[GI] Ulubiona broń

Czerwony Wiatr Cor Angara i Topór SilasaXD
Najładniejszym jest chyba gniewna stal i uriziel z dwuręcznych a z jednoręcznych wrzask berserkera(mój ulubiony) a wygląda on tak samo jak w GII ta broń co znajduje się w piramidzie A co do mocy URIZIELA to jest słaby jak się wyjmnie z niego rune bo ma wtedy obrażenia 90 a nie 120 Najśilniejszym jesy chyba Gniew Innosa Gomeza.
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Nie, Gniew Innosa jest gorszy o 10 obrażeń, nadal to pamiętam. Uriziel ma 120, a Gniew 110. Zresztą Gomeza mozna było zabić na końcu z kuszy, nawet do ciebie nie dobiegał
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ale jak wyjmniesz rune z URIZIELA to ma on 90 obrażeń a nie 120. A te dodatkowe obrażenia są bo to broń magiczna i ma obrażenia od ognia 30 Moge się kłucić o to do upadłego
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Może źle powiedziałem. Chodziło mi tylko o Uriziela w formie z runą. On jest najlepszy. Nigdy nie miałem potrzeby wyjmowania runy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Gniew Innosa i Urizjel oraz najlepsze........
........kij z gwożdzmi to najbardziej śmiertelna broń, drżyj Śnioncy.

KROWOM STOP!
dla mnie i tak najlepszy jest miecz blizny
najlepsza jednoreczna bron duze obrazenia i bardzo duza szybkosc
nie ma takiej broni jak topór sildasa
Jest topór silasa
Dla mnie najlepszy jest gniew Innosa i topór Lee kusza wojenna też wymiata no i oczywicie bronie orków
moje to ulizjer , topór lee i Gniew Innosa
a i jeszcze topór sildasa
← Gothic
Wczytywanie...