Usunięte sceny z Warcraft: Początek


warcraft: początek
Nie usuwajcie mnie z filmu, ratunku! Więcej nie powiem, że jesteś złodziejem nicków!

Uniwersum "Warcrafta" to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Liczne gry dla pojedynczego gracza, nadal ciesząca się olbrzymią popularnością sieciówka "World of Warcraft" czy kolejne wydawane książki nie dają zapomnieć o Azeroth. Stąd też padła decyzja o nakręceniu filmu kinowego, na który naprawdę długo dane było nam czekać od pierwszych zapowiedzi do jego premiery. Gdy w końcu wyszedł, zebrał mieszane opinie. Graficznie było czym się nacieszyć, ale osoby niezaznajomione ze światem mogły już w pierwszych scenach pogubić się w zawiłościach fabularnych.

Studio Universal opublikowało na YouTube 14-minutowy filmik z usuniętymi scenami z "Warcraft: Początek". Nie tylko nie trafiły one do ostatecznej wersji produkcji, ale w kilku z nich nadal widać green screen. Czy dobrze, że usunięto je z filmu? Sprawdźcie sami.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Film bardzo mi się podobał i żałuję, że nie nakręcili kolejnej części. Świat Warcrafta znam tak sobie, ale nie wyobrażam sobie, jak można pogubić się w tej fabule. Jednym słowem, szkoda.
Odpowiedz
Scena w obozie orków z Gormem została jak dla mnie usunięta niepotrzebnie. Scena jest skońcozna i wiele dodaje do filmu. Co ciekawe Usunięty już kiepskiej jakości pierwszy clip z filmu zawierał ją w skróconej wersji. Była scena o dyskusji o felu, a potem scena przejścia przez portal. Gul'dan miał dużo dłuższą przemowę. Na początku wkraczał przez portal i dość długo uderzał laską w ziemie mówiąc "życie" "Śmierć". Klip kończył się na przejściu przez portal
Odpowiedz
← Nowości

Usunięte sceny z Warcraft: Początek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...