[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_KryKry* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 22:29 napisał

Po zaczęciu zadania na nocny patrol w mieście i porozmawianiu z tymi 3 osobami w slumsach Weigar znikł nie wiem co zrobić nie mam zapisu z przed zaczęcia zadania bo go już nadpisałem czy jest coś co można zrobić
musisz iść na mostek przy porcie
Odpowiedz
Nie mogę zrobić zadania z wabikiem na szczury bo gdzieś mi drugi zniknął
Odpowiedz
Skacz po dachach po lewej stronie twierdzy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.
Odpowiedz
Czesc wszystkim mam problem.misja w biały dzien (trop ulotek) byłem w karczmach, doprowadziło mnie to za stocznie do goscia którego wsadziłem do więzienia miałem iść do straznika po nagrodę przed rozpoczęciem dalszych poszukiwań tak zrobilem i teraz od czego zacząć?
Odpowiedz
Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?
Odpowiedz
Witam. Czy ma ktoś problem z questem złote innosy? Mi go zwyczajnie nie chcą dać. Po pogadaniu nic się nie dzieje. Czy coś źle pogadałem? Przez to chyba mag terefal Czy jakoś tak nie chce mnie uczyć magii bo jestem " nie godny" i załamka. Inni magowie już nie mogą mnie więcej nauczyć niż 70 pkt many. Pomocy. Czy jakiś inny mag naucza powyżej tego poziomu?
Odpowiedz
Siemano wszystkim, krótkie pytanko mam a mianowicie czy wiecie jakie są gildie w Kronikach Myrtany ? Chciałbym wiedzieć zanim do jakiejś dołączę a kręci Mnie Mag Wody pozdro i z fartem
Odpowiedz
Czy ktos stracił całkowicie swojego save?
Ja straciłem i czy jest szansa go jakoś odzyskać?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?


Młotek kowalski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Koktajlowy Willy* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 08:59 napisał

Siemano wszystkim, krótkie pytanko mam a mianowicie czy wiecie jakie są gildie w Kronikach Myrtany ? Chciałbym wiedzieć zanim do jakiejś dołączę a kręci Mnie Mag Wody pozdro i z fartem


Tylko straż miejska i gildia kupiecka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Abrot* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 21:06 napisał


Jakbys znalazł Henka daj znać i sie odezwij bo byłem juz chyba wszędzie


Znalazłem go. Jak masz mapę ze znacznikami całej wyspy Archolos to Henk jest w prawym górnym krańcu tego znacznika o numerze 13. Żeby się tam dostać musisz wejść na dach małego domku w którym nocą przesiaduje Baes (w dzień stoi przy filarach) i z dachu patrząc na północ powinieneś już go widzieć na skałach i być w stanie tam doskoczyć.
Odpowiedz
Siemano, mam problem z Albynem, każe mi on przekonać 3 osoby aby pracowały we wsi. Po przekonaniu 3 a nawet 4 osób przychodzę do niego i jedyne co główna postać mówi, to to, że pracuje nad tym i nie mam jak skończyć misji. Próbowałem włączyć i wyłączyć grę, weryfikować pliki i nic.
Odpowiedz

Cytat

Tylko straż miejska i gildia kupiecka


Czyli nie da się zostać magiem? To jest spore rozczarowanie jak dla mnie, bo grałem z myślą o dołączeniu do Kręgu Wody.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 12:51 napisał



Czyli nie da się zostać magiem? To jest spore rozczarowanie jak dla mnie, bo grałem z myślą o dołączeniu do Kręgu Wody.


Twórcy to argumentowali że to opowieść o przeciętniaku a nie super bohaterze. Fabularnie zostanie magiem trwa kilka lat i temu nie ma takiej opcji. Da się grać magiem "niezrzeszonym" czyli po prostu znajdujesz runy i uczysz się z książek, ale tylko do 4 kręgu. W tym modzie nie ma możliwości wejścia na wyższe stopnie wtajemniczenia magicznego.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 12:47 napisał

Siemano, mam problem z Albynem, każe mi on przekonać 3 osoby aby pracowały we wsi. Po przekonaniu 3 a nawet 4 osób przychodzę do niego i jedyne co główna postać mówi, to to, że pracuje nad tym i nie mam jak skończyć misji. Próbowałem włączyć i wyłączyć grę, weryfikować pliki i nic.


A czy jednym z nich był braciszek? Jeśli nie to on też musi zostać oddelegowany do pracy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aakarin* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 13:00 napisał



A czy jednym z nich był braciszek? Jeśli nie to on też musi zostać oddelegowany do pracy.


O, jego nie zwerbowałem, a wiesz może jak? Bo dałem temu magowi zioła i kazał mi przyjść za jakiś czas, ale dalej nic się nie odblokowało
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 13:14 napisał



O, jego nie zwerbowałem, a wiesz może jak? Bo dałem temu magowi zioła i kazał mi przyjść za jakiś czas, ale dalej nic się nie odblokowało


Nieważne, znalazłem! Dzięki za pomoc wcześniejszą
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 13:14 napisał



O, jego nie zwerbowałem, a wiesz może jak? Bo dałem temu magowi zioła i kazał mi przyjść za jakiś czas, ale dalej nic się nie odblokowało


Fabularny brat
Odpowiedz
Witam nie wiem co zrobić w misji po nitce do kłębka gdy zagineła Ivy i mam paczkę jona
Odpowiedz

Cytat

Twórcy to argumentowali że to opowieść o przeciętniaku a nie super bohaterze. Fabularnie zostanie magiem trwa kilka lat i temu nie ma takiej opcji. Da się grać magiem "niezrzeszonym" czyli po prostu znajdujesz runy i uczysz się z książek, ale tylko do 4 kręgu. W tym modzie nie ma możliwości wejścia na wyższe stopnie wtajemniczenia magicznego.


Podobnie jak zostanie dobrym myśliwym, alchemikiem, złodziejem i kowalem, albo wszystkim tym jednocześnie. To też powinno zajmować wiele lat aby opanować fach. Po za tym nie można zostać magiem, bo fabularnie trwałoby to zbyt długo, ale uczyć się magii z książek już można, bo...? Bo tak?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...