Główny trailer Batmana z Robertem Pattinsonem


Produkcja "Batmana" Matta Reevesa nie przebiegała najpomyślniej. Główny aktor zarażony covidem, różnice artystyczne pomiędzy reżyserem, a naczelną gwiazdą i w końcu główny bohater będący bardziej zainteresowany nawiązywaniem bliższej znajomości z niewiastami za kulisami niż graniem. Ale o dziwo w końcu doczekaliśmy się trailera. I to całkiem niezłego (chociaż to co zobaczymy na ekranach kin, może wyglądać znacznie inaczej). Sceny akcji są dobre, gacek wygląda jakby był krok od załamania psychicznego, a z ekranu bije mroczna, psychodeliczna atmosfera.

the batman

W obsadzie zobaczymy:

  • Robert Pattinson – Bruce Wayne/Batman
  • Andy Serkis – Alfred Pennyworth
  • Zoë Kravitz – Selina Kyle/Kobieta Kot
  • Paul Dano – Edward Nashton/Człowiek Zagadka
  • Jeffrey Wright – Komisarz Gordon
  • John Turturro – Carmine Falcone
  • Peter Sarsgaard – Gil Colson
  • Jayme Lawson – Bella Reál
  • Colin Farrell – Oswald Cobblepot/Pingwin

Film będzie miał premierę 4 marca 2022 roku.

Odpowiedz
Z jednej strony wygląda to naprawdę spoko. Z drugiej - miałem z tyłu głowy, że to kolejne w ostatnich latach wcielenie Batmana i jestem już tym trochę zmęczony
Odpowiedz
a ja stawiam złoto przeciwko orzechom, że to będzie dramatyczny film.
Już pomijając, że Batmana łatwo pomylić z Batwoman, typowa produkcja dla nastolatek, kręująca się na mroczną i poważną.
Nie znam jednej produkcji, do której wdarła się poprawność polityczna i film na tym nie ucierpiał, a tutaj na dzień dobry mamy Gordona w negatywnie
Odpowiedz
← Nowości

Główny trailer Batmana z Robertem Pattinsonem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...