Fala zwolnień w Hardsuit Labs


vampire: the masquerade – bloodlines 2
Chodź, czas pokazać ci najstraszliwszą część nieśmiertelności – bezrobocie i życie na zasiłku

Jak można się było tego spodziewać, Hardsuit Labs, studio odpowiedzialne jeszcze do niedawna za wciąż oddalające się "Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2", dotknęła fala zwolnień. Niedawno informowaliśmy, że wydawca, Paradox Interactive, zleca produkcję gry nowemu, jeszcze nieujawnionemu zespołowi.

"Z wielką przykrością ogłaszam, że zostałam zwolnienia z mojej posady twórcy narracji (narrative designer) w Hardsuit Labs – razem z resztą zespołu odpowiedzialnego za narrację (i wieloma innymi). Całą czwórką szukamy nowych możliwości. Chciałabym podziękować wszystkim współpracownikom: deweloperom w HSL (dawnym i obecnym), każdej osobie zarządzającej zespołami, kontrahentom, aktorom głosowym – to oni sprawili, że studio było wspaniałym miejscem pracy. Jestem im bardzo wdzięczna. Proszę wspierajcie ich, kiedy tylko możecie. Jesteśmy zdruzgotani, ale damy sobie radę. Jestem wdzięczna każdemu, z kim pracowałam w HSL (i tym, którzy już wyciągnęli do nas rękę). Serio, tam byli jedni z najlepszych i najinteligentniejszych deweloperów w branży. Zjednoczcie przemysł growy.

napisała na Twitterze Anna C. Webster, była narrative designer w Hardsuit Labs
vampire: the masquerade – bloodlines 2
Pssst. Szukam roboty

Całkowita liczba zwolnionych pracowników pozostaje nieznana.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, niezbyt to zaskakujące, patrząc na to, że stracili możliwość pracy nad swoim największym projektem. Studio pewnie jest już jedną nogą w grobie, choć patrząc na ich dotychczasowe efekty prac to nie jest to zbyt zaskakujące. Tak się kończy to, jak porywasz się z motyką na słońce

No i szkoda tylko developerów, którzy włożyli masę czasu i energii w ten projekt. Utrata pracy nigdy nie jest niczym miłym - szczególnie w trudnym okresie covidowym
Odpowiedz
← Nowości

Fala zwolnień w Hardsuit Labs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...