[Archiwalny] Karty postaci użytkowników

Co sądzisz o pomyśle?

1. Jestem za dodaniem nowych opcji w panelu użytkownika. (6 głosów [35.29%])
2. Jestem za stworzeniem nowego subforum "O nas" (11 głosów [64.71%])
3. Nie podoba mi się ten pomysł. (0 głosów [0%])
Co wy na to by stworzyć coś w stylu kart postaci? Mam na myśli dodanie paru rzeczy do profilu użytkownika.

Są dwie możliwości:

1. Zakładamy nowe subforum w pogaduszkach, np. zatytułowane: "O Nas" gdzie każdy zakłada swój temat. Może tam napisać o sobie (może być w klimatach rpg), swoim kompie/psie/babci/wakacjach/dżemie, dodać zdjęcia (bo temat na zdjęcia jest średnio przejrzysty), linki do stron, napisać coś ciekawego itd. itd. Można by potem np. zrobić link w sygnie do tego tematu.
2. Rozbudowujemy profil użytkownika o powyższe opcje.

Wypowiedzcie się. Wszelkie sugestie i propozycje jak i krytyka mile widziane

Głosowanie uznam za ważne jak wypowie się conajmniej 10 osób.


[Dodano po chwili]

Z przyczyn oczywistych założenie nowego subforum sprawi, że inni użytkownicy będą mogli się wypowiadać nt. waszych szanownych osób. Ja wychodzę z założenia, że są to WASZE tematy więc wszelkie nie mile widziane posty będą kasowane przez moderatorów 'na życzenie'.
No to ja się wypowiem.

Jestem za subforami. Dlaczego? Bo to fajna opcja. Taki internetowy opis. Kto nie chce, ten nie założy, a kto chce, to sobie obejrzymy/pogadamy o nim, damy swoje opinie. Bardzo dobry pomysł
Też uważam, że subfora to lepszy pomysł. Zmiany w profilu są bardziej skomplikowane, niewiele można dodać opcji. A opisze się każdy, kto chce. Tylko nie chciałbym, by te tematy stały się miejscem pisania swoich dzienników, bo niektórzy mają pewnie skłonności do pisania nowości o sobie. Jak wpadnę na pomysł dodania czegoś, to się zgłoszę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ja również jestem za subforum. Można będzie tam podyskutować, co jest niemożliwe gdyby było to w panelu.


Tonari no Totoro!
A mi to obojętne. Może być i subforum, mogą być zmiany w panelu, choć subforum jest trochę wygodniejsze.
Też jestem za subforum. Jest zdecydowanie wygodniejsze niż opcje w profilu, no i możliwość wypowiadania się innych osób, o której wspomniał Ekhtelion (nie mogę się doczekać kiedy pojawi się temat Strażnika albo Rangramila :> )





PS. Czy ta opcja sprawdzania pisowni była od zawsze czy dopiero teraz się pojawiła?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Hmm subforum lepsze. Nie będe sie powtażał bo po co pisać coś kto juz to napisał. ---> patrz post Finkregh'a
Jak widzę zdecydowana większość opowiada sie za subforum. Pomysł akceptują wszyscy. Zatem stanie się jak chcecie . Beware...
a kiedyż to nastąpi ? nie moge sie doczekać aż zacznę wam opowiadać o moim kompie/psie/babci/wakacjach/dżemie

Głosowaniem najpierw na opcje w profilu ale stwierdzam ze subforum jednak jest lepszym pomyłem
Nazin stanął przed arcytrudnym problemem wymyślenia nazwy dla subforum. Kiedy odmówiłem mu pomocy to się chłopak zaciął
Może po prostu "O nas samych tak trochę z życia wzięte"
Zmień tylko opis na jakiś zachęcający... bo przy takim jaki jest obecnie to tam nikt nie zajrzy...
Według mnie dobrze. Nie wymyślisz nazwy tematu lepiej mówiącej o co chodzi. Ten dopisek to jeszcze bardziej wyjaśnia. Dobra, to co? Możemy sobie tam dawać już swoje tematy? Mam kilka pomysłów
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

pomysł Ekhtelion jest fajny,ja sie na to zgadzam
Jak już ktoś odświeżył to wypowiem się.
Widać że ten dział nie przypadł do gustu. Może wiec zrobić te "pola" w profilu?
Tak tylko pytam x]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Temat zamykam jako nieaktualny.
← Game Exe
Wczytywanie...