[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Oficjalny temat dla prawdziwego cudu polskiej sceny gamingowej. Po godzinie gry muszę przyznać, że jestem zachwycony. Wszystko jest większe niż w dwóch pierwszych Gothicach, szczególne wrażenie robi pierwsza napotkania wieś. W oczy rzuca się również spora liczba nowego jedzenia i przepisów do wykorzystania. Dubbing również nie jest zły. Jedyne co mnie zirytowało to to, że pewnym momencie zamiast pójść grzecznie spać stwierdziłem, że pomyszkuję po wiosce. Gdy za bardzo oddaliłem się od karczmy zostałem uraczony czarnym ekranem i teleportacją pod gospodę.

P.S.

Jeden z achievementów można dostać jeżeli wykona się wszystkie zadania wstępne dla jednej gildii, ale dołączy się do innej. Widać, że ktoś tu zna fanów Gothica. XD
Odpowiedz
Dajesz pełnoprawną reckę na GE
Odpowiedz
"Gra" zainstalowana, włączyłem i pograłem przez dwie godziny. Klimat Gothica jest, ale chcę jeszcze skończyć Pathfindera zanim zacznę grać na dobre. Ten mod ma jakiś intro? Bo nic mi się nie wyświetliło, od razu wrzuciło mnie do gry. Jak klikam "wprowadzenie" w menu to też nic się nie dzieje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia piątek, 10 grudnia 2021, 21:49 napisał

Dajesz pełnoprawną reckę na GE


Panie to nie jest taka prosta sprawa. Po dwóch godzinach wciąż robię zadania w początkowej wiosce, nie wiem ile czasu zajmie mi skończenie całego modu.

[Dodano po minucie i 20 sekundach]

Jak na razie gildie wydają się typowe dla Gothica. Są Magowie Wody, Straż Miejska i Najemnicy Gildii Kupieckiej. Okazało się, że można też się nauczyć kręgów magii bez członkostwa w klasztorze.
Odpowiedz
Jednak po tym jak po przegranej walce zostałem zmuszony do powtarzania sporego fragmentu gry, zdecydowałem się zrobić sobie przerwę od Gniewu Sprawiedliwych i grać dalej w Gothica...to znaczy w Kroniki Myrthany . Póki co gra jest świetna. Czuję się prawie jak te dwadzieścia lat temu kiedy po raz pierwszy grałem w Gothica i Gothica 2. Nawet musiałem poświęcić chwilę, aby rozkminić jak korzystać z ekwipunku . Gra jest też tak samo drewniano -zbugowana, ale taki był urok tych gier.
Przy okazji mała porada, warto czytać książki na pulpitach. Za każdą nową dostajemy 100 exp.
Odpowiedz
Takie pytanko mam moze juz ktos wie ale czy zostajac straznikiem albo tym kupcem dalej mozna zostac magiem wody? Bo do klasztora wejsc sie nie da i troche to boli bo mam parcie na tego maga wody
Odpowiedz
Ktoś wie gdzie w mieście Archolos znajduje się venzel? Nauczyciel od 2ręki
Odpowiedz
Mój Boże... gra jest super, ale te błędy uniemożliwiają mi grę. Save robi się minutę, po zminimalizowaniu gry do pulpitu jest crash, masakra
Odpowiedz
Witajcie, mam problem z dwoma zadaniami w wiosce, które wymagają zamiatania. Mag Lokvar chce, żeby mu pozamiatać i inne zadanie (zamieść pod dywan? Czy jakoś tak) też wymaga zamiatania. W obu przypadkach zamiatam i zamiatam i nic się nie dzieje. Wiecie może, czy coś należy zrobić inaczej, czy może jest to jakiś bug? Pozdrawiam! Gra jest niesamowicie dobra! Problem z długim zapisywaniem najwyraźniej został już naprawiony, bo dzisiaj zapisuje się już szybko
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Lovara to musisz pozamiatać w dwóch miejscach w jego domu. Przy kominku i przy wejściu. Jak to zrobisz to w obu przypadkach dostajesz wpis do dziennika, a jak pozamiatasz w obu to dostajesz kolejny, ze dom jest wysprzątany.
Tego drugiego zadania nie kojarzę.
Odpowiedz
moze ktos wie jak przyspieszyc robienie save?
Odpowiedz
Wie ktoś dlaczego nie działa mi mapa, w sensie jak klikam na mapę w ekwipunku to nic się nie wyświetla i tak samo jak kliknę "m" też nic się nie dzieje
Odpowiedz
Cześć! Po wczytaniu rozgrywki z mojego ekwipunku zniknęły narzędzia (siekiera drwala i wędka). Nową siekierę bezproblemowo znalazłem u kupca. Czy wie ktoś może skąd mogą zdobyć nową wędkę? Czy jest jakaś lista z kodami na nowe itemy?
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie znajdę detlowa i wielka winnice?
Odpowiedz
Dwie wędki są przy farmie nad stawem
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że mapa jest naprawdę spora, większa od tej z G1. Mam 16 poziom i jeszcze nie byłem w mieście. Zamiast tego zwiedzam wyspę, poznaje okolicę i expie na czym daje radę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kubson* dnia poniedziałek, 13 grudnia 2021, 22:28 napisał

Wie ktoś gdzie znajdę detlowa i wielka winnice?


Wyjdź wschodnia bramą pod dom rybaka i tam są zaraz dwa tunele i stoi przy nich.
Odpowiedz
Witam forumowiczów
Mam problem z misją dla powodzian podchodzę do uwe ten każe mi iść do bastiana w sprawie drewna a on nie ma żadnej linii dialogowej...
Odpowiedz
Miał ktoś może problem z misją "nie przejdą"? Mianowicie odprowadziłem farmerów do kopalni i jest napisane że mam wrócić do adelarda ale jak przychodzę do niego to nie ma żadnej ścieżki dialogowej
Odpowiedz
Zdobyłem te drewno i nic nie ma ścieżki dialogowej z bastianem nie mam zamiaru zaczynać grę od początku ....
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...