Znamy zachodnią datę premiery "Persona 5 Phantom Strikers"!


Dobra wiadomość dla fanów Persony (czyli dla mnie)! Do Internetu wyciekła data zachodniej premiery oraz zwiastun gry Persona 5 Phantom Strikers. Atlus planuje wypuścić ją 23 lutego 2021 roku, czyli prawie rok po premierze w Japonii. Żeby było jeszcze ciekawiej, gra ukaże się na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz… na PC! Gra jest kanoniczną kontynuacją przygód Jokera i jego grupy przyjaciół w lekko zmienionym formacie rodem z serii Dynasty Warriors. Łączy ona turowy system walki Persony ze starciami z hordami wrogów w stylu hack'n'slash, charakterystycznymi dla drugiej wspomnianej serii. Fabuła rozgrywa się 6 miesięcy po zakończeniu Persony 5 i zabiera naszych (dobra, MOICH) ulubionych złodziei serc w odyseję po Japonii.

persona 5 phantom strikers

Anglojęzyczny zwiastun gry wisiał przez moment na YouTube, ale został prędko usunięty. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i możemy go oglądać dzięki uprzejmości portalu Gematsu pod tym adresem. Dla ozdoby załączam świetny, animowany opening gry:

Więcej przygód Jokera i spółki? Ja już wiem, że to kupuję.

Odpowiedz
← Nowości

Znamy zachodnią datę premiery "Persona 5 Phantom Strikers"! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...