[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 22:59 napisał

jest w skrzynce przy wyjściu z kopalni


Mam podobną sytuację i nie ma w kufrze obok wejścia do kopalni
Odpowiedz
A teraz wszyscy chórem DZIE KU JE MY
Odpowiedz
Cześć, mam problem z zadaniem "od nici do kłębka" czy jakoś tak. W każdym razie po pomocy od Helgi powinienem się udać do Ludwiga czyli kartografa.
Jednak mogę z nim tylko handlować i zapytać co u niego.
Widziałem, że wcześniej też był poruszany ten problem, ale nikt nie znalazł odpowiedzi, może teraz po kilku dniach coś się uda.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Qwerty* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 15:37 napisał

Gdzie jest Kaleb, ten sprzedawca ryb do zadania gildii?


W chacie obok której stoi Caramon później wraca na stoisko
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 22:59 napisał

jest w skrzynce przy wyjściu z kopalni


Worek w ekwipunku
Odpowiedz
Siema forumowicze
Jestem w pierwszym rozdziale, mam 60 siły + 5 z questline
Chce dobić 80 przed 2 rozdzialem, jakieś pomysły? Gdzie znajdę miksturki siły albo czy można je zrobić w 1 rozdziale?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 08:21 napisał

pod wyspą z latarnią jest wielki skarbiec, ale nie wiem jak tam wejść, spadłem z latarni i wrzuciło mnie tam przez podłogę.

Musisz wpłynąć tam. Patrząc od strony wyspy, wejscie jest po prawej stronie latarni. Nie jestem pewien, ale chyba nawet nie musisz nurkować.
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie mogę nauczyć się wykuwania broni na poziom doświadczony ? Nie mogę tego zrobić u odgara
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Game ower* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 01:02 napisał

Cześć, mam problem z zadaniem "od nici do kłębka" czy jakoś tak. W każdym razie po pomocy od Helgi powinienem się udać do Ludwiga czyli kartografa.
Jednak mogę z nim tylko handlować i zapytać co u niego.
Widziałem, że wcześniej też był poruszany ten problem, ale nikt nie znalazł odpowiedzi, może teraz po kilku dniach coś się uda.


Mam ten sam problem. Jak masz rozwiązanie to przyjmę je z otwartymi ramionami!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Yoshima* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 16:42 napisał

Miał ktoś może problem z misją "nie przejdą"? Mianowicie odprowadziłem farmerów do kopalni i jest napisane że mam wrócić do adelarda ale jak przychodzę do niego to nie ma żadnej ścieżki dialogowej
ja musiałem wczytać i nie dopuścić by ten na G nie umarł na cieniostrworZe. Wtedy normalnie poszło, chyba Bug
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Raps* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 02:54 napisał



Mam ten sam problem. Jak masz rozwiązanie to przyjmę je z otwartymi ramionami!
Też miałem z tym problem, musisz przeczytać szyfr Z skrzyni Jona potem notatkę z jego ciała, iść do volkera on Cię nie przyjmie i dopiero wtedy iść wyczyścić mapę.
Odpowiedz
Musisz wpłynąć tam. Patrząc od strony wyspy, wejscie jest po prawej stronie latarni. Nie jestem pewien, ale chyba nawet nie musisz nurkować.[/quote]

Dzięki. Ale już wlazłem, znalazłem 2 mapy:blush:
Odpowiedz
po dotarciu na bagna przez przewoźnika wszystkie potwory mnie ignorują a z npcami nie da się pogadać Da się to jakoś naprawić kodami albo co ? Bo jak nie to z bite 6h gry w plecy , jak wczytuje starszy save to jest ok ale no …
Odpowiedz
Kojarzy ktoś w którym miejscu powinien być gość do odbierania nagród za listy gończe z Gildii?
Odpowiedz
Można gdzieś sprawdzić kod na spawn npc? Jeden mi się totalnie zbugowal, nie mogę nawet zacząć rozmowy (Tomas od mrocznego paladyna)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Robercik* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 06:07 napisał

Kojarzy ktoś w którym miejscu powinien być gość do odbierania nagród za listy gończe z Gildii?


Gildia kupiecka przed wejściem do Lorenzo
Odpowiedz
[quote name='Gość_Żywiec*' timestamp='1640063106' post='437392']po dotarciu na bagna przez przewoźnika wszystkie potwory mnie ignorują a z npcami nie da się pogadać Da się to jakoś naprawić kodami albo co ? Bo jak nie to z bite 6h gry w plecy , jak wczytuje starszy save to jest ok ale no …[/quote

Tylko save, mnie to nawet zabrało z niczego całą kasę
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć tej biblioteki
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 08:06 napisał

Nie mogę znaleźć tej biblioteki
o ile mnie pamięć nie myli, to gdzieś w podziemiach ona była, tam są dwa budynki i schody są w dwie strony jak się schodzi
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...