[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 13:58 napisał



Podobnie jak zostanie dobrym myśliwym, alchemikiem, złodziejem i kowalem, albo wszystkim tym jednocześnie. To też powinno zajmować wiele lat aby opanować fach. Po za tym nie można zostać magiem, bo fabularnie trwałoby to zbyt długo, ale uczyć się magii z książek już można, bo...? Bo tak?


No z czegoś musieli zrezygnować. Jak na moda robionego po godzinach przez kilka osób to i tak zrobili mega dobrą robotę.
Odpowiedz
Witam, czy ktos orientuje sie w polozeniu gildii zlodziei w miescie ? Prosze o info i z gory dzieki
Odpowiedz
Witam nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę jona
Odpowiedz

Cytat

No z czegoś musieli zrezygnować. Jak na moda robionego po godzinach przez kilka osób to i tak zrobili mega dobrą robotę.


Mod oszałamia na początku poziomem wykonania i rozmachem i chyba przez to za dużo oczekiwałem. Tyle, że teraz nie widzę sensu w tworzeniu postaci magicznej. Sytuacja podobna do G1 i wybrania Obozu Sekty, gdzie też byliśmy ograniczeni do 4 kręgu magii i nie dało się grać "czystym" magiem.
Odpowiedz
Jest w tym modzie moze gildia zlodziei ? Orientuje sie ktos ? Czy tylko same umiejetnosci mozna nabyc ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_1312* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 17:41 napisał

Jest w tym modzie moze gildia zlodziei ? Orientuje sie ktos ? Czy tylko same umiejetnosci mozna nabyc ?



Z tego co mi się wydaje a już gram ze 30h w moda to gildii nie ma złodziejskiej
Odpowiedz
Witam nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę jona
Odpowiedz
Siema mam problem z zadaniem dla koneserów, mam podłożyć wino jakiemuś kupcowi a więc podkładam Armarowi i idę do Lorenzo i nic się nie dzieje ktoś wie co dalej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bartekq* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 18:29 napisał

Czy ktoś wie jak można wejść do klasztoru? Chce grać magiem ale nie mogę tam wejść...


Ja dostałem się tam parkourem xddd, po wejściu można załatwić pare harpii i ścierwojadów i zdobyć rośliny a nawet jest tam miejsce teleportu, ale sam klasztor jest zamknięty czyli jeszcze po prostu nie można tam wejść fabularnie. Zrobiłem nawet taki myk że zamieniłem się w chrząszcza, stanąłem przy bramie i odmieniłem się dzięki temu dostałem się do „właściwego” klasztoru. Tam jednak npc nie mają z nami żadnego dialogu mimo że na ławeczce siedzi sb Riordan więc ponownie można wywnioskować że to miejsce otwiera się w odpowiednim czasie. Nie skorzystałem z teleportu i wczytałem gre przed prkourem bo uznałem że Goticzkowi coś sie pojebie i mogę sb zepsuć progres gry. Jak by ktoś wiedział co z tym klasztorem to niech napisze ja jestem w 3 rozdziale jak coś.
Odpowiedz
Jestem w trakcie wykonywania misji Nocny Patrol. Po zakończeniu motywu w slamsach Weigar zapytał mnie, gdzie idziemy, więc wybrałem klasztor. Gdy tam doszliśmy, Weigar oparł się o murek i tyle. Jak próbuję zagadać, to denerwuje się. Ktoś wie, jak go "odblokować", aby zdać raport?
Odpowiedz
Hej, tez mam problem ze znikającą wędką, gdzie dokladnie, na ktorej farmie sa te o ktorych mowicie?
Odpowiedz
Panowie, wiecie gdzie w 2 rozdziale znajde veita?
Odpowiedz
Musi siedziec w karczmie moze sie zbugowal
Odpowiedz
Witam nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę jona odwiedziłem Volkera i mam znaleźć trop w wilczym leży nie wiem gdzie zacząć szukać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szymek019* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 22:51 napisał

Siema mam problem z zadaniem dla koneserów, mam podłożyć wino jakiemuś kupcowi a więc podkładam Armarowi i idę do Lorenzo i nic się nie dzieje ktoś wie co dalej?


Daj wino tzn sprzedaj bezimiennemu kupcowi na rynku co sprzedaje wina. Typ to po prostu kupiec bez pseudonimu.
Odpowiedz
Veit często przesiaduje na ławce koło bramy wyjściowej z wioski. Chodzi o tą, która jest po przeciwnej stronie osiedla niż dom Starszego.
Odpowiedz
Jest jakiś sposób na odwrócenie komenty orccamps?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 00:00 napisał

Witam nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę jona odwiedziłem Volkera i mam znaleźć trop w wilczym leży nie wiem gdzie zacząć szukać.


podpinam sie do pytania już dzień stoje w miejscu bo nie mam żadnego pomysłu co dalej...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DabiuAbiu* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 04:20 napisał



podpinam sie do pytania już dzień stoje w miejscu bo nie mam żadnego pomysłu co dalej...


Teraz w skrzyni znaleźliśmy klucz do szyfru, którego używamy, a następnie czytamy notatkę, którą znaleźliśmy przy zwłokach Jon'a/wręczył ją nam. Teraz wracamy do Volkera
Odpowiedz
wróciłem do valkera pogadałem z tym jego ochroniarzem przeczytałem mape, poszedłem do karczmarki w porcie mówi mi o kartografie ide do niego i nie mam żadnej opcji dialogowej co do questa generalnie stoje dzień i nie widze żadnego rozwiązania tej sytuacji.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...