Aktualizacja działu Icewind Dale: Serce Zimy #1


icewind dale: serce zimy

Jeżeli myśleliście, że nasz tytaniczny redaktor Medivh poprzestanie na drobiazgowym rozwinięciu działu o “Icewind Dale” i teraz, zadowolony z siebie, będzie spokojnie pykał fajeczkę przy wesoło trzaskającym kominku, to… mielibyście rację. Jednak despotyczny naczelny Game Exe słusznie dopytywał:

  • ..aaaaa nie było tam przypadkiem dodatków?
  • Nie było dodatków.
  • Nie było?!
  • Były, ale nie w pierwszej trójce rzeczy, które chciałem zrobić…
  • No były dodatki, popatrz Pan!

Uciął tyran, z cynicznym uśmieszkiem okraszonym nieznającym sprzeciwów wzrokiem. Już wtedy Medivh wiedział, że był na przegranej pozycji. Efekt tego jest spodziewany – pierwsza paczka soczystych analitycznych artykułów z “Serca Zimy” ląduje w dziale dedykowanym temu rozszerzeniu. Więcej – możemy o tym zapewnić – już wkrótce.

Odpowiedz
Los bywa przewrotny, a historie lubią zataczać kręgi.
Po wielu latach postanowiłem zagrać ponownie w IWD i nie wiem czy to chwilowy przypływ sentymentu czy "tak musiało być". Wybrałem wersję EE. Chciałem poczytać o grze i przypomnieć sobie mechanikę. Wiedziałem, że najlepiej przedstawi to GE. Dziś taki news ;-). Pozdrawiam Was serdecznie z dużym sentymentem!
Odpowiedz
Miód na moje serce


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik D N dnia poniedziałek, 3 maja 2021, 23:31 napisał

[...] Dziś taki news ;-). [...]

Takich newsów ostatnio było całkiem sporo. Możnaby powiedzieć, że @Medivh opracował "komplet dokumentacji technicznej dla gracza Icewind Dale".
Odpowiedz
Na portal zaglądnąłem z sentymentu i przekonania, że wiedza tutaj zawsze była ważna, nie było mnie tu lata :-). Z pozdrowieniami!
Odpowiedz
← Nowości

Aktualizacja działu Icewind Dale: Serce Zimy #1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...