[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.



przy kolumnadzie stoi ten kapitan u niego się dowiesz że henk siedzi sobie nad kolumnadą na kacu xD
Odpowiedz
Wstąpiłem do gildii, jednak wczesniej nie porozmawialem z wujkiem Kurtem u Helgi

Teraz nie ma go w karczmie.

Gdzie on moze byc?
Ew. jakis kod na przywolanie Kurta ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia środa, 15 grudnia 2021, 13:40 napisał

Witam. Gdzie jest kantor Ibaraki gildi kupieckiej. Zadanie w biały dzień (trop grotu).


tam gdzie jest ignar gdzie sprzęt daje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DDD* dnia środa, 15 grudnia 2021, 16:35 napisał

Witam. Wie ktoś gdzie jest strażnik zajmujący się armatami w mieście.


jest na murach centralnie za stocznią
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Koktajlowy Willy* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 08:59 napisał

Siemano wszystkim, krótkie pytanko mam a mianowicie czy wiecie jakie są gildie w Kronikach Myrtany ? Chciałbym wiedzieć zanim do jakiejś dołączę a kręci Mnie Mag Wody pozdro i z fartem


Straż, gildia kupiecka, południowcy, Volker, wilczy synowie, magowie wody, magowie ognia bodajże co do piratów nie jestem pewny
Odpowiedz
Hmm, a nie tylko straż miejska i najemnicy gildii kupieckiej? Do pozostałych chyba nie można dołączyć.
Odpowiedz

Mam problem, mianowicie jest w trakcie kończenia gry w 6 rozdziale i w starym mieście powinienem teraz iść pod ratusz, jednak w tym miejscu na screenie jest niewidzialna ściana, postać się od niej odbija. Jakieś sugestie ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aakarin* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 09:58 napisał



Młotek kowalski


Kup młot od kowala służy on do walki jak i do wykuwania broni
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_H4Z3X* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 08:39 napisał



Cześć, u mnie występuje ten sam problem, nie wiem czy coś pomijamy w zadaniu ( mam koło potrzebne do zadania oraz przyprowadziłem delikwenta odpowiedzialnego za uszkodzenie) albo to po prostu bug, nie ma żadnych nowych opcji dialogowych z żadną obecną postacią.



A wrzuciłeś to koło do skrzynki w pokoju racona w gospodzie Helgi? Musisz z nią pogadać
Odpowiedz
Siemka jestem na quescie po nitce do kłębka i mam zakrwawioną mapę i nir mam opcji dialogowej z Ludwigiem co zrobić
Odpowiedz
Dobry wieczór Orientuje się ktoś gdzie znajdę tłuściocha herszta bandy kretoszczurów z listów gończych w archolos bo chodzę pomiędzy drogami winnicy valeria i miastem i nie mogę znaleźć
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik TensaZangets dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 16:13 napisał

Dobry wieczór Orientuje się ktoś gdzie znajdę tłuściocha herszta bandy kretoszczurów z listów gończych w archolos bo chodzę pomiędzy drogami winnicy valeria i miastem i nie mogę znaleźć


https://steamcommunity...?id=2684191887
zakladka "lowca nagród" wszystkie zlecenia
Odpowiedz
mam problem z zdaniem współpraca z ramhą wie ktoś może gdzie ją znaleść
Odpowiedz
Witam mam problem z questem Strażnicy Równowagi miałem się udać do spalonej chatki koło Wybrzeża topielców ale kessela tam nie ma sprawdziłem też ta chatę gdzie poprzednio była na nas zasadzka i nic jakieś sugestie ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gothgothic* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 17:56 napisał

Witam mam problem z questem Strażnicy Równowagi miałem się udać do spalonej chatki koło Wybrzeża topielców ale kessela tam nie ma sprawdziłem też ta chatę gdzie poprzednio była na nas zasadzka i nic jakieś sugestie ?
Jest po drugiej stronie za mostem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bdhdh* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 17:08 napisał

mam problem z zdaniem współpraca z ramhą wie ktoś może gdzie ją znaleść
Niedaleko bramy przy kościele magów wody w mieście, to się jakoś siostrzany kociołek nazywało
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 14:43 napisał


Mam problem, mianowicie jest w trakcie kończenia gry w 6 rozdziale i w starym mieście powinienem teraz iść pod ratusz, jednak w tym miejscu na screenie jest niewidzialna ściana, postać się od niej odbija. Jakieś sugestie ?
Musiałem jakoś dachami to przeskoczyć i wpaść tam za tę bramę, żeby scenka się odpaliła
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 17:59 napisał

Jest po drugiej stronie za mostem
nie ma go stoi cały czas w ruinach
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gothgothic* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 18:06 napisał

nie ma go stoi cały czas w ruinach

prześpij się gdzieś i idź tam jeszcze raz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 18:12 napisał


prześpij się gdzieś i idź tam jeszcze raz
spałem już 5 dni najwyżej ukpncze grę jako obywatel i już
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...