[GII:NK] Ciezka zbroja straznika

[email=villmar@wp.pl]villmar@wp.pl[/email]Na jednej ze stron zawierających recenzje dodatku do Gothic II:Noc Kruka wyczytałem że gzieś w Jarkendarze można znaleść ciężką zbroję strażnika (taką jaką ma Thorus). Czy ktoś z was znalazł tę zbroję ? Jak tak, to gdzie ?
Odpowiedz
Można znaleść bo zdaje mi sie że ja dawałem temu gołemu gościowi co mu zimno:) No i to nie jest ta zbroja co jątorus nosi tylko ta którą ma Wulfgar
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
ta zbroja jest w swiatyni Adanosa
w skrzyni zaraz za wejsciem kolo zombie
klucz ma bloodwen
Odpowiedz
Dzięki za pomoc.Już ją mam.Skoro w jedynce gothica nie można było jej zdobyć to przynajmniej odkułem się za to w nocy kruka
Odpowiedz

Użytkownik villmar dnia Jul 6 2006, 09:51 AM napisał

Dzięki za pomoc.Już ją mam.Skoro w jedynce gothica nie można było jej zdobyć to przynajmniej odkułem się za to w nocy kruka 

[post="45903"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jeszcze raz: Zboja strażniaka z GI to nie to samo co w GII
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Racja,w G1 to zbroja strażnika a w G2 zbroja bandyty
Odpowiedz
Może to co piszecie to bujda a może nie... ZAWSZE warto poszukać takie jest moje zdanie...
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
To nie jest bujda, możesz mi wierzyć. Ta zbroja JEST w świątyni Adanosa, w skrzyni. Ja również ucieszyłem sie gdy ja znalazłem, brak możliwości zdobycia owego pancerza w GI bardzo mnie zasmucił.


Odpowiedz
Mim skromnym zdaniem Bezi wygląda w zbroi strażników kruka lepiej niż w zbroi rycerza Innosa .
Odpowiedz
zgadzam się z pozostałymi

Ciężka zbroja strażnika czyli w Zbroja sługi kruka jest w skrzyni w świątyni Adanosa
niedaleko komnaty w której są zombi
Odpowiedz
Ciężką zbroję strażnika można zdobyć w Gothicu I. Najpierw ciągle kowal ci mówi, że na nią nie zasługujesz, ale na 20 poziomie (o ile Stary Obóz jeszcze nie wymordował magów, nie pamiętam który rozdział) możemy już tą zbroiszczę dostać. W GI to było coś, a tu no cóż....



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
W G1 ta zbroja dawała nam...
przed:
bronią 70
pociskami 10
ogniem 35

...natomiast w G2
Przed:
bronia 60
pociskami 60
ogniem 10
magią 10

a w G2 NK
Przed:
bronia 70
pociskami 70
ogniem 10
magią 10
Odpowiedz
Wiem, że w NK ma lepsze atrybuty, ale w GI taka zbroja to było marzenie, a w NK przy zbroi np. paladyna to to jest, że tak powiem mało warte.



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
masz racje
tylko szkoda że w G1 pancerze miały bardzo mało ochrony przeciw pociskom
Odpowiedz
W samej podstawce nie ma tej zbroi...
Odpowiedz
Jest. Tak jak mówiłem musisz zdobyć 20 poziom i dopiero jesteś "godzien" nosić ciężką zbroję strażnika, no chyba, że miałem jakiś bug



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
Ja mówię, że w samym Gothic'u II nie ma tej zbroi, a Xardasss podaje nam jej parametry. W G1 jest po zainstalowaniu odpowiedniego patcha
Odpowiedz
Aha przepraszam źle cię zrozumiałem. A w Gothicu 2 bez dodatku rzeczywiście nie ma tej zbroi.



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
A jakiego ptach'a trzeba wgrac?
Odpowiedz
← Gothic

Ciezka zbroja straznika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...