[W1] Nie widać postaci

Zobaczcie co sie dzieje z niektorymi postaciami z tych dodatkowych przygod. I chcialem sie spytac czy wy tez tak macie.







Troche dziwne ze tak sie dzieje
Odpowiedz
Porblem moze lezec w zniszczonych plikach gry, w sterownikach karty graficznej. Mozesz sprobowac jeszcze raz wgrac same przygody, lub przeinstalowac calego Wiedzmina. Pomoc moze wymiana sterownikow + DirectX, na tyle na ile sie orientuje. Coz, sam nie mialem takich problemow z przygodami dodatkowymi. wszystko mi widac ;p Wiedzmin oryginalny, Edycja Rozszerzona, a dodatowe przygody sciagalem bezposrednio ze strony CPD. Sterowniki mam raczej stare, bo te ktore dostalem z karta grafy przy zakupie prawie rok temu. GForce GTX260 896MB
Odpowiedz
Czyli chcesz poweidzieć że już po mnie?? Ooo nie. Wiedziałem ze kiedys tak bedzie. I co ja teraz zrobie.
Odpowiedz
Nie desperuj, nie jest po Tobie spróbuj zaktualizowac sterowniki do karty graficznej, potem obowiązkowo DirectX jeszcze raz. jesli nie pomoże przeinstaluj Wiedźmina i jeszcze raz wgraj przygody. to powinno pomóc. Jeśli problem znikania postaci masz tylko w przypadku przygód dodatkowych to może pomóć ich usunięcie i wgranie od nowa patcha 1.5(hmm, ale to i tak wiąże się z przeinstalowaniem gry). Wybacz, że dopiero odpisuję. Mam nadzieję, że moje rady okazały się pomocne Pozdrawiam.
Odpowiedz
A wiecie może co trzeba zrobić jesli nie widać geralta po usunięciu moda Geralt Doppler Reborn?
Odpowiedz
← Wiedźmin

Nie widać postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...