[TESIV] Błędy w questach?!

Penetrując jedną z jaskiń, zabiłem gościa który miał przy sobie pałke Rockshatter, czy jakoś tak, dostałem questa że mam ja zanieść jakiejś babce, wtedy nie miałem pojecia do kogo, ale to zrozumiałe. Aha, przy tym gościu znalazłem dwa rockshatery. Dokładnie wczoraj, czystym przypadkiem znalazłem tą kobietę. I tu zonk, raz że wysłała mnie jeszcze raz do tej kopalni, dwa że przy ciele jej męża znalazłem trzeciego Rockshttera, trzy że babka ciągle twierdzi że nic takiego przy sobie niemam!!??

Kumpel ma podobny problem tylko przy lekarstwie na wampiryzm, ma odpowiednią ilość czosnku i nightshade'a ale kobieta która ma zrobić mu lekarstwo nadal wysyła go na poszukiwania!!!

CO ZROBIĆ!!!!
Odpowiedz
Co do problemu kolegi.

Ona go prosi o konkretnie te składniki (czosnek i nightshade) czy o "składniiki". Bo do lekarstwa są jeszcze inne rzeczy potrzebne. (patrz art. o wampirach na stronie)
Odpowiedz
Wszystkie poprzednie już przyniósł, tzn. 5 Grand Soul Gems i krew argonina
Odpowiedz
Jeszcze trzeba trawę przynieść, rośnie koło wrót do Oblivionu.
Odpowiedz
Tak, to też już dał.
Odpowiedz
Moze twoj kumpel zapomnial o tym, ze trzeba zabic "potezniego wampira" i przyniesc jego pyl dla tej babki ;]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Błędy w questach?! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...