Wicepremier Lepper

Jakoś rzeczywiście fatalna, ale fajnie zrobione. Do tego jeszcze raz usłyszałem nieśmiertelny i piękny śmiech wicepremiera, po opowiedzeniu żartu o prostytutce. Choć jest w tym odrobina smutku. Jak taki wieśniak (bez obrazy dla wszystkich mieszkających na wsi), cham i złodziej może zostać jedną z najważniejszych osób w państwie ? Takie coś to może się wydarzyć chyba tylko w Polsce. Świat schodzi na psy.

Ps. Ale i tak kocham ten kraj
Odpowiedz
No co spox kolo
Codzienny trening w siłce, później hops na ciągnik, dalej Ul. Wiejska i git
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Odlot normalnie

Tokar - co jak co, ale nie można powiedzieć o nim, że jest głupi. W końcu jak udało mu się tak 'wylansować' to... Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest gburem, chamem i złodziejem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
OMG!
Nie, filmik wypas... Jakiż on to mądry jest
Odpowiedz
Lepper rządzi!

Tokar- Masz całkowitą rację, a poza tym trzeba zbesztać jeszcze J.Kaczora, który dał Andrew"owi szanse na wejście najpierw do prezydium sejmu, a teraz do rządu
Odpowiedz
Zdanie mojego ojca..
"Ja będę głosował na Leppera, bo jak on będzie rządził w Polsce, to potem gorzej już nie będzie" <-- Zgadzam się z nim

"Jaki to ja jestem mądry" <-- jak on jest mądry to co powiedzieć o kwiatku w oknie??
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Swietnie, to oznacza ze teraz bedzie mozna takie rzeczy robic z komórkami na lekcjach. W koncu bierzemy przykład od ministra edukacji narodowej. Ja nie wiem, kto dał takiego na jakiegokolwiek ministra... Teraz bedziemy mieli wszystkie lekcje rozpoczynane od słuchania radia ma-ryja...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz

Cytat

W koncu bierzemy przykład od ministra edukacji narodowej. Teraz bedziemy mieli wszystkie lekcje rozpoczynane od słuchania radia ma-ryja...


Nie przesadzaj... Nie uważam p. Romana Giertycha za kompetentnego do pełnienia tej zaszczytnej, nikomu do niczego niepotrzebnej funkcji (resztą pokazał on już, że jest raczej karierowiczem), jednak jest to jakiś postęp w stosunku do poprzedniego ministra. Jak zresztą widzę, to nigdy nie mieliśmy szczęścia "mieć" dobrego ministra edukacji. Pożyjemy, zobaczymy... Obawiam się tylko szkód natury administracyjnej i finansowej, bo jeśli jedynym skutkiem rządów p. Romana Giertycha miałoby być podniesienie bezpieczeństwa i dyscypliny w szkołach lub nauczanie religii, to byłoby dobrze.

Cytat

Ja nie wiem, kto dał takiego na jakiegokolwiek ministra...


Naród... Ponieważ lud wybrał PiS w wyborach, a wspomniana partia dała ministerstwo LPR'owi, a ona wybrała Giertycha. (no chyba, że coś popieprzyłem, za przeproszeniem.. Czemu ja piszę posty o takiej porze ?)
Odpowiedz
Nie mam absolunie nic przciwko religii. Chodzi mi raczej o zaangażowanie wspomnianego radia w politykę. Co do bezpieczeństwa w szkołach... Gryzienie telefonu raczej nie jest do konca bezpieczne

Zapomniałeś też napisać, że nie cały naród, tylko ta część co poszła na wybory i zagłosowała na tę pewną partię. Ludzi głosujących niestety nie było wiele...a szkoda, może byłoby inaczej.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz

Cytat

Nie mam absolunie nic przciwko religii.


Cisze się

Cytat

Chodzi mi raczej o zaangażowanie wspomnianego radia w politykę.


Spokojnie, już powoli Watykan i minister Ziobro dobierają się do Rydzyka....

Cytat

Zapomniałeś też napisać, że nie cały naród, tylko ta część co poszła na wybory i zagłosowała na tę pewną partię. Ludzi głosujących niestety nie było wiele...a szkoda, może byłoby inaczej.


To ich sprawa, że nie poświęcili pięciu minut na zagłosowanie o swoją dalszą przysłość. Ich wola, tak jest skonstruowana demokracja i nic na to nie poradzimy. Tylko niech teraz nie plują sobie w brodę i nie narzekają na obecną sytuację w państwie. Lepiej posiedzieć w parku na ławce prawda ? ;/
Odpowiedz

Użytkownik Tokar napisał

To ich sprawa, że nie poświęcili pięciu minut na zagłosowanie o swoją dalszą przysłość. Ich wola, tak jest skonstruowana demokracja i nic na to nie poradzimy.


Fakt, niestety nie da się kogoś zmusić do głosowania, jeżeli samemu mu się nie zechce ruszyć czterech liter z fotela przed telewizorem. Choć niektórzy (mam nadzieję że to przekonanie jest błędne) twierdzą, że i tak nie warto, bo ich głos nic nie zmienia. Im więcej osób myślących w ten sposób tym gorzej...

Użytkownik Tokar napisał

Tylko niech teraz nie plują sobie w brodę i nie narzekają na obecną sytuację w państwie.


I w tym miejscu się z tobą zgadzam. No może nie do końca, bo ja np. nie mogę jeszce głosować, ale czy to znaczy że nie wolno mi narzekać na nasz rząd?

Użytkownik Tokar napisał

Lepiej posiedzieć w parku na ławce prawda ? ;/


To obrazuje jak niektórzy są leniwi, żeby zmienić coś na lepsze.



Hmm, chyba jednak zboczyliśmy nieco z tematu, to miała być Gildia Błaznów, ale nie mogłem się powstrzymać, jak słyszę o niektórych politykach to mnie krew zalewa...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Ja naszczęście kończę z instytucją zwaną szkołą i mam nadzieję, że Giertych niezdąży nic do tego czasu zrobić.
A matury trwają....

I tak trochę do tematu:
Papa
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Powiem tylko OMFG!!!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja już przepowiadziałem pół roku temu: "Lepper zostanie w końcu kima ważnym. Ludzie dostaną kopa w rzyć i się nauczą". Aktualnie zbliżamy się do dna, teraz tylko można się od niego odbić. Należy myśleć pozytywnie.

A poza tym. Władza jest taka jaką wybraliśmy. Jeśli w rządzie są kretyni i złodzieje to znaczy, ze większość społeczeństwa tak chciała. Wybieramy takich ludzi jakimi sami jesteśmy.
Odpowiedz
Wybrało 40% ludzi, a nie większość, ale nie jako te 60% wyraziło akceptacje Lepperowi nie idąc głosować. No coż najlepsze jest to, że miało być tanie państwo, a Lepper i jego ziomal Giertych podzielili ministerstwa i sami załatwili se tytuły wicepremierów. A tak w ogóle to nowy dowcip o tej koalicji słyszałem:

Koalicja PiS-Samoobrona-LPR jest najlepszą koalicją jaka mogła powstać. Dzięki niej bezrobocie spadnie do zera, bo wszyszcy pracujący wyjadą za granicę 8)
Odpowiedz

Cytat

Wybrało 40% ludzi, a nie większość


Głosowac poszli ludzie aktywni i świadomi. Ci co zostali w domu myśląc, ze ich głos i tak nic nie zmieni lub im się nie chciało głosowaliby i tak na partie najbardziej populistyczne. Czyli tak czy owak oszołomów wybrała większość.
Odpowiedz
Ekh - "Zawsze, kiedy myślę, iż jestem na dnie, ktoś daje mi łopatę"

Ogólnie, gdby nie radio ma(w)ryja, PO dostałoby większość. Może wtedy cokolwiek by się ruszyło, a nie - jak to robi PiS - grzebanie w przeszłości, bo "coś się nie zgadza". Było, minęło. Zamiast się skupić na sprawach naprawdę ważnych dla kraju, ci żonglują stanowiskami i myslą, jak roztrwonić najwięcej pieniędzy, zanim się ich wykopie z Sejmu.
Tak czy inaczej - sytuacja w kraju jest chora.
Odpowiedz
Nie bronie tu PiSu ani nikogo innego, lecz jak chcą sie dobrać do dupy jakiemuś posłowi który kombinował poza prawem to czemu nie... Też nie jestem szczęśliwy że PiS wygrał lecz jeżeli ktoś się, zabierze za tych co kradną to ja nawet na Leppera bym zagłosował, lecz że on też nieświęty... hyh U nas w rządzie to nikt nie jest święty... PiS, LPR czy PO a dawniej SLD to tylko szyldy pod którymi stoją ci którym pasuje... Jak ktoś przegrywa to się idzie do innej partii... Tak to u nas w kraju wygląda na moje oko.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Wicepremier Lepper - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...