[DA1] Mody nie chcą działać

Witam wszystkich i błagam o pomoc bo już mi głowa pęka od kombinowania. DAO to mój faworyt jeśli chodzi o gierki tego typu i regularnie do niej wracam. Po tylu latach grania stwierdziłam że w końcu sobie gierkę urozmaice modami, okazało się że jest ich mnóstwo i przepadam. Po ściągałam ich pełno no i problem się pojawił taki że moja gra nie widzi ani jednego. Od 3 godzin przeglądam każde możliwe forum i próbuje każdego możliwego sposobu i nic. Mody instalowane przez updater nie działają, przez żaden menager również w grze się nie pokazują, najśmieszniejsze jest to że 99% z tych modów ma w instrukcji napisane ze trzeba je tylko wrzucić do folderu override i tyle, powinny działać. No niestety nie działają. Jestem mega zawiedziona, zmęczona i szczerze powiedziawszy już wkurzona bo nie możliwe ze cos robię nie tak, a jednak gra modów wogole nie widzi. Czy ktoś miał podobny problem i może chciałby się podzielić rozwiązaniem? Z góry dziękuję
Odpowiedz
Ja mam tak samo, pozdrwiam
Odpowiedz
← Dragon Age

Mody nie chcą działać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...