[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Witam,czy ktoś spotkał się z problemem ukończenia misji Honorowi robotnicy? W chwili gdy wszyscy spotykają się już w siedzibie rodericha z nikim nie ma żadnej opcji dialogowej kończącej questa, ani z Ramona ani z nikim. Pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arturro* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:47 napisał

Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,

Mam dokładnie ten sam problem, wróciłem nawet do ruin sprawdzić i Kessel sobie stoi jak gdyby nigdy nic, opcji dialogowych poza "Ucz mnie" też brak.
Odpowiedz
Problem z NPC-ami czasen można rozwiązać, przespać się albo wrócić w to same miejsce za dzień, zauważyłem tu problem z czasem odliczania przez grę a ruchem NPC
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 19:30 napisał


Mam dokładnie ten sam problem, wróciłem nawet do ruin sprawdzić i Kessel sobie stoi jak gdyby nigdy nic, opcji dialogowych poza "Ucz mnie" też brak.


Hej,

Moment, do jakich ruin wróciłeś ? Gdzie on dokładnie jest ?

Będę wdzięczny za info.

pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 19:42 napisał

Problem z NPC-ami czasen można rozwiązać, przespać się albo wrócić w to same miejsce za dzień, zauważyłem tu problem z czasem odliczania przez grę a ruchem NPC


Hej,

Robiłem tak, ale brak rezultatu

pozdrawiam,
Odpowiedz
Problem z NPC-ami czasen można rozwiązać, przespać się albo wrócić w to same miejsce za dzień, zauważyłem tu problem z czasem odliczania przez grę a ruchem NPC[/quote]

Acha, czasem też powiązane to jest z wykonaniem innych misji (moze chodzi o te danie czasu?)
Odpowiedz
Może faktycznie coś w tym jest
Odpowiedz
Umiejętność łuczarstwo poziom doświadczony kto morze nauczyć i jak się jest czeladnikiem u kowala to jak się wyprodukuje miecz to nie ma go jak sprzedać w opcji "sprzedaj wyprodukowana bron "bo go nie pokazuje że go wyprodukowaliśmy z schematów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Michau hau* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 17:26 napisał

Witam,czy ktoś spotkał się z problemem ukończenia misji Honorowi robotnicy? W chwili gdy wszyscy spotykają się już w siedzibie rodericha z nikim nie ma żadnej opcji dialogowej kończącej questa, ani z Ramona ani z nikim. Pozdrawiam


Cześć, u mnie występuje ten sam problem, nie wiem czy coś pomijamy w zadaniu ( mam koło potrzebne do zadania oraz przyprowadziłem delikwenta odpowiedzialnego za uszkodzenie) albo to po prostu bug, nie ma żadnych nowych opcji dialogowych z żadną obecną postacią.
Odpowiedz
Witam. Mam problem z misją "nieuczciwa konkurencja". Za każdym razem, gdy uratuję jednego z chłopców Lorenzo i zagadam z nim to wyrzuca mi błąd. Czy wie ktoś z czym może być to związane lub jak to naprawić?
Odpowiedz
Kassel jest koło rzeczki jak idziesz od silbach w stronę miasta skręcasz pod górkę w prawo mijając muzykanta na górce jest rzeczka po prawej stronie tam stoi kassel
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rafall* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 00:19 napisał



Daj wino tzn sprzedaj bezimiennemu kupcowi na rynku co sprzedaje wina. Typ to po prostu kupiec bez pseudonimu.

Też mam z tym problem ale ma targu jest 2 handlarzy i żaden nie ma w ofercie wina
Odpowiedz
Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dawid* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 12:33 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?


Masz worek o nazwie Moje rzeczy w ekwipunku
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Michau hau* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 12:35 napisał



Masz worek o nazwie Moje rzeczy w ekwipunku
\

Dziękuję za pomoc - głupi błąd z mojej strony, haha.
Odpowiedz
Cześć. Mam problem z zadaniem "Nadchodzący Sztorm". Po rozmowie w klasztorze z Magami Wody (Jest to cutscenka),
kamera przechodzi z klasztoru na drzewo z lampionem, ale coś się buguje i kamera się tam zatrzymuje, nic się nie dzieje a cutscenki nie można kontynuować. Miał ktoś ten problem? Nie mogę iść dalej z fabułą przez ten błąd......
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Matsky* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 08:29 napisał

Wie ktoś może gdzie znajdę Detlawa od misji Kontraktor czy jakoś tak ?


Wychodzisz z miasta i kierujesz sie ku punktowi nr 4 na mapie, będzie stał po prawej stronie.
Odpowiedz
Siema w zadaniu Wyrwać chwasta pobiłem Kifa w łaźni potem miał mnie zaprowadzić do zleceniodawcy i go zgubiłem ktoś wie gdzie go znajdę?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bartekq* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 18:29 napisał

Czy ktoś wie jak można wejść do klasztoru? Chce grać magiem ale nie mogę tam wejść...



musisz być nowicjuszem u magów wody
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?



u jednego z handlarzy lub kowali musisz kupić młot kowalski by wykuć to co jest ci potrzebne oraz mieć status kraftingu niezbędny do stworzenia tego
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...