Wasze telefoniki.

Czy posiadasz telefon komórkowy???

Tak (68 głosów [94.44%])
Nie (4 głosy [5.56%])
Ja mam siemensa C60 i tyle, nie będe się tu rozpisywał
Może kiedyś pomyślę o jakimś innym.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja jestem posiadaczem Siemensa AX72 i jest ok
Odpowiedz
No ja bym z chcia wymienil ale mam duzzzo wydatkow teraz

Rolki Agresive, graficzka ... i troche tego jeszcze wiec fon to ostanie co wymienie
Odpowiedz
"To jest komunikator i powinien służyć do komunikacji. Tymczasem pomału zaczyna stanowić jakąś protezę mózgu. Spotkałem mnóstwo ludzi, których telefony były mądrzejsze od nich. Służą do robienia fatalnych zdjęć, nagrywania kilkusekundowych strzępów rozmowy, mogą być niewydarzoną konsolą gier, można na nich oglądać niewyraźny, skaczący obraz pseudotelewizji, surfować po niedorozwiniętej wersji pseudointernetu, albo słuchać muzyki, nagranej w pustym, żelaznym elewatorze. Telefony zdobi się, oddaje im cześć, oraz płaci haracz."

Nie mogłem się powstrzymać...
Odpowiedz
Hmm. Szczere. I dobitne. Pasuje jak najbardziej...
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć Ja mam nokie 3310 telefon powinien służyć do rozmowy i esów pisania i tyle mi starcza. A ze 3310 jest dosłownie niezniszczalna to ją posiadam. Chociaż zacząłem sie zastanawiać nad kupnem czegoś mniejszego.
Odpowiedz
po co ? 3310 to sie nawet przed drechami obronić idzie... szkoda że nie ma antenki bo wtedy za broń dwuręczną by była uznawana a mały telefon łatwiej zgubić ...
Odpowiedz
Gdybym sie chciał przed drechami bronić to raczej bym używał swojego starego ericssona... Waga około 250g wymiary +/- 15/6/4cm
Odpowiedz
Pfff, chyba i tak nic nie pobije mojej starej NOKI 6210, którą jak po pijaku rzucałem to nawet zadrapań nie miała. Szkoda, że mi się rozwaliła, musiałem sobie przez to kupić nowego fona: NOKIE 6230, z której nie jestem zadowolony. Ale tak to jest jak się kupuje koma na allegro..
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja mam nokię 6020 i nie jestem zadowolony . Co z tego że ma aparat i kamerę jak posiada tylko 3 mb pamięci?? Strasznie to wkurzające jak co chwila brakuje miejsca. A nokie lubię ze względu na to, że mają świetne baterie, które trzymają nawet tydzień .


Odpowiedz
Ale narzekasz. Ja mam całe 180 kB pamięci i jakoś żyję A to, że mam swój już kilka lat i używam go praktycznie wyłącznie do rozmowy (+ budzik i przypomnienia) jakoś mi nie przeszkadza. Nowego narazie nie potrzebuję. Nokia 3410
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
a mam ale do kitu.
Motorola v547, chociaż lepsze to niż nokia 3310 którą miałem wcześniej.
Teraz czaję się na Nokię 6630 bo ma tego wypasionego symbiana a i tania jest (na allegro, nie w komisie)
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Komóre posiadam dopiero kilka miesięcy...wiecie, czasami krucho z kasą.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Nokia 6030
Ale w styczniu skończy się umowa, uzbieram trochę kaski i będzie coś normalnego . To jest ja używam telefonu tylko do dzwonienia, ale ostatnio discman mi się sypie, a aparatu nigdy mi się nie chce brać, przyda się więc telefonik łączący te wszystkie funkcje.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Nokia 2600, komórki używam w 90% do wysyłania smsów i sprawdzania godziny.
W styczniu mi się kończy umowa to może sobie coś innego kupię.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
A ja mam stary poczciwy Samsung C100. Miałem ponad rok temu Sony Ericssona k300i i go zgubiłem . I od tego czasu nie przywiązuje dużej wagi do telefonu, bo to tylko rzecz nabyta i powód do szpanu...


Odpowiedz
A ja mam czarną, dziwną Nokię 6020.
Małe, kolorowy wyświetlacz i aparat bez zooma
Ale i tak ją kocham.
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Siemens c75, co tu dużo pisać, psuje się mniej więcej co 2 dni
Odpowiedz
Ja od 3 lat mam simensa S 55 i jest to chyba najlepszy możliwy telefon oczywiście jeśli ktoś używa telefonu do rozmów ew. wysyłania SMS-ów.
Odpowiedz
← Karczma

Wasze telefoniki. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...