[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DabiuAbiu* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 05:20 napisał

wróciłem do valkera pogadałem z tym jego ochroniarzem przeczytałem mape, poszedłem do karczmarki w porcie mówi mi o kartografie ide do niego i nie mam żadnej opcji dialogowej co do questa generalnie stoje dzień i nie widze żadnego rozwiązania tej sytuacji.


No właśnie bug który uniemożliwia przejście gry. Czekać na pach czy co ? Yh
Odpowiedz
Witam wie ktoś gdzie jest ratusz miejski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Witam mam mały problem a mianowicie mam Gothica II NK na płycie, przez co nie mogę pobrać Kroniki Myrtany z Steam lub GOG. Czy jest jakaś możliwość pobrania jej gdzie indziej ? Czy muszę ponownie kupić kupić ją na jednej z wyżej wymienionych platform
Odpowiedz
Dzięki wielkie >>>Szakal
Odpowiedz
Witam wie ktoś gdzie jest ratusz miejski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.



Musisz wybrać odpowiednie opcje dialogowe. Już nie pamiętam które, ale musisz próbować, na pewno się uda
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dila* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 16:22 napisał

Ktoś wie gdzie w mieście Archolos znajduje się venzel? Nauczyciel od 2ręki


Powinien być pod biurem Matheya, tego od nadania nam obywatelstwa. Ale on jest powiązany fabularnie z inną ważną misja i nie wiem czy nie widziałem go przypadkiem w jakiejś karczmie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Baja* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 02:57 napisał

Czesc wszystkim mam problem.misja w biały dzien (trop ulotek) byłem w karczmach, doprowadziło mnie to za stocznie do goscia którego wsadziłem do więzienia miałem iść do straznika po nagrodę przed rozpoczęciem dalszych poszukiwań tak zrobilem i teraz od czego zacząć?



Czytaj notatnik, tam dość dobrze jest to nakreślone. Nie ukrywam, że sam długo się za tym nabiegałem. Jak już dojdziesz do tego, kto stoi za odbitką tych ulotek, to mogę powiedzieć, że znajdziesz go pod biurem Matheya, tego od nadania Marvinowi obywatelstwa Powodzenia
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Terry* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 23:42 napisał

Jestem w trakcie wykonywania misji Nocny Patrol. Po zakończeniu motywu w slamsach Weigar zapytał mnie, gdzie idziemy, więc wybrałem klasztor. Gdy tam doszliśmy, Weigar oparł się o murek i tyle. Jak próbuję zagadać, to denerwuje się. Ktoś wie, jak go "odblokować", aby zdać raport?


Musisz przeczytać notatkę, którą wyrwałeś podejrzanemu typkowi stojącego obok. Jest w twoim ekwipunku.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.


Zapewne masz tylko dwie opcje dialogowe, które prowadzą wyłącznie do śmierci? Powodem tego jest to, że zmieniłeś pancerz. Musisz mieć na sobie strój strażnika, który dostałeś wcześniej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?


Kup Młot kowalski
Odpowiedz
Młot Kowalski potrzebujesz, a grosze do kupienia u kowala.
Odpowiedz
Na dachu po prawej od kowala.
Odpowiedz
Port, na maksa na prawo na murach.
Odpowiedz
Cześć, jako stary gracz gothica wiedziałem, że na pewno da się dostać do miasta omijając bramy i w końcu mi się udało - dosyć łatwo wystarczyło się wdrapać na wzgórze obok wschodniej bramy. No wiec wskoczyłem tam, pobiegałem po dachach i dostałem się miasta. No i chodziłem sobie po nim jakąś godzinę, żeby zakończyć quest "wyruszamy do miasta" (czy jakoś tak) no i nie udało mi się go zakończyć. Wie ktoś co z tym zrobić? Czy grać dalej normalnie? Bo nie chcę przeznaczyć 10h na ogarnięcie miasta, żeby później się okazało, że nie mogę iść dalej, bo nie zakończyłem questa . Dodatkowo bramy do miasta są zamknięte, więc nie mogę wyjść. Będę mega wdzięczny za pomoc.

tldr: wszedłem do miasta przez dachy i nie umiem zakończyć questa "wyruszamy do miasta". Grać dalej, czy muszę to zrobić tradycyjnie, dając strażnikowi przepustke, żeby wszystko normlanie zadziałało?
Odpowiedz
Gra chyba nie uwzględnia takiego "wejścia". Z tego co widziałem są trzy sposoby aby dostać się do miasta.
1) Przez bramy ( łapówka albo glejt ),
2) Poprosić o pomoc kupca z uszkodzonym wozem. Przewiezie nas ukrytego w beczce.
3) Przez kanały. Ja tak wszedłem, bo wydawało mi się to najciekawsze rozwiązanie.

Nie da się do miasta przypłynąć tak jak do Khorins w G2. Strażnicy nas zauważą i dostaniemy bełtem z kuszy = śmierć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.


Jak bedziesz za plecami typa Baes (kolo kowala Einar w wilczym lezu) to na prawo masz chate, za ta chata jest skarpa na gorze, sprawdz ja
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?


kup młot kowala
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...