[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?
powinieneś mieć gdzieś taki worek z napisem twój ekwipunek, spróbuj jeszcze z tym strażnikiem pogadać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 10:40 napisał

powinieneś mieć gdzieś taki worek z napisem twój ekwipunek, spróbuj jeszcze z tym strażnikiem pogadać
i ten worek trzeba użyć w ekwipunku
Odpowiedz
Wie ktoś co zrobić gdy Riordana zabrali arcy magowie nie mogę wydostać się z lecznicy misja z deszczu pod rynnę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 11:19 napisał

Wie ktoś co zrobić gdy Riordana zabrali arcy magowie nie mogę wydostać się z lecznicy misja z deszczu pod rynnę
pogadaj z tą dziewczyną co tam jest albo idź do łóżka.
Odpowiedz
w zadaniu od Graysona wie ktos gdzie jest ten kaleb jak wykonałem wszystko co sie dało i nie wiem gdzie on teraz jest wczesniej był w swojej chacie a teraz nie wiem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kozak to ja B)* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 11:42 napisał

w zadaniu od Graysona wie ktos gdzie jest ten kaleb jak wykonałem wszystko co sie dało i nie wiem gdzie on teraz jest wczesniej był w swojej chacie a teraz nie wiem

jest po prawej przy straganie z rybami pozdrawiam
Odpowiedz
Zadanie "Za bryłek kilka" wyjaśniłem grupę na murach i nie wiem co dalej. W dzienniku jest wpis że mam znaleźć bryłki krążące na rynku i notka o jakimś kowalu w dzielnicy portowej.
Odpowiedz
Witam.
Tak z czystej ciekawości zapytam.
1. Gra nie posiada szybkiego zapisu czy muszę go odpowiednio skonfigurować?
2. Czy u was też zapisywanie gry zajmuje niemalże minutę?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_PolenSan* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 13:14 napisał

Witam.
Tak z czystej ciekawości zapytam.
1. Gra nie posiada szybkiego zapisu czy muszę go odpowiednio skonfigurować?
2. Czy u was też zapisywanie gry zajmuje niemalże minutę?


W plikach gry konkretnie "gothic.ini" można włączyć klasyczny szybki zapis F5,F9 zmieniając 0 na 1 w jednej linijce.
Problem zapisu twórcy zwalczają dopiero i będzie aktualizacja.
Odpowiedz
Witam, w queście "po nitce do kłębka" po otwarciu skrzyni Jona w Wilczym Leżu, zabrałem paczkę, w której była kartka z szyfrem, po otwarciu kartki, Marvin stwierdził że jest już wszystko jasne, jednakże nic mi się nie pokazało, kartka zniknęła z ekwipunku a ostatni wpis w dzienniku nakazuje mi sprawdzić co uda mi się zdziałać dzięki znalezionemu pakunkowi. Tak powinno być i coś mi umyka czy natrafiłem na jakiś bug związany z questem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arczitsu* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 13:53 napisał

Witam, w queście "po nitce do kłębka" po otwarciu skrzyni Jona w Wilczym Leżu, zabrałem paczkę, w której była kartka z szyfrem, po otwarciu kartki, Marvin stwierdził że jest już wszystko jasne, jednakże nic mi się nie pokazało, kartka zniknęła z ekwipunku a ostatni wpis w dzienniku nakazuje mi sprawdzić co uda mi się zdziałać dzięki znalezionemu pakunkowi. Tak powinno być i coś mi umyka czy natrafiłem na jakiś bug związany z questem?


Po odwiedzeniu zarówno Volkera (bradlock każe mi się zmywać, drzwi do domu lichwiarza są zamknięte) jak i Lorenzo (gildia kupiecka, misja z wysłannikiem królewskim) wszystkie dodatkowe notatki w dzienniku karzą mi zbadać resztę śladów w Wilczym Leżu
Odpowiedz
Będzie mi ktoś w stanie powiedzieć o jaką małą winnice chodzi w zadaniu Nowe wytyczne do Garosaz Gildii?
Dodam że to w 3 rozdziale jest.
Odpowiedz
Witam wie ktoś gdzie są krzykacze lichwiarza chce wstąpić do wodnego kręgu misja strażnik równowagi
Odpowiedz
wie ktos gdzie mozna sie nauczyc mistrzowskiej alchemii nie bedac czeladnikiem u alchemika ?
Odpowiedz
Gdzie znajde chate w gornej czesci portu gdzie znajduje sie Blake w misji w bialy dzien [Trop wieznia]
Odpowiedz
Witam, w misji ''w biały dzień'' muszę znaleźć ulotki w zatłoczonym miejscu w mieście wie ktoś gdzie one są lub jakie to miejsce?
Odpowiedz
Siemka,

mam pytanko próbuję zrobić zadanie przyczółek potrzebny od zaraz. mam sie wg zadania rozejrzec po obozie darthe lecz szukam od godziny i nic nie ma a nie moge z nim nawiazac dalszej rozm. Wiecie moze co trzeba zrobic ?

z góry dzięki
Odpowiedz
Hejka,

niestety napalilem sie zeby grac magiem i nie moge znalezc trzeciej czesci ksiegi zby moc uzywac zaklec poziomu drugiego. caly czas uzywam majac 16lvl lodowej strzaly (poz 1), ten czar zadaje teraz taak malo obrazen ze gra dalsza nie ma sensu. chcialbym uzywac zaklec poziomu 2giego. od nowa nie chce grac bo mam juz 46h przegrane

z góry dzieki
Odpowiedz
Witam. Gdzie jest Bradlock? Nie mogę typa znaleźć xd dzięki z góry za pomoc
Odpowiedz
Witam mam problem z zadaniem nie przejdą dokładnie rzecz mówiąc nie mogę go oddać gdy podchodzę do adelarda nie mam żadnego dialogu mogę jedynie dodać że poszedłem zapolować na cieniestwora z grizem i griz został zabity przez cieniestwora
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...