na terenie wokół enklawy to możesz ją mieć za darmo) i kilka innych zaklęć.

Tak swoją drogą...mając 46 godzin na liczniku to powinieneś zwiedzić mapę wzdłuż i wszerz. Mi się udało znaleźć wszystkie księgi II Kręgu i runę pięść wiatru w II rozdziale. Niestety nie pamiętam gdzie.
Odpowiedz
Cześć, mam problem z zadaniem "wodny krąg". Gdy z kesselem jesteśmy w miejscu spotkania wodnego kręgu, atakują nas ludzie volkera. W momencie gdy odcinają nam dwie drogi ucieczki to Kessel podchodzi do wodospadu i stoi tam, nie mogę do niego w żaden sposób zagadać. Próbowałem już wszystkiego nawet przespałem się jedną noc i wróciłem do niego a on tam nadal stoi i nic. POMOCY
Odpowiedz
Siema mam problem z misją u gildi kupieckiej "nie przejdą".

W trakcie misji wybrałem opcję zapolowania z Grizem na cieniostwora. Po akcji ruszyłem do najemnika i dałem mu znać, że ścieżka jest wolna. Misja potoczyła się dalej a ja dostałem wpis do dziennika, żeby dać raport Adelardowi. Niestety jak przychodzę do niego to nie ma żadnego okna dialogowego. Miał ktoś podobny problem?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam mam problem z misja wodny krąg jestem po przygotowaniu pułapki przez ludzi lichwiarza i kessel kazał mi iść za sobą jak się zatrzymał przed nami jest 4 ludzi volkera i nie ma żadnej opcji dialogowej z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
Cześć, mam problem z zadaniem "wodny krąg". Gdy z kesselem jesteśmy w miejscu spotkania wodnego kręgu, atakują nas ludzie volkera. W momencie gdy odcinają nam dwie drogi ucieczki to Kessel podchodzi do wodospadu i stoi tam, nie mogę do niego w żaden sposób zagadać. Próbowałem już wszystkiego nawet przespałem się jedną noc i wróciłem do niego a on tam nadal stoi i nic. POMOCY
Odpowiedz
Ktoś próbował poszaleć z kodami po przejściu fabuły? Wie ktoś czy twórcy niektóre z nich zablokowali? Z tego co sam sprawdzałem to np. postacie pomocnicze są bezużyteczne, rockefeller i itemfeller mają puste eq, reszta nie działa (z wyjątkiem character helpera, ten działa i ma wszystkie funkcje).
Odpowiedz
Siema
szybkie pytanko - kto i gdzie w okolicy Silbach uczy usuwania kłów?
Odpowiedz
To teraz pytanie, na które pewnie nikt nie zna odpowiedzi xd

Co otwiera klucz-miecz, który dostajemy od typa z muzeum za przyniesienie mu sporo starych monet?
Odpowiedz
Ma ktoś problem z questem "w cichej mgle" który polega na tym, że mimo wpisu w dzienniku nie pojawia się odpowiednia opcja dialogowa u Starego Liama? Chodzi o zorganizowanie spotkania.
Odpowiedz
W zadaniu "Nieuczciwa konkurencja" po dostaniu się na plaże nie mogę znaleźć osady rybackiej?
Wie ktoś gdzie mam jej szukać?
Odpowiedz
A na której plaży jesteś? Z tego co pamiętam to chodzi o tą na Bursztynowym Wybrzeżu. Musisz zejść ścieżką na dół, na piasek i iść w prawo.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia środa, 22 grudnia 2021, 18:14 napisał

A na której plaży jesteś? Z tego co pamiętam to chodzi o tą na Bursztynowym Wybrzeżu. Musisz zejść ścieżką na dół, na piasek i iść w prawo.
w strone zniszczonego statku czy miasta?
Odpowiedz
Statku. Idź zaraz przy klifie, nie przy wodzie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia środa, 22 grudnia 2021, 18:47 napisał

Statku. Idź zaraz przy klifie, nie przy wodzie.

https://drive.google.c...ew?usp=sharing
jeśli chodzi o tą wioskę to jest ona pusta XD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arturro* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:47 napisał

Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,


U mnie to samo.
Odpowiedz
Siema, mam dwa problemy.

Jeden jest z misją "Bryłek kilka" - zabiłem marynarzy na falochronie, odebrałem im liścik i przeczytałem go, quest mówi abym wrócił do tego na W w straży i mu powiedział o wszystkim, gdy odpalam opcje dialogowe nie mam możwliości zapytania o nic poza "co tam".

Drugi to misja "Uprowadzona" - zabiłem już tego wielkiego chuja co był mistrzem areny w tej przystani piratów, pogadałem z ludźmi, Oscar za barem mi powiedział abym pogadał z Octavio on z kolei przekirował mnie do Vlada który niestety po zabójstwie tego Boba czy jak on miał, jak i cała zresztą portu walą nieskończony melanż, po odpaleniu dialogu ciągle mówi mi o tym że moje zdrowie ble ble arena super wygraleś. Te dwie misje wiszą mi w logu i nic nie mogę z nimi zrobić, pomocy
Odpowiedz
Eros, mam ten sam problem - nie ma opcji dialogowej u Adelarda żeby oddać to zadanie.
Jakbyś znalazł rozwiązanie to daj znać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość_MroczneBugi* dnia środa, 22 grudnia 2021, 21:12 napisał

Siema, mam dwa problemy.

Jeden jest z misją "Bryłek kilka" - zabiłem marynarzy na falochronie, odebrałem im liścik i przeczytałem go, quest mówi abym wrócił do tego na W w straży i mu powiedział o wszystkim, gdy odpalam opcje dialogowe nie mam możwliości zapytania o nic poza "co tam".

Drugi to misja "Uprowadzona" - zabiłem już tego wielkiego chuja co był mistrzem areny w tej przystani piratów, pogadałem z ludźmi, Oscar za barem mi powiedział abym pogadał z Octavio on z kolei przekirował mnie do Vlada który niestety po zabójstwie tego Boba czy jak on miał, jak i cała zresztą portu walą nieskończony melanż, po odpaleniu dialogu ciągle mówi mi o tym że moje zdrowie ble ble arena super wygraleś. Te dwie misje wiszą mi w logu i nic nie mogę z nimi zrobić, pomocy


Co do misji uprowadzona to musisz popchnąć główny wątek. Balanga się skończy i można będzie wykonać ten quest.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...