[MA2] Bug, pomocy!

Więc gram w Mass Effect 2 na Xbox One i wykonuję poboczną misję w tym przypadku „N7: Archeological Dig Site” na Joabie. (Po głównym wątku fabularnym, kiedy po raz pierwszy zobaczysz i uratujesz Ashley Williams). Kiedy ukończę misję i na końcu dostanę Raport Pliku Człowieka Iluzji (wyjście), trafiam na ekran ładowania, który zatrzymuje całą grę.

To nie pierwszy raz, kiedy to się stało. Zrobiłem poprzedni zapis stanu gry i stało się to podobnie jak opisano powyżej. Jedyną różnicą była misja, która polegała na ratowaniu rozbijającego się statku zaatakowanego przez Gethów.192.168.8.1 192.168.100.1 192.168.0.1

Nie wiem, co robić. Mogę ukończyć tylko pierwszą kwartę lub połowę gry. Wszelkie rady lub wskazówki byłyby bardzo mile widziane
Odpowiedz
Gdyby to był PC to mogłoby pomóc dopisanie "-nomoviestartup" w pliku ex. Usuwa to ekrany ładowania. Niestety grasz na konsoli...
Spróbowałbym zrobić reinstall gry, ale nie wiem czy to coś da i nie wiem jak jest z zapisami gry, czy konsola je zachowa.

To jest oryginał czy Legendary Edition?
Odpowiedz
← Mass Effect

Bug, pomocy! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...