[NWN1] Najtrudniejszy przeciwnik

jak wedug was jest najtrudniejszy pszeciwnik w nwn:SoU i HotU :twisted:
Odpowiedz
SoU jest to chyba kościany pożerach
Odpowiedz
jest prawie nieśmiertelny dla słabych postaci a mądry wicher to wogule kataklizm
Odpowiedz
W podstawce najtrudniejszy dla mnie był Smok Biały Strażnik (czy jakoś tak) z Zimowej Kuli.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
haha najtrudniejszy to byl moj cien w podgorzu w sali luster :DDD chyba ze 30 min walka trwala
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Dla mnie mój cień nie był dobrym przeciwnikiem... Deekin zastosował na mnie pieśń barda, dodatkowo wypiłem miksturę siły byka i dawaj... niecałą minutę póĽniej moje odbicie już nie żyło
Odpowiedz
Hahaha jsak można mieć takie problemy
Odpowiedz
Zgadzam się z Gamorinem
Odpowiedz
Normalnie. Niektórzy grają super a inni gorzej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
haha jakbys mial ok 50 punktow zrecznosci + uniki i odskoki tobys zobaczyl jak taka osobe trudno trafic
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Może i tak a może i nie sam nie jestem pewien .Ale po co trafienie bronia soro przed moimi czarami nic się nie ukryje
Odpowiedz
Trafienia bronią są dla wojownika. Czary dla maga. Proste.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Angela Twoja postać ma zręczność na 50 poziomie? WOW! Ale jakoś nie wydaje mi się to możliwe, chyba że w HoU.
Dla mnie trudne były dwa smoki i bodak (czy coś takiego) w Czrnydzrewie, bo moja postać miała bardzo niską siłę woli, a on puszczał czar że od razu padałem ( "słowo mocy giń" tak to sie chyba nazywało w innych RPG), a grałem pierwszy raz więc nie wiedziałem, że tą statystykę łatwo podnieść. A i jeden z wicherów tęż był trudny, a szczególnie ten najlepszy zombiak jako jeden z jego "bodygardów". Ja sobie go odpuściłem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
dokladnie w hotu tam mozna znalesc rzeczy dodajace nawet po 10 pkt do zrecznosci przykladowo pas czy karwasze
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
WOW już chcę w to zagrać! Podobno jest fajna misja z ekwipunkiem Nashera. To pewnie te rzeczy tak dużo dają.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A misja z ekwipunkiem Nashera to przypadkiem nie z podstawki :?:
Odpowiedz
medivh a czy ty na dobre forum trafiles ? nic ci sie niepomylilo ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Najtrudniejszy przeciwnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...