[GIII] WYMAGANIA POTWIERDZONE

no z kartą to masz racje. trzeba będzie uskłada ć se na jakiegoś radeon 9550 przynajmniej...
Mi tam chyba pojdzie
Pentium 4 2,4 Ghz
768 ramu (dual)
Radeon 9600 pro 128
to chyba jakos to u mnie bedzie działało
U mnie:
Athlon 2.5
512 DDR
radeon 9000pro 64mb 9porażka ale niedługo będzie lepiej)
Mam nadzieje że mi z nową grafą (radek 9600 pro 128mb) i dodatkowym 512 ram będzie działał bez cięcia....
UWAGA!

Zaczynacie już mnie tym lekko irytować. Do tej pory byłem spokojny, ale... do czasu. Nie piszcie postów w stylu, jak mam: blablabla, bo sprzętem możecie pochwalić się koledze na podwórku, a tutaj, to tak naprawdę mało kogo obchodzi. I my "wbrew pozorom" () nie mamy dostepu do wszystkich konfiguracji sprzętowych i niestety nie powiemy Wam, "czy pójdzie".

To samo, a właściwie przede wszystkim, tyczy się podobnego tematu w Oblivionie.

Mam nadzieję, że się zrozumielismy. Dziękuję.

Czekałem na to

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
To chyba dla komputerów NASA a nie zwyczajnych ludzi? SzczegÓlnie ramy! 1024 to przesada!!!

KROWOM STOP!
Ty już nie dziwuj, dobra? 1024 to jest już powoli standard w dzisiejszym komputerze a za pół roku to będzie norma.
mi idzie bez niczego nawet na zalecanych
mój komp:


win xp
2048 RAM
2,5 GB karta graficzna
1024MhzPentium 4


[Dodano po chwili]

Ty mi tu nie dziwój krasnalku tylko podaj twoje RAMY
Po pierwsze:

Cytat

win xp
2048 RAM
2,5 GB karta graficzna
1024MhzPentium 4


Takiej specyfikacji to ja dawno nie widziałem W ogóle wiesz co piszesz?

Po drugie:

Dziwuj pisze się przez U anie przeż Ó. Masz to napisane w moim poście wyżej.

Po trzecie:

Troche szacunku proszę. Jak dostaniesz toporkiem po łbie od krasnalka to ci aż uszy odpadną.

Po czwarte:

Tu jest jedna moja RAMA => http://republika.pl/janusz_soch/prace5.htm
Tu jest kilka: => http://images.google.pl/images?svnum=50&hl...r=&q=rama+rower i nawet koła mają
A tu jest kilka innych ram => http://images.google.pl/images?svnum=50&hl...=rama+margaryna

Po piąte:

Konta Gothic IV i Adanos zostaną skasowane. Jakoś nie wierze w 'kolege'.
etam ja zaplace kazdom cene za g3 i na nowego kompa zeby grac w g3 zaplace okolo 4 000 na samom stacje dyskow bo poco monitor wymieniac i mi taki komp jeszcze uciągnie gothica 4 napewno

To zapłać jeszcze 'każdom' cenem za słownik łortograficzny.

KROWOM STOP! Aż mi się nie chce poprawiać.
Panowie co się tak martwicie tymi wymaganiami ja mam Celerona 2,2Ghz, 512DDR 400mhz Kingstona, i karta graficzna GeForce 2 MX 32MB ram i sie nie martwię. Chociaż wymienię tylko kartę graficzną i będzie .

Wy znacie pojęcie jak "podkręcanie komputera" ???? Bo mi się wydaje, że nie !!!
Możecie podkręcić swojego kompa za niewielką cenę. Np.Procesor i karta gaficzna i możecie grać w g3.
Chodzenie kupić za ok.140-160 złotych do procesora no i na kartę graficzną jakiś wentylatorek lepszy by sie zdał czyli jakieś dodatkowo 20-30 zł i macie spoko . Musicie mieć takie części komputeowe minimalne!!!
pocesor minimum2,0GHZ dobry do podkęcania np. z firmy intel(pentium,celeron bo od razu jest taka częstotlo\iwość z jaką kupimy.) Karta graficzna najlepiej 128MB na 256 Bit , ale jak ktoś ma 128 na 128 to też nie zaszkodzi, no i ... ram to jest bardzo ważne jak ktos ma 512 tonajlepiej niech dokupi drugie tyle, ale jak ktoś nie ma kasy to chociaż 256(tymczasowo). No i do tego te pieniądze na chłodzenia. Nie wieci jak podkręcić kompa piszcie 668 206 757 / mailem:shade-wat@wp.pl .Jeżeli będe wiedział to na 100% napisze jak i co tylko najpierw mnie o to poproście.
Bla, bla. Jak mówi stare góralskie przysłowie: "Bullshit panocku".

Na OC to się trzeba znać by wiedzieć co się robi i bynajmniej cudów się żadnych nie wyciągnie. A jeśli sie chce naprawdę pokozaczyć to już trzeba wejść w modowanie kompa (zmiany napięć, timingów), a do tego trzeba mieć jeszcze więcej wiedzy, b. dobry (markowy - drogi) zasilacz, markowe pamięci i odpowiednią MB. A poza tym to walisz takimi ogólnikami, że aż śmiech bierze. "Procesor i karta graficzna i możecie grać w g3." To zależy jaką masz kartę i procesor kolego... Dla większości osób lepiej jest kupić porządną grafę i trochę zapłacić, niż za mniejsze pieniądze kupić gorszą grafę i wydawać jeszcze na chłodzenia i ryzykować z OC (przy którym traci się gwarancje np.)...
Ok sory. No może przesadziłem z tym co napisałem. Przepraszam
Nie masz za co przepraszać ale pamiętaj, że dla większośći użytkowników zwykła reinstalacja systemu jest już problemem, jakiś tam OC to już w ogóle czarna magia. I nie ma się co specjalnie nastawiać, że dzięki OC uniknie się kosztownego upgrade'u kompa.
OK. Zapamiętam!!!
wymagania gier czesto sa dosc przesadzone... pamietajcie, ze wiekszosc wymagan podaje sie na podstawie dema gry, a czasem nawet bety, gdzie gra jest jeszcze nie do końca dopracowana...

sadze, ze na:

Athlon 1.8
512 Ramu
Grafa 128 MB

gra powinna bez probemu hasac w 800x600 w 16 bitowej PK
Ostatnio podali że gothic ma śmigać na karcie obsługującej Shader model 1.4 czy radeon 9550 256 mb spełnia to wymaganie?????
a czy tak trudno jest sprawdzic specyfikacje karty graficznej ? wpisujesz w google i masz. ot to cała mecyja
Panowie (i Panie), mam pytanie apropos wymogów G3 - jak myślicie, jak pójdzie na moim kompie? Podaję cfg: Pentium D 2,66Ghz; 1GB RAN; GF 7900GT 256MB. Uciągnie średnie detale, czy raczej nie, jak myślicie? Z góry dzięki za odp.
Na mojej specyfkiacji, gra ze sporym zacieciem, chodziła w 800x600 przy ustawieniach na szybkosci (czyli min. szczegóły).... Grało sie nieźle, ale grafika do dupy....
A ja dziś zacznę demo cisnąć. Zobaczymy jak pójdzie... jeżeli znośnie to może nawet kupię G3
← Gothic
Wczytywanie...